Epilasyon aleti önerileri ve paylaşım alanı

slm kızlar.bende epilasyon aleti alcam ama kararsızım..Rowenta 8982 Access Fresh Air gördüm dün markette fiyatı da uygundu 120 tl..soguk hava üfleme falan varmıs nasıl acaba kullanan varmı? braun suda kullanılandan istiorum ama cok pahalı onu alamam..acıyı azaltan en iyi hangisi acaba ? buz eldivenli olanlar nasıl onu kullanan varmı?cok soru sordum galibaa:uhm:

kızlar yazdıklarınızı tek tek okudum ve braun 7 serisinden almaya karar verdim.umarım bende sizler gibi memnun kalırım. aldıktan sonra bende fikrimi paylaşırım sizlerle.

Alacağınız üründe can yakmama özelliği gerekli bir şeymiş gibi konuşuyorsunuz ama ben katılmıyorum..gülü seven dikenine katlanır..Önemli olan kaliteli,cildime en iyi görünümü sağlayacak olan ürün bence..BAzı ürünler varki traş gibi alıyo tüyler 3 günde çıkıyo iğrenç .. :KK43:(((((((

Merhaba arkadaşlar braun silk epil 7 aldım.
Tüyleri almak bir tarafa tüyleri resmen biçiyor. 2 gün sonra tüyler daha güçlü olarak çıkıyor. Ve cildi de mahvediyor.

Aman diyorum paranıza yazık olmasın. Hiç memnun değilim.

arkadaşlar bende konu açtım boşuna açmışım..epilatör alcam bende ama karar veremedim..braun 5570 e baktım özellikleri güzel hoşuma gitti..ama philips yada rowenta kullanan arkadaşlarımdanda o ürünlerden memnun kaldıklarını duydum kafam iyice karıştı..ne alsam çok kararsızım kafamçokkarıştı

Bu yaşıma kadar neredeyse hiç ağda kullanmadım diyebilirim hep epilasyon aleti kullandım.
Ve hep Braun kullandım çokta memnunum herkese epilasyon aleti öneririm.
Hele ki benim gibi az kılı olan biriyseniz kesinlikle en iyisi epilasyon aleti ayrıca uzun yıllardır epilasyon aleti kullandığımdan mıdır nedir bilmiyorum tüylerim oldukça azaldı.
Şu an kullandığım model 3 sene öncesine ait masaj aparatıda yok ama yinede canımı acıtmıyor.
Eğer epilasyon aleti kullanırken özellikle koltukaltında canınız acıyorsa teninize pudra sürüp aleti öyle kullanmanızı tavsiye ederim acıyı oldukça azaltıyor.:)

dün internetten braun 5580 siparişi verdim kızlar bakalım umarım memnun kalırımm zemuszemus

Ben Philips Satinelle kullanıyorum ama hiç memnun değilim. Kılları kökünden almıyor, hep kırıyor. Bacaklarım batık içinde kaldı. Pek çok kişi Braun'dan memnun kalmış ben de Braun almaya karar verdim ama modelleri üzerine araştırma yapmam gerekiyor.

arkadaşlar bende epilatör almak ıstıyorum. braunnın 40 cımbızlı olanlarına baktım. 5370 modelı uygun geldı. kullanan var mı nasıl bir ürün acaba?

epilasyon aleti niçin ağdaya göre daha sert ve daha çok çıkarıyor kılları? Bu görüş doğru mu? o zaman epilasyon aleti almanın ne faydası var. yaklaşık kaç günde tekrar alabilecek kadar uzaması gerekiyor?

bende braun alıcam inceleme aşamasındayım kuzenimkinden kullanıyodum azalttı bacağımda bir yer hiç çıkmıyor öyle öyle bitcek bu gidişle :) tüylerimde inceldi ben pek inanmıydum ama artık alıcam yanii

epilasyon aleti niçin ağdaya göre daha sert ve daha çok çıkarıyor kılları? Bu görüş doğru mu? o zaman epilasyon aleti almanın ne faydası var. yaklaşık kaç günde tekrar alabilecek kadar uzaması gerekiyor?

Epilasyonlarda küçük cımbızlar olduu için ve hızlı döndükleri için haliyle tüyleri kırıyor, o da sanırım sert ve kalın çıkarttırıyor.

Ben yüüzmü sirle alırım mesela bırak karartmayı zamanla tüyleri seyreltip azaltıyor bile. Birgün denemek için çenemden iki kılı cımbızla çektim.

Düşün kökten aldım hay çekmez olaydım o iki tel kıl, sakal gibi çıktı üstelik etrafındaki tüyler de karardı..

Son düzenleme:
epilatörle alıyoruum gayet inceltti tüylerimi ve çok memnunum bende:)

X