Epiland Tüy Azaltıcı Jel Kullanan Var mı?

Nurdan77

Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2012
5
0
Merhaba kızlar,

Benim yüzümde sakal gibi tüyler çıkmaya başladı. Ağda yada cımbız yöntemleriyle aldıkça daha çok sertleştiler. Geçen gün eczaneden Epiland Tüy Azaltıcı Jel aldım. Koyu mavi ve lacivert renkli bir kutusu var. Tüyleri kökünden herhangi bir epilasyon yöntemiyle aldıktan sonra 5 gün boyunca bu jelden sürüyorum. (Yüzümün her yerine sürmedim belki zararı olur diye).

Sürmüş olduğum bölgelerde yumuşak tüyler çıkmaya başladı. Eskisine göre daha yumuşak çıkıyor.

Benim sorum şu: Daha önce bu jelden kullanıp da faydasını gören oldu mu? Tüylerin azaldığına hatta yok olduğuna şahit olanlar var mı?

Saygılar, selamlar kızlar :)

Reklammış izlenimi mi yarattım?

Daha önce Epiland'ın Tüy Dökücü Kremiyle ilgili konu açılmış. Fakat tüyleri yok edici jeliyle ilgili konu yoktu. Benim de bu jelle ilgili bilgi almam gerekiyordu. Belki bu jeli kullanan vardır ve kullanan kişilerden bilgi alırım diye böyle bir konu açtım.

Hiç bir kimse kullanmadı mı o jelden :KK43: Bioder kullananların yorumlarını okudum ama Epiland kullanan hiç olmadı mı? :KK43: Koskoca Kadınlar Kulübü Formunda bu üründen hiç kullanan yok mu? :KK43: Ühü Ühü :KK43:

ben kullandım o markanın hem tüy dökücüsünü hemde jelini kullandım. Benimde yüzümde ki tüyler bildiğiniz bir sakal gibiydi (iğneli epilasyondan önce) 3 ay boyunca düzenli kullanmama rağmen hiç bir işe yaramadı. Yani o şişenin içine jel diye bildiğiniz köpük gibi bir şey koymuşlar hayatımızda jel görmesek inanıcaz. En sonunda kandırmaca olduğuna kanaat getirdim. Tüy azaltıcı jel bioderin var mesela ben kullandım az bir etkisi oldu açıkçası. Ama epiland işe yaramıyor, yüzümde kullandım 0 etki.

Tüy dökücüsünü de almadan önce satış temsilcilerine sordum bana eğer ağdayla alıyorsanız tüylerinizi kökten döker dediler. Bacaklarımı hep ağdayla almama rağmen kökünden falan dökmedi jiletlenmiş gibi kaldı bildiğin bir tüy dökücü tek farkı 20-25 liraya satılıyor. 25 lirada jel adı verilen köpüğe verdim benim param boşa gitti ben yandım başkaları yanmasın...

Son düzenleme:
yaf zaten bu yüz tüyleri kalınlaşıp sakal gibi oluşu hormonel değil mi? jel ne etki etcek....boşşşş işlerr....

Melissadan: Yüzdeki kılların sakal gibi oluşu elbette hormoneldir. Fakat insan bu duruma düşünce, ne bulsa suratına süresi geliyor....

Beautiy: Teşekkür ederim verdiğin bilgi için. Peki iğneli epilasyon işe yaradı mı?

Melissadan: Yüzdeki kılların sakal gibi oluşu elbette hormoneldir. Fakat insan bu duruma düşünce, ne bulsa suratına süresi geliyor....

Beautiy: Teşekkür ederim verdiğin bilgi için. Peki iğneli epilasyon işe yaradı mı?

iğneli epilasyon güzel gidiyor yaptırdıkça azalıyor ama bırakıcam artık çünkü acıya dayanamıyorum, kalanları bioderle falan halledebilirim umarım bırakmamın bir sebebide bu iğneli epilasyon inceleri hemen yok ediyor ama sert kıllar için çok uzun sürüyor on küsür seans oldu daha fazla cildimi yoramam çok hassas cildim, ama yinede memnunum tavsiye ederim.

X