En Tarz Üye Yarışması ✄ Bohem Giyim Tarzı

Buyuk gun geldk demek :KK43: hadi canimm insallah emeginin karsiligini alirsin hayirlisi olsun hakkindaa
fıstıgım senı en yakın zmanda arıcıgımm:KK23: suan benle konusmak dahı ıstemezsınn :KK70: o kotu ses tonumdan daha kotu ses tonuna sahıbım :KK70: :KK70: mıyıl mıyıl napcam ben sınavda yaklastı falan fılan :KK70: sen de okadar calsıtınn dıcenn ... dur sınav gecsın de bomba gıbı seyler konusak :KK70: :KK70::KK48::KK48::KK48:

fıstıgım senı en yakın zmanda arıcıgımm:KK23: suan benle konusmak dahı ıstemezsınn :KK70: o kotu ses tonumdan daha kotu ses tonuna sahıbım :KK70: :KK70: mıyıl mıyıl napcam ben sınavda yaklastı falan fılan :KK70: sen de okadar calsıtınn dıcenn ... dur sınav gecsın de bomba gıbı seyler konusak :KK70: :KK70::KK48::KK48::KK48:
Heyecan var mi heyecan :)

yazık oldu emeklere.
bana oy veren 4 kişi vardı en son biride yanlışla vermişti zaten :)
beğenilerek verilen 3 oy için teşekkürler.ben oyumu 11 numaradan yana kullanmıştım ki tesadüf mü bilemem bir önce ki yarışmadada aynı kişiye vermişim :))
arkadaşlara oy verenler her zaman oluyor demek ki hala arkadaş edinememişim 3 oyda kaldığıma göre :))

arkadaşlara oy verenler her zaman oluyor demek ki hala arkadaş edinememişim 3 oyda kaldığıma göre :))
Arkadaş edinememişim demek biraz iddialı değil mi :) benim aldığım Oyların hiçbiri (1 fake oy hariç, o da düşülecekti) beni tanıyan kişilerce verilmedi, çünkü benim hangi numara olduğumu bilen, tahmin edebilecek bir Arkadaşım yok burada.
Yani ben bile arkadaşım yok ondan oylarım böyle oldu demezken, senin demen çok iddialı olmuş. :KK66:

X