en iyi hazır ağda bandı hangisi?

bir kere almıştım tesadüfen denedim ve çok beğendim, şimdi vivet arıyorum ama kaç yere baktıysam bulamadım Ankara'da:1no2:

evet canım yaa bende heryere baktım ama hiç bir yerde bulamadımm:umursamaz:

Kesinlikle VEET üzerine tanımam tabii her bölgemi farklı şekilde aldığım için hepsini test ettim özellikle bıyık bölgesinde veet kararma yapmıyor...

sesununkini aldım ben bu hafta.epilatörle alıyordum sürekli.inceltti epilatör ama bitmedi.okadar çok değil tüylerim.epilatör batık yaptığı için ağda bandı denemek istedim.sonuç tam bi hüsran.yazık oldu 11 lirama.yapış yapış oldu.kısa tüyleri hiç almadı.iki kere yapışıyor.üçüncüde yapışmadı bile.

valla ben hepsini denedim arkadaslar lapiden haric veet vi-vet ve sesu ben koltukaltı ve bacaklarım ıcın kullanıyorum, ozel bolge ıcın guzellık salonuna gıdıyorum beceremıyorum cunku, veet pek begenmedım hem ıcınde az var hemde pahalı, sesu ve vivet hem ucuz hemde ıcınde dıgerıne gore cok bant var agdasıda veete gore daha ıyı geldı bana daha uzun sure gıdıyor ve kısa tuylerı bıle cok guzel alıyor

yarın tatıle cıkıcam vi-vet bana daha uygun geldı dun ıyıce arastırdım veet ıcınde 12 tane var 12,00tl kusur, sesu 16 tane var 8,00tl kusur vivette ıse 20 tane bacak 8 di sanırım yuz ıcın ayrı 8 adette koltukaltı ıcın ayrı oda 9,90 ben onu aldım gecen seferde oyle almıstım, bugun kullanıcam ( bır yesılı var bırde turuncu kutulu olanı ben turuncuyu tercıh edıyorum )

ben geçen gün özel bölge ve bacaklarımı vivet le almaya çalıştım ama pürüzsüz almıyo eskiden veet kullanıyodum lapideni hiç denemedim ama veet pürüzsüz yapıyodu bacaklarımı bi de vivetin ağdanın içinde olduğu o kağıt/bez herneyse o bile çok kalıtesiz
bu viveti çok beğenerek almıştım fiyatı da uygundu ama gerçekten dudaküstünü hep iple alıyodum bu sefer de ağda yapim dedim vivet çok kötü tahriş etti ve geçmedi bi türlü dışarıya çıkamıyodum doktora gittim krem verdi daha yeni yeni geçmeye başladı:sinifsinif:
yani kısaca vivetin fiyatı uygum dışadan bakınca cazip geliyo ama bacaklar en kolay yer yani tüyler hep aynı yönde bacağımı bile tam almadı düşünün yani:umursamaz: yasakkelime ona vereceğiniz paraya 1-2 tl daha ekleyip adam gibi bi markadan alın paranıza yazık valla yasakkelime:enbuyukkk:

ben geçen gün özel bölge ve bacaklarımı vivet le almaya çalıştım ama pürüzsüz almıyo eskiden veet kullanıyodum lapideni hiç denemedim ama veet pürüzsüz yapıyodu bacaklarımı bi de vivetin ağdanın içinde olduğu o kağıt/bez herneyse o bile çok kalıtesiz
bu viveti çok beğenerek almıştım fiyatı da uygundu ama gerçekten dudaküstünü hep iple alıyodum bu sefer de ağda yapim dedim vivet çok kötü tahriş etti ve geçmedi bi türlü dışarıya çıkamıyodum doktora gittim krem verdi daha yeni yeni geçmeye başladı:sinifsinif:
yani kısaca vivetin fiyatı uygum dışadan bakınca cazip geliyo ama bacaklar en kolay yer yani tüyler hep aynı yönde bacağımı bile tam almadı düşünün yani:umursamaz: yasakkelime ona vereceğiniz paraya 1-2 tl daha ekleyip adam gibi bi markadan alın paranıza yazık valla yasakkelime:enbuyukkk:

ben 15 gun tatile ciktim vi-vet kullandim 1,5 hafta pirizsüzdü allerji falanda yapmadi, sanirim kil türüne cilt türüne göre kişilerde değişim gösterebiliyor ben şahsen memnunum.

bende sesu ve veet almıştm vivet hiç denemedm veetten memnun kalmadım hem çok az çıkıo hemde pahalı gerçekten sesudan memnunum ama vivettende baya memnun olan warmış bide onu deniycem bakalım nası

veet kesinlikle.. biras pahalı ama sonuç için değer :))

veet kısa tüyleri almıyor 2.kez yapışmıo bile agda bacakta kalıo:KK43:

lapiden i duymadım hiç araştırıcam...

veet bende memnun degilim hem 6 tane var içinde 12 tl veriyorum. hiç o kdar iyiy de almıyor..

en son haziran ayında avondan aldım içinde 10 tane var cift taraflı 20 adet.. tüm bacagımı aldım 3-4 tne de artmıstı. gayet temiz alıyo. 1 bandı 2 kere ısıtıp yapsanda cekiyo :) tüylerimde ayrıca tüy azaltıcı kremini sürüyorum dizimin altındakiler iyice incelldi..

deneyn diye önerebilirm.

vi-vet kullanıyorum çok iyi tutuyo ve en ufak tüyleri bili alıyo süperr bence dene

NOT : veet değil Vİ-VET

avon veya lapiden ..hihoyyyt
ikisi de süper alıyor..alkisalkisalkis

sesu kullandım bacaklarım için, memnun kaldım çok iyi aldı. vi-vet kullanmıştım öncesinde hiç almadı bile...

herkes farklı şeyler yazmış...aklım karıştı iyice....:bbo::bbo:acaba gerçek anlamda en iyisi hangisi?....

herkes farklı şeyler yazmış...aklım karıştı iyice....:bbo::bbo:acaba gerçek anlamda en iyisi hangisi?....

kişiden kişiye, kabiliyetten kabiliyete değişiyorzemuszemus

en iyi bandı da alsan hiç deneyimin yoksa sonuç fiyasko olablir kaydirigubbakcemile2

en temiz sonuç için tuylerin uzun olması gerekiyor

ve de çekerken cildin gergin olması

sanırım bir de kılların kalın olması işi zorlaştırırkafamçokkarıştı

veette kullandım sesuda, aralarında bir fark göremedim:lepi:​

şimdi benim durumum şöyle: ben uzamadan hemen almaya çalışıyorum...yani her an bacaklarım temiz olsun istiyorum...belki de epilatör kırıyordur o nedenle de hemen çıkıyor...geçenlerde ben de ağda bantlarından aldım ve denedim...kısaları almadı..yani hepsi kısaydı gerçi...fakat ben uzamasını da bekleyemem ki...kısaları almayacaksa ağda işe yarıyor diyemem....yanlış mı düşünüyorum navb'cım?...bu nedenle kafam karıştı gerçekten...

şimdi benim durumum şöyle: ben uzamadan hemen almaya çalışıyorum...yani her an bacaklarım temiz olsun istiyorum...belki de epilatör kırıyordur o nedenle de hemen çıkıyor...geçenlerde ben de ağda bantlarından aldım ve denedim...kısaları almadı..yani hepsi kısaydı gerçi...fakat ben uzamasını da bekleyemem ki...kısaları almayacaksa ağda işe yarıyor diyemem....yanlış mı düşünüyorum navb'cım?...bu nedenle kafam karıştı gerçekten...

bantlar tuyler uzamadan kavrayamıyor tüyleri sanırım:sm_confused:

uzun oldu mu makineden iyi alıyor,pürüzsüz oluyor gerçekten

tüysüz gezeblmenin yöntemini bi bilebilsem neler yapcam tahmin edemezsin:hulya:

en iyi yolu şimdilik makinekafamçokkarıştı

bantlar tuyler uzamadan kavrayamıyor tüyleri sanırım:sm_confused:

uzun oldu mu makineden iyi alıyor,pürüzsüz oluyor gerçekten

tüysüz gezeblmenin yöntemini bi bilebilsem neler yapcam tahmin edemezsin:hulya:

en iyi yolu şimdilik makinekafamçokkarıştı

haklısın canım...

X