en kaliteli bebek giyim markaları

filozof12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2011
37
3
kızlar cok sevdiğimiz bebişlerimize herseyin en iyisini vermeye calısıyoruz. peki kıyafet seciminde hangi markaları tercih ediyoruz? burada paylasalım. ve tabi öncelikle ben bahsedeyim genelde wenice den alısveriş yapıyoruz ama minice diye bi markanında gayet kaliteli ve uygun olduğunu duydum..

merhaba bu baslık tam benlık bundan sonra takip edeyim
henüz hamileyim o yüzden bende markaları araştırıyordum
gözlemlediğim kadarıylada zara ve mother care cok hosuma gidiyor
ama mother care fiyatlarını fazla buluyorum
artık indirimleri takip ederiz anca herhalde :)

h&m ve c&a ürünleride gayet kaliteli ve modelleri cok güzel... minice adlı markanın ise nişantasında bi magazasını biliyorum kombin olarak satılan ürünler cok uyguna geliyo ve cok kaliteli..

h&m ve c&a ürünleride gayet kaliteli ve modelleri cok güzel... minice adlı markanın ise nişantasında bi magazasını biliyorum kombin olarak satılan ürünler cok uyguna geliyo ve cok kaliteli..

h&m ve c&a turkiyedede var mi? :KK53:

Haberim yoktu. Benim kayin validemler izmirde yasiyorlar ama hic h&m'i veya c&a'yi gormedim.

Ben yurt disindayim ve bebek giysisi icin kesinlikle h&m ve c&a'yi oneriyorum cok guzel ve kaliteli seyler var haa bide "prémaman" diye bir magza var burda ordada cok kaliteli seyler var.

Rabbim hepimize bebegimizi saglikla hayirlisiyla almayi nasip etsin.

Son düzenleme:
öncelikle her yerden iyi ya da kötü bir şeyler alıyoruz bende dahil. oğlum 2,5 yaşında şuan ve bence en iyisi kanz ürünlerini ben çok beğeniyorum hem deforme olmuyor hem renkleri solmuyor hem de yumuşacık diilerseniz oraya da bir göz atın. web sayfası var ama pek birşey belli olmuyor bence bir mağazasına göz atın arkadaşlar. mothercare de güzel oradan da özellikle indirimden birçok şey alıyorum. her ayın 15-16-17-18 di sanırım indirim günleri ama belirli ürünlerde o da beden ve çeşit bulması biraz zor oluyor. genel indirimde çok güzel fırsatlar oluyor.

h&m istanbulda var. diğer illeri bilemiyorum. c&a ise istanbul ve sakaryada oldugunu biliyorum, genelde alısveriş merkezlerinde oluyolar.c&a nın baya subesi var diye biliyorum. kanz marka bi takım hediye gelmişti ve cok kaliteliydi ancak bana yakın kanz subesi olmadığı için pek erişemiyorum.c&a nın ise pantolonları cok güzel dısı kadife içi polar ve ayakları lastikli olanlar kıs için ideal, astronot tulumlarınıda cok beğendim ama fiyatları cok yüsekti.

anneler c a da indirim var cok kaliıeli ürünleri cok uyguna bulabiliyoruz. özellikle kız ürünleri cok güzel ve indirimli bense oğlusuma göre bulduklarımdan aldım..

merhaba kızlar,c&a ve h&m nin 0-2 yaş grubu her zaman çok güzel,zara çok güzel ocak başında kış indirimine giriyor özellikle mont,pantolon gibi ürünler %40-50 kadar düşüyor çok çok hesaplıya geliyor ben hep bir sonraki sezon için mont alıyorum en az 3 yıl giydiriyorum..ayrıca istanbulda oturan arkadaşlara merter i önermek isterim,cumartesi günleri giderseniz perakende alışveriş imkanı oluyor(diğer günler toptan satış yapılıyor)ünlü markaların penye tshirtlerini(zara)5 liradan alabilirsiniz.yine zaranın next in kot pantolonlarını 15-20 liradan alabilirsiniz..

Obaibi var Forum İstanbul'da. Yiğenim için bakmıştım yakın zamanlarda. baya bi indirim vardı.

Sağlıklı olsun tüm çocuklarımız inşallah

ben giyim olarak zara, b&g store ve baby gap i tercih ediyorum cok guzel seyler var

Eğer kaliteli marka tekstil ürünü arıyorsanız andy wawa ve Bebe Chocolate dir... Ürünleri organik, ayrıca inanılmaz kaliteli

Kızlar ben bebeğimin çoğu kıyafetlerını yanı keşfettiğim bir siteden alıyorum sizinde göz atmanızı isterim gerçekten çok tatlı giysler vaar :)) Anne ve Bebek Ürünleri | Anne ve Bebek Ürünleri En Uygun Fiyatlarla .com 'da Baktıktan sonra bana teşekkür edeceğinizden hiç şüphem yok :KK3:

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba kızlar,c&a ve h&m nin 0-2 yaş grubu her zaman çok güzel,zara çok güzel ocak başında kış indirimine giriyor özellikle mont,pantolon gibi ürünler %40-50 kadar düşüyor çok çok hesaplıya geliyor ben hep bir sonraki sezon için mont alıyorum en az 3 yıl giydiriyorum..ayrıca istanbulda oturan arkadaşlara merter i önermek isterim,cumartesi günleri giderseniz perakende alışveriş imkanı oluyor(diğer günler toptan satış yapılıyor)ünlü markaların penye tshirtlerini(zara)5 liradan alabilirsiniz.yine zaranın next in kot pantolonlarını 15-20 liradan alabilirsiniz..

merter in neresini öneriyorsunuz tam olarak cadde , sokak ya da mağaza adı verebilir misniz

ev kıyafetlerini pijamalar çoraplar..vs her yerden alıyorum denk gelen..dışarısı için önceliğim gap en kalitelilerden biri bence yıllarca küçülmese giydirilir:)ikinci olarak mother care üç zara sonra polo,armani ve bu aralar dikkatimi çeken çikoby :KK66: yurtdışı markaları bi kaç senedir ülkemizde yayılmaya başladı şükür çok ii olupta türkiyede bulunması zor olan markalar kaliteli ürünler var ...izmirde bulunuyorsanız pamidor günlük giyim için uygun güzel şeyler var tavsiye ederimm $601211_10150943520755839_949120394_n.jpg

çikoby ve disney ürünlerini beğeniyorum ben de ama genelde internetten alışveriş yapmayı tercih ediyorum. bunun için de tercih ediyorum. şu anda da bu iki kampanyası aktif durumda.

Son düzenleyen: Moderatör:
BGSTORE Mağazalarında da çok kaliteli ürünler var.Ayrıca online satış sayfasında büyük inidirimler yapıyorlar.

arkadaşlar bu marka takıntınızı anlayamadım benimde bebeğim var ben civil den alış veriş yapıorum çokda güzel şeyler var hem uygun orayada bi göz atın isterseniz

merhaba bu baslık tam benlık bundan sonra takip edeyim
henüz hamileyim o yüzden bende markaları araştırıyordum
gözlemlediğim kadarıylada zara ve mother care cok hosuma gidiyor
ama mother care bebek giyim fiyatlarını fazla buluyorum
artık indirimleri takip ederiz anca herhalde :)

mother care ürünleri bayağı pahalı ama gerçekten kaliteli ürünlerdir.

Son düzenleme:
X