Endoskopik yüz germe - Facelift

sorduğunda elli tane açıklama getiriyorlar..her birinin başlığı ayrıymış, programlar ayrıymış..lifting , sıkılaşma , yağ ertime ayrıymış..dün radyofrekansın verdiği hasardan bahsettim, kol için gittiğim yerde ilk kez duyuyorum zarar gören diyor inanmaz gözlerle bakıyor..RF makinesi farklıydı gerçi buranın ve 45 dk asla yapılmaz dedi..bana yapan yer dışında 45 dk yapan yer duymadım zaten..
Canım rf bende yaptırdım bana bişi olmadı. Ne iyi ne kötü yönde. Ama 15 -20 dak. yapıyordu

Canim, kulak icinden ve kulak arkasindan geciriyorlar dikisleri ,o zaman izlerin gorulmesi mumkun degil ki:) ben ciddi ciddi klasigi dusunuyorum cunku beklentim biraz yuksek,yapilmisken tam toplasinlar istiyorum, yoksa gozalti ameliyatini ben yillar once d eolurdum, beklememin tek sebebi klasigi istiyor olmamdi ...

haklısın aslında..ama kulak içinden mi önünden mi açıytolar..kulak içinden yoksa sadece macliftte mi açıyorlar?benim yanalrıma zaten saçlarım düşer hep..kakullüyum, dağınık saçlıyım..

e boyun olsa basen var, o bitti eller var ki ellerim çok şükür güzel. Yani bir yerden falso veririz. 10 yaş idealdir bence:KK49:

benim eller de iyi değil..krem kullanamadım hiç yağlı yağlı hissediyorum yıkıyorum gidip..
basen yaşlanınca azalıyormuş ama..gobekte birikiyomuş..
e hem zaten 10 yas genc duruyoruz:)

Metrobusle gidicem tatlim :) sana nisantasi sisli civarini gezerken ugriycam :KK70:Asagi dogru uzadi liste cok gezicem canim sende sec beyen gidicegim doktorlardan birlikte gidelim kolkola :KK30::KK6:
canim muzaffer beye gideceksin madem benim icin bakarmisin yuz germelerine? gozler badem olmus mu? Mehmet mutaf a da sorarmisin niye yuz germe yapmiyor?

Yeni değil ki misch.2 yıl önce dedi bana adam. Klasik ten bahsetmedi ama. Endo dedi. 1 haftada toparlanırsın dedi. Ki genelde öyle diyolar utanmadan

hiç endo yapmadı o..başka doktor yapsın dedi oyleyse sana..7 yıl önce de 1 yıl önce de gittiğimde açık yapıyordu.Geçen yıl gittiğimde sordum yağ önerdi.endo yapıyo musunzu dedim, ne o oyle yüzün ifadesini bozuyor yanaklar yuakrı çıkıyor gözler böyle oluyor filan diye eliyle tarif etti hatta yüzünde..

bir haftada toparlanırsın dedikleri gözlerinin rahatça görebilecek duruma gelmesi heralde..:KK70:
ilk 3 gün uzaylı sonra moğol sonra travesti diye gidiyor malum..

benim eller de iyi değil..krem kullanamadım hiç yağlı yağlı hissediyorum yıkıyorum gidip..
basen yaşlanınca azalıyormuş ama..gobekte birikiyomuş..
e hem zaten 10 yas genc duruyoruz:)
misch cim konu ile ilgisi olmayan bişi soracam Nişantaşı tarafını biliyosun sanırım. Özelden mesaj atıyorum onun için.

haklısın aslında..ama kulak içinden mi önünden mi açıytolar..kulak içinden yoksa sadece macliftte mi açıyorlar?benim yanalrıma zaten saçlarım düşer hep..kakullüyum, dağınık saçlıyım..
kulak icinden geciriyorlar, istegine bagli aslinda, bu konuda bir sey demezsen kulak onunden de gecirirler, kac tane doctor ile konustuysam kulak icinden geciririz sorun yok dediler.

X