Saç Rengi ve Saç Boyama En iyi küllü kumral boya markası?

Merhaba nasıl güzel oldumu saçlarınız dorelik oldumu

Merhaba biraz geç oldu ama.. Ya ben saçlarımı önce Palette Deluxe ultra yoğun acıcı ile açtım, baya turuncumsu bir renk olarak açıldı. Üzerine önce igora 7.0 ile 7.1 karıştırıp boyadım, turunculuk gitmedi. Sonra hep igora 7.1 ile boyadım devam içine 0.22 turuncu azaltıcı da ekledim ama olmuyor istediğim gibi küllü kumral.
Şu an yine boya arayışındayım İnoa, Majirel Cool Cover ya a Koleston Perfect alacağım paraya kıyıp hangisinin küllüsü en iyiyse. Cool Cover kızıllık yapmıyor diyorlar Koleston Perfect'in de küllü serisi çok iyi diyorlar kararsiz kaldim baya.
Bir de saçlarımı yeniden açsam mı açmasam mı kararsızım, en son Mayis ayında açmıştım yıpranmadıysan korkuyorum. Bir de yine turuncu açılacaksa açmaya değmez.

Merhaba biraz geç oldu ama.. Ya ben saçlarımı önce Palette Deluxe ultra yoğun acıcı ile açtım, baya turuncumsu bir renk olarak açıldı. Üzerine önce igora 7.0 ile 7.1 karıştırıp boyadım, turunculuk gitmedi. Sonra hep igora 7.1 ile boyadım devam içine 0.22 turuncu azaltıcı da ekledim ama olmuyor istediğim gibi küllü kumral.
Şu an yine boya arayışındayım İnoa, Majirel Cool Cover ya a Koleston Perfect alacağım paraya kıyıp hangisinin küllüsü en iyiyse. Cool Cover kızıllık yapmıyor diyorlar Koleston Perfect'in de küllü serisi çok iyi diyorlar kararsiz kaldim baya.
Bir de saçlarımı yeniden açsam mı açmasam mı kararsızım, en son Mayis ayında açmıştım yıpranmadıysan korkuyorum. Bir de yine turuncu açılacaksa açmaya değmez.
Resımdekı sacımı koleston wella perfect 8.1 ile boyadım. Koyu kumral dı sacım ama kızılıkk vardı
Ya renk acık geldı 8.1 yada turunculuk normal

Eklentiler

• A4268EC9-22B9-4686-9FD1-A815B3A4FAD2.jpeg
    A4268EC9-22B9-4686-9FD1-A815B3A4FAD2.jpeg
    33,2 KB · Görüntüleme: 241
Suanda sacım asagıdakı gıbı Kuaforde 7.1 e bıyatmıstım ama alyı turuncu sarı gıbı bıseydı evde 9 lu numarayla boyayınca olunca kuaföre koştum. bende ne renk alacagımı düşünüyorum
7.1 alsam koyu olurmu yada 8.1 bundan daha acık olurmu dıye düşünüyorum

Eklentiler

• 6EE3026A-3C84-4DE3-A8C2-630A588B8018.jpeg
    6EE3026A-3C84-4DE3-A8C2-630A588B8018.jpeg
    53,2 KB · Görüntüleme: 231
X