Makyaj Ürünleri En iyi Fondoten (Anket)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Size Göre En iyi Fondoten Hangisi ?

• Ankete Katılan
    351
oriflame kullanıoyorum çok da memnunum...fondoten vazgeçilmezlerimden..

askomm ben vichy kullandim süperrdi, cok güzel kapatiyodu, suratimi pürüzsüz yapiyodu, isilti veriyodu en önemliside maske gibi durmuyodu suratim nefes aalabiliyodu boshayallersmile
vichyden sonra bikac marka daha kullandim daha iyidir diye ama hicbiri vichy gibi degildi elimdekini bitirip en kisa zamanda vichy'me döncem aklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3
Haklısın canım bende Vichy nin üzerine fondoten tanımıyorum.
Ama uzun zamandır eczanelerde bulamıyordum sonunda internette buldum aldım.

fondoten kullanmıyorum ama maybelline diye işaretledim neden diyecek olursanı yakın bir arkadaşımın yüzü problemli ve sivilceli olduğu halde o fondotenle inanılmaz pürüzsüz oluyor...aradaki farkı görünce çok şaşırırdım..maybelline wonder finish make up tı sanırım ..sand olabilir tonu da..

estee ile mac factor yarışamaz bile bence.ikisinide kullandım arada daglar kadar fark war bence

vichy'nin tester'ını denemiştim. bütün kusurlarımı kapatmıştı. ama öğrenci olduğum için paraya kıyıp da alamıyorum maalesef :) maybeline kullanıyorum. o da işe yarıyor.

Yahu söylemeden geçemeyeceğim, nolur yüzünüzde çok büyük sorunlarınız yoksa kullanmayın fondöten. Hatta büyük sorunlarınız varsa bile çok az kullanın ki ilerletmesin. Ne kadar sağlığa zararı az olanları üretiliyor da olsa fondöten fondötendir yahu.
He bir de çilleri için güzelim cildine fondöten süren varsa görmiyim yolarım. Yahu o çiller ne kadar masum gösteriyor yüzü, bunun için yüzünüzü hapsetmeye gerek var mı? Eğer çok rahatsızsanız aktarlarda çilleri gidermek için bişeyler bulunuyor, eczaneler de ilacını satmaya başlamış.
Sizin anlayacağınız fondöten deyince cinleniyorum forumlara atıyorum kendimi :KK70: Lütfeenn cildinizi hapsetmeyin bayanlar =)

Mac i tanıdıktan sonra vazgeçilmezim oldu.mac factor çok kullandım ondan da memnundumm..

ben lancom aldım tüm eski makyaj ürünlrimide çöpe attım 8 yıllık bile vardı yada isteyenlere verdim artık az ve öz olsun diyorum yeni bir kaç şey aldım ...

Estee, max factor, loreal,maybelline gibi markaları denedim ama en memnun kaldığım MAC studio fix fluid spf15

oylamada az çıkmış ama lorealde benim vazgeçilmezim.Ciltte çok doğal duruyor.Bildiğim kadarıyla estee max factor vs gibi kaliteli markalar cildi nefes aldırmayacak derecede kapatıyor bu yüzden sanırım su bazlı daha ekonomik bi fondöten daha iyi ciltte.

ben pek anlamam ne kadar beyazını bulursam onu alıyorum. ancak arkadaşım çok kullanır o maybelline'nin çok iyi olduğunu söylüyor.:KK55:

MAx Factor bi ben sevemedim sanırım suratımı bi garip yaptı kuruttu resmen
Loreal Güzel fakat süper diyemicem yapısı çok ince maske etkisi yaratmıyor ama bir kaç saat sonra suratı kapkara yapabilip sizi rezil edebiliyo
Maybellıne şu an nedense daha pahalı ürünlere fark atmış bana göre şuan kullandığım marka maybellıne tavsiye ederim..

X