Göz Makyajı En iyi kaş tasarımı yapan 10 adres

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
kalın ve uzun kaşlı olmama rağmen yıllarca kaşım konusunda sorun yaşadım ancak şimdiye kadar gittiğim yerler arasında kesinlikle tavsiye edeceğim iki isim var birisi bursada okuduğum yıllarda keşfettiğim yasemin abla, kendisinin soyismini hatırlamıyorum ama nalbantoğlunda (sanırım ismi mutfak olan restaurantın üst katındaki işhanında) bir işhanında ofisi bulunmaktaydı. diğer keşfim ise ankara yıldızda (çetinkayanın bulunduğu cadde üzerinde) kaş üstadı leyla topaçoğlu. ikisinden de çok memnun kaldım tavsiye ederim.

Yaaa vakit ayirip sayfalarca okuyorum ama dogru duzgun tasarim yapan kimse bulamiyorum. Kimi yalandan kendi reklamini yapiyor, kimi birilerini yaziyor acip bakiyorum internet sitesini berbat kaslar. Leyla inanir filan yazilmis videolarini izledim. Sadece olan kasi boyuyorlar koyultup aralarini dolduruyorlar ama sekil ayni yani. Yaa koskoca sehirde gercekten kasinin olan seklini degistirebilen kimse mi yok? Unlulerin kasi gibi olsun istiyorum. Kalin rengi cok acik ve dogal duran. Zaten burda yazilan kisilerin kendi kaslarina bakarsaniz kendi kaslarinin da basarisiz oldugunu goreceksiniz. O yuzden benim gibi beklentisi yuksek insanlar leyla inanir, zabit polat aynur kuskonmaz ve gul abbasoglu gibi isimleri hic denemesinler bile.

Zabit Polat a kaş aldıran var mı, memnun olan? bır de fiyat nedır, sadece kas alımı icin. kalıcı kas ıstemıyorum.

Yaaa vakit ayirip sayfalarca okuyorum ama dogru duzgun tasarim yapan kimse bulamiyorum. Kimi yalandan kendi reklamini yapiyor, kimi birilerini yaziyor acip bakiyorum internet sitesini berbat kaslar. Leyla inanir filan yazilmis videolarini izledim. Sadece olan kasi boyuyorlar koyultup aralarini dolduruyorlar ama sekil ayni yani. Yaa koskoca sehirde gercekten kasinin olan seklini degistirebilen kimse mi yok? Unlulerin kasi gibi olsun istiyorum. Kalin rengi cok acik ve dogal duran. Zaten burda yazilan kisilerin kendi kaslarina bakarsaniz kendi kaslarinin da basarisiz oldugunu goreceksiniz. O yuzden benim gibi beklentisi yuksek insanlar leyla inanir, zabit polat aynur kuskonmaz ve gul abbasoglu gibi isimleri hic denemesinler bile.

Bide Bianco var adından çok bahsediliyor, resimleri videoları var ,ben kalıcı makyaj için araştırdım, bi incele istersen, hatta özelden birkaç kişiyle görüştüm çok övdüler ve kaşımı aldırmak için gittim çok iyi olduğunu söyleyebilirim.

Maltepe sgk nin orada ( Bostancı lunaparkına yakın) bir kuaför var, tesadüf girdim. Çok memnun kaldım. ( zevkler farklı olabilir. Naçizane fikrim) Oray'a yakın olan denesin derim. Lüks bi yer değil. Benim için önemli olan oradan gülerek çıktım.

kizlar, sonunda gecen gun kasimi aldirdim ama sonuc tam HUSRAN :KK43: tam salon bianco ya gidecektim buradaki ovguler sonucunda, ama tesadufen baska bir yer duydum, yeri iyi biryerde, sadece kas dizayn yapiyolar dediler, iyi dedim o kadar kasi uzattim, oraya gideyim. Ankara Nenehatunda AYCA SEN kas tasarim guzellik salonu diye bir yer. Kas alan kiz, gayet ozensiz, kaba, 5 dakikada, ne dizayn ne bir sey, iki kasimi BAMBASKA aldi. ikisininde farkli oldugunu soyleyincede zaten senin kasin soyle boyle , boyle olmasi mucize gibi asalayici soyler soyledi, resmen yapamayinca asagiladi... ustura ile alacagini soyledi ama sonradan bi dahaki sefere ustura yapacam dedi, ne alaka anlamadim. Ve ankarada 5 dakikada cimbizla kas alimina odenebilecek en fazla parayi odedim sanirim, 40 tl istedi. halbuki burayi duydugum kisi 30 tl demisti, yani kafasina gore fiyat verdi. ben magdur oldum, baska kimse olmaz umarim, kasimi o kadar uzattim uzun suredir kimseye gitmedim, iyi bir sey olsun diye ama sonuc husran, uzuntum buyuk :KK43:

kizlar, sonunda gecen gun kasimi aldirdim ama sonuc tam HUSRAN :KK43: tam salon bianco ya gidecektim buradaki ovguler sonucunda, ama tesadufen baska bir yer duydum, yeri iyi biryerde, sadece kas dizayn yapiyolar dediler, iyi dedim o kadar kasi uzattim, oraya gideyim. Ankara Nenehatunda AYCA SEN kas tasarim guzellik salonu diye bir yer. Kas alan kiz, gayet ozensiz, kaba, 5 dakikada, ne dizayn ne bir sey, iki kasimi BAMBASKA aldi. ikisininde farkli oldugunu soyleyincede zaten senin kasin soyle boyle , boyle olmasi mucize gibi asalayici soyler soyledi, resmen yapamayinca asagiladi... ustura ile alacagini soyledi ama sonradan bi dahaki sefere ustura yapacam dedi, ne alaka anlamadim. Ve ankarada 5 dakikada cimbizla kas alimina odenebilecek en fazla parayi odedim sanirim, 40 tl istedi. halbuki burayi duydugum kisi 30 tl demisti, yani kafasina gore fiyat verdi. ben magdur oldum, baska kimse olmaz umarim, kasimi o kadar uzattim uzun suredir kimseye gitmedim, iyi bir sey olsun diye ama sonuc husran, uzuntum buyuk :KK43:
keşke biancoya gitseydin canım 15tl ye istediğin kaşa ve bakışa sahip olurdun, neyse gene uzar:KK61:

A aysinkayra aynen ya keske, siz orada calismiyorsunuz degil mi? artik pek inancim kalmadida.. yani yazdim buraya baska kisme magdur olmasin diye, cok sinir bozucu bi durum cunku :KK43: hemen de uzamiyorki kas:/

Kızlar mersinde bildiğiniz kaş tasarım merkezi varmı hem kontör işlemi için hemde aldırıp şekil verdirmek için ?

A aysinkayra aynen ya keske, siz orada calismiyorsunuz degil mi? artik pek inancim kalmadida.. yani yazdim buraya baska kisme magdur olmasin diye, cok sinir bozucu bi durum cunku :KK43: hemen de uzamiyorki kas:/

Yok canım ben orda çalışmıyorum, bende kaş kontürü yaptırmayı düşünüyorum, Betül hanımın ismini çok duydum gittim, önce bir kaş aldırayım dedim, öyle tanıştık gerçekten işinde çok iyi , cesaretimi toplarsam kontür olayınada giricem inş.

arkadaşlar Esmeray hanımı bilmiyorum ama bugün dilek kara isimli bayana gittim. kaşlarım kalın fakat şekli bozuktu. kendisine düz, kalın doğal bir model istediğimi söyledim. kendisini öve öve bitiremedi. sonuç hüsran. güzelim kalın kaşlarım gitmiş, ince kontur gibi kaşlar gelmiş. yaşımı büyük gösteren bir model yaptı kendisi. beğenmediğimi anladı ama nafile. kesinlikle tavsiye etmiyorum. kökü bende birkaç ayda eskisi gibi olur ama yazık. :KK20:

Aaaa üzüldüm ya aslında ben uzun zamandır kaş aldırıyordum kendisine güzel düz kalkık (kavıssız kalkıklıktan bahsedıyorum)Aldı sagolsun ama gel gorkı son 4,5 alımda kasımı ınceltti kı bilirde ince kaş sevmem zaten çok kalın kaşımda yok normal yapıda.Şimdi Kalınlaşsın diye bekliyorum bende ustura ile kalınlaştırabilen uygun bir yer arıyorum çünkü yüzümde kalıcı birşey istemiyorum.Esmeray çok pahalı hadi bir defaya mahsus gözden çıkarayım 7.8 seans kalıcı makyaja verılıyor o para diycem ama kalınlasıyormu benım kuyruk kısımda 3 senedır kusen yer var mesela Birde ver dünya parayı sonuc alamama durumu var instagramdan jıletle kalınlastıran bir bayan buldum ama buralardan giden kımse bulamadım yoksa denıycem zaten kadın kalıcı makyaj dolgu vs yapmıyormus.Zorla otur kalıcı yapalımda dıyemez.

Para mekan çok önemli değil diyorsan Esmeray yıldırım var Bebekte Belkıs hanım var.Acıkcası para benım için önemli olduğundan ben denemedim Cunku kas yapım bellı zaten herkesın cıkarabılecegı sekıl bellı.Mucıze beklentim yok biraz kalınlık istiyorum onun yöntemlerini arıyorum.Belki Esmeray hanımı denerim şu ustura sistemi kafama yatıyor ama tasarım konusunda İstanbulda ikisinden başka bildiğim yok.Zaten ikiside tv dünyasının kaşçısı

Kızlar ankarada kavissiz ince ve seyrek kaşlarıma kavis yapabilecek, miktarını arttırabilecek birini arıyorum. yardımcı olursanız çok mutlu olurum

sarımsak sürün kaşlarınıza,bird badem hint yağ karışımı, 3-4 ay sora kaş fışkırdı, ardından da şekili için kıl tekniği yaptırdım kaşlarıma

X