Saç Rengi ve Saç Boyama en kalıcı mavi siyah saç boyası hangisi?

arkadasLar ben sitede yenıyım :)
bana ne olur yardımcıı olunnn ??
ben saçlarımı siyaha boyadım .aktı gıtdı 1 ay oldu zaten boya yetmemişti saçlarım uzun.dün saçımı mavi siyaha vurdurdum ama nevacolor'un.boyayı yettiremedık.( saçlarımda hiç mavılık yokkk :KK43: sizce boya markasındanmı??yoksa yettiremememizdenmı kaynaklanıyor. 2 hafta sonra tekrar vurursam mavi siyaha saçlarım mavi olurmu?? yada markayımı deiştirmeliyimm ??

arkadasLar ben sitede yenıyım :)
bana ne olur yardımcıı olunnn ??
ben saçlarımı siyaha boyadım .aktı gıtdı 1 ay oldu zaten boya yetmemişti saçlarım uzun.dün saçımı mavi siyaha vurdurdum ama nevacolor'un.boyayı yettiremedık.( saçlarımda hiç mavılık yokkk :KK43: sizce boya markasındanmı??yoksa yettiremememizdenmı kaynaklanıyor. 2 hafta sonra tekrar vurursam mavi siyaha saçlarım mavi olurmu?? yada markayımı deiştirmeliyimm ??

Hoşgeldin. :80:
Mavi siyah saçlarını mavi yapmaz ki. Güneşte çok hafif mavi parlar, gölgede ve oda ışığında simsiyah olur aynı kızıl siyah gibi. İstersen tekrar boya güneşte yarısı mavi yarısı siyah olmasın. Palettenin gece mavisi güzel diyorlar istersen dene
.

Son düzenleme:
Hoşgeldin. :80:
Mavi siyah saçlarını mavi yapmaz ki. Güneşte çok hafif mavi parlar, gölgede ve oda ışığında simsiyah olur aynı kızıl siyah gibi. İstersen tekrar boya güneşte yarısı mavi yarısı siyah olmasın. Palettenin gece mavisi güzel diyorlar istersen dene
.
h.b :)
işte güneştede mavilik olmuyo onu anlatmaya çalışıyorum. ilk boyayısımda boya yetmemıstı bundada yetmedı saçımda hala kahverengılıkler var .s.s heryerdede bulunmuyor gece mavısı mavı siyah deli oluyorum işte bitek nevacolorun buldum .peki ya sızce marka iyimidir ama bi sorun var bitkisel özlü boyası nevacolor'un ... ??

Ben Garnier kullanıyorum.Rengi gayet güzel fakat çok akıyor.Akmayan boya yok mu yaaaaaa!

İyi akşamlar öncelikle önceki konumda mavi siyahın kalıcılığını falan merak etmiştim ama şimdiki sorum ise en kalıcı olanı hangisi aslında koleston a bakmıştım fakat internette mavi siyahını göremedim bir kaç güne kozmetiklere bakmayı düşünüyorum ama sizlerinde fikirlerinizi almak istedim kolestonda mavi siyah kaldırılmışsa loreal recital preference düşünüyorum...

ben teyzemin kuaförüne sordum, iyidir de kadın. ben de mavi siyaha boyamak istedim sordum en iyi mavi siyahı, koleston boyama akıtamazsın dedi, saçını uzatman gerekir dedi. o yüzden palette kullan hem iyidir hem akıtabilirsin dedi.

X