En Kalıcı ve Güzel Kokan Yumuşatıcı Tavsiyeleriniz

bn yumoş extra sıklamen ve müge çiçeği olandan kullanıorum. çok kalıcı kokusu var. çamaşır mak. 8 kilo bir buçuk kapak koyuyorum. bir hafta dolapta kalsa bile kokusu gitmiyor

vernel lavanta harika kokusu. dışı mor heralde lavanta dır. sabah sabah hatırlayamadım.kokusu güzel ve kalıcı tavsiye ederim.

vernelin,mavi lale olanı harika ,birde bim de satılan yumuşatıcısı inanın denedim bir arkadaşım kullanmıştı pempe rengi harika kokuyor ,çok da kalıcı

Viking altın renkli ve bimin beyazını aldım henüz kullanmadım ama güzel kokuları deneyince yazarım sonucu.Şu an vatan komşu çatlatan kullanıyorum küçük bir şişe almıştık kokusu güzel temiz hissi veriyor.Vikingin beyazının methini çok duydum birde ondan alacağım ünlü markaların eski etkisi yok birde pahalılar bu ara takılacağım yumuşatıcılar bunlar bakalım memnun kalacak myım :KK1:

yumoş kullanıyorum genelde ama geçen haftalarda migrosta bingo indirimdeydi kadınlar kapış kapış almıştı bende deneyeyim dedim 2 şişe aldım çok güzel mis gibi kokuyor yumaşık oldu bide çamaşırlar tavsiye edrim

Bim beyaz sınıfta kaldı beğenemedim.Kokusu sonradan kötü geldi belki benim hoşlandığım tarzda değil .Sıra vikingte ama komşu çatlatan en güzeli .Kalıcılık yumuşaklık ve kokusu harika.:KK53:

En Kalıcı ve Güzel Kokan Yumuşatıcı Tavsiyeleriniz ne kızlar...ben bi türlü çamaşırlarımı buram buram yumuşatıcı kokutamıyorum...sizler ne kullanıyonuz.:uhm:

Yumuşatılar civa içerir. Civa bir zehirdir. Yumuşatıcı kullanmayın. Çamaşırlarınızı organik içerikli ürünlerle yıkayın zaten TEMİZleneceği için TEMİZ kokar yumuşatıcı kullanmaya mecbur kalmazsınız. Ayrıntılı bilgi için özelden ulaşabilirsiniz.
Ersağ · Ev Temizlik Ürünleri

Son düzenleme:
bim deki bulut yumuşatıcıyı bu forumdan arkadaşlardan duyup aldım, hatta kimin yazdığını tekrar bulsam allah razı olsun dicem. yumoş yumuşatıcı mavi olanı, açık pembe olanı kullanıyorum pek fazla koku bırakmıyor, çamaşır kuruyunca kokusu gidiyo ama eşim istiyo diye onu kullanıyorum hala evde bi dolu var. yine de dayanamayıp gidip bulut yumaşatıcı aldım, beyaz olanını 3L olanından. çamaşırı ben odada kurutuyorum, yıkayıp astım ev buram buram koktu. çamaşırlar da koktu. hatta polar cinsi kıyafetlerde daha fazla kalıyo koku, üstümdeki polar kıyafetim bir haftadır kokuyor, bir hafta sonra onun da kokusu gitti tabi. anneme de kayınvalideme de tavsiye ettim :)

miktar olarak ne kadar koyuyorsunuz bayanlar acaba miktar kalıcılığı etkiliyor mu gözleminiz nedir

X