Erkeğe ne hediye alınır ki :)

hediyeler çok güzel bendenden örnek olsun.
geçen sene yapmıştım.365 tane kalp kesmiştim içlerine güzel sözler yazmıştım.
güzel bir kutuya koymuştum.Kalplerin üstüne de nazar boncuğu yapıştırdım.
ama veremedim o ayrı hala saklarım çünkü çok emek verdim.
istersenizde resim ekleyebilirim.
birde kendisi iç mimardı çizimlerinde ve toplantılarında kullansın diye kalem aldım.orjinal
şık bir kutuda ama tabi onu da veremedim.
kulakları çınlasın ihşallah o kişinin ben bunları yazarken.
aklıma gelirse yine yazarım..

hediyeler çok güzel bendenden örnek olsun.
geçen sene yapmıştım.365 tane kalp kesmiştim içlerine güzel sözler yazmıştım.
güzel bir kutuya koymuştum.Kalplerin üstüne de nazar boncuğu yapıştırdım.
ama veremedim o ayrı hala saklarım çünkü çok emek verdim.
istersenizde resim ekleyebilirim.
birde kendisi iç mimardı çizimlerinde ve toplantılarında kullansın diye kalem aldım.orjinal
şık bir kutuda ama tabi onu da veremedim.
kulakları çınlasın ihşallah o kişinin ben bunları yazarken.
aklıma gelirse yine yazarım..

İnşallah hak eden biri çıkar da karşına gönül rahatlığıyla yaparsın bunları tatlım onaaa:KK16:
365 kalp fikri çok güzel tatlım, hediyenin yanına süper bi alternatif:21:
Kutuya ya da şık bir kavanoza koyulabilir notlar:21:

$kalp-kutu.jpg
$romantik_ask_kavanozu-300x300.jpg Eki Görüntüle 313381

* "Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer" dediklerine göre bir bildikleri var değil mi yaniii:KK1:
Şirin cupcakeler, kalpli kurabiyeler yapıp şık bir kutu içerisinden hediyenin yanında verilebilir:21:
Kurabiyeler sade olabileceği gibi gıdı boyasıyla da süslenebilir (dr oetker süsleme glazürü)
$creative-ideas-for-cupcakes-chocolate.jpg
$untitled.JPG
$imagesCAE21JT7.jpg
$lolikurabiye13-1000x976.jpg

bu anahtarlik cokk hosuma gitti kizlar.. digital resimcercevesi anahlatlik icin $e9523b8ac82a039d7267dc0c4b321e1a.jpg $c3b42aaa2228c20bf4da77b2981f4432.jpg boylece sevdigimiz hep bizi gorur anilar tazelenir :KK16::KK16::KK16::KK16:

kizlar sevgililer gunu icin cok romantik bisi :KK16::KK16: $90def875d2a101f914e0c4f1579bb0b7.jpg $8e6a86ba369f038c762965872a9856c0.jpg o buz gibi havada romantigin icimizi isitabilecegi an:KK16::KK16::KK16:

Fikirler cok hoş, özellikli romantik olanlar. Benim esiminhosuna gider mı bilmiyorum. İlk defa yılbaşında birlikteyiz bu arada. Dışlarda giyebilecegi bir esofman takım alayim diyorum. O yokken seçebilir miyim acaba?

bu anahtarlik cokk hosuma gitti kizlar.. digital resimcercevesi anahlatlik icin Eki Görüntüle 313797 Eki Görüntüle 313799 boylece sevdigimiz hep bizi gorur anilar tazelenir :KK16::KK16::KK16::KK16:

kizlar sevgililer gunu icin cok romantik bisi :KK16::KK16: Eki Görüntüle 313815 Eki Görüntüle 313814 o buz gibi havada romantigin icimizi isitabilecegi an:KK16::KK16::KK16:

Tatlımmm güzel fikirlerin için teşekkür ederimmm:KK54: O fenerlerin düz olanından aldım ben de canım 4 tane ama hava çok rüzgarlı olduğu için
henüz kullanma fırsatı bulamadım:KK50: Güzel bir havada akşam sahilde yapmayı planlıyorum, eminim çok hoşuna gidecek:KK9:

Fikirler cok hoş, özellikli romantik olanlar. Benim esiminhosuna gider mı bilmiyorum. İlk defa yılbaşında birlikteyiz bu arada. Dışlarda giyebilecegi bir esofman takım alayim diyorum. O yokken seçebilir miyim acaba?

Beğenmene sevindim canım senin de paylaşmak istediğin fikirler olursa yazabilirsin:KK54:
Adidas ta güzel eşofman takımları vardı canım, birkaçı da indirimdeydi bakmanı öneririm.
Eğer fanatikse eşin takımının eşofmanını da alabilirsin. İnternet sitesinden de seçebilirsin
fırsat bulamıyorsan :KK34:

Tatlımmm güzel fikirlerin için teşekkür ederimmm:KK54: O fenerlerin düz olanından aldım ben de canım 4 tane ama hava çok rüzgarlı olduğu için
henüz kullanma fırsatı bulamadım:KK50: Güzel bir havada akşam sahilde yapmayı planlıyorum, eminim çok hoşuna gidecek:KK9:

Beğenmene sevindim canım senin de paylaşmak istediğin fikirler olursa yazabilirsin:KK54:
Adidas ta güzel eşofman takımları vardı canım, birkaçı da indirimdeydi bakmanı öneririm.
Eğer fanatikse eşin takımının eşofmanını da alabilirsin. İnternet sitesinden de seçebilirsin

ya canim ben hic denemedim aslinda bu fenerleri.. bizim burda yilbasi gecesinde genelde kullanirlar ve kar soguk olmasina ragmen ucar.. bende dusundum acaba sevgililer gununde boyle bisimi yapsam hatta siparis ettim bile cok hosuma gidiyo:KK16::KK16: ama ins sevgililer gununde ruzgar olmazda sag saglim ucururuz:KK1::KK1:
ben cokk severim askima hediyeler almak ve bazen degisik bazen klasik hediyeler alirim.. bu topik tam bana gore tatlim tsk ederim actigin icin,, aklima geldikce hosuma gittikce paylasirim:KK34::KK34::KK16::KK16:

Ben esime kol düğmesi ve cüzdan aldım bugüne kadar özel olarak, bir de palto. Onun dısında zaten her şey Nisan zamanında alınmıştı tarafimdan, cok özel kol saati de almıştım. Her gün takar. Kol düğmesi, saat ve kalem bence en özel hediyeler. Ben çakmak almak istiyorum ancak esim sahip çıkamaz kaybeder :KK43: esofman en ideali, internettekileri sonra mağazada bulamam. Bir fırsatını bulup mağazaları gezmek lazım..

ya canim ben hic denemedim aslinda bu fenerleri.. bizim burda yilbasi gecesinde genelde kullanirlar ve kar soguk olmasina ragmen ucar.. bende dusundum acaba sevgililer gununde boyle bisimi yapsam hatta siparis ettim bile cok hosuma gidiyo:KK16::KK16: ama ins sevgililer gununde ruzgar olmazda sag saglim ucururuz:KK1::KK1:
ben cokk severim askima hediyeler almak ve bazen degisik bazen klasik hediyeler alirim.. bu topik tam bana gore tatlim tsk ederim actigin icin,, aklima geldikce hosuma gittikce paylasirim:KK34::KK34::KK16::KK16:

Ayyy gerçekten mi tatlımmm, rüzgarda söner uçmaz diye korkuyorum ben o yüzden 1 aydır evde bekliyor fenerler:KK1: 1 tanesini kendim deniyim en iyisi olursa
erkek arkadaşımla da uçururuz:KK9:
Ben de hediye alıp vermeye bayılırım tatlım, bazen fikir gelmiyor aklıma o yüzden böyle bi topik iyi olur diye düşündüm:KK34: Çok teşekkür ederim sana da yardımların içinnn:KK54:

Ben esime kol düğmesi ve cüzdan aldım bugüne kadar özel olarak, bir de palto. Onun dısında zaten her şey Nisan zamanında alınmıştı tarafimdan, cok özel kol saati de almıştım. Her gün takar. Kol düğmesi, saat ve kalem bence en özel hediyeler. Ben çakmak almak istiyorum ancak esim sahip çıkamaz kaybeder :KK43: esofman en ideali, internettekileri sonra mağazada bulamam. Bir fırsatını bulup mağazaları gezmek lazım..

En güzel hediyeleri almışsın zaten tatlımmm, saat ve cüzdanı hergün yanında taşır düşüncesiyle almıştım ben de erkek arkadaşıma:KK16:
Çakmak düşünürsen eğer baş harf ya da isim yazılan çakmaklar oluyor, onlardan alabilirsin, hem bu sayede kaybetmez de:KK34:
Bazı sitelerde online satış da oluyor tatlım, beğendiğin model olursa öyle sipariş verebilirsin ama az zaman kaldı, erkenden elinde
olur mu onu bilemiyorum:44: En iyisi dediğin gibi mağazaları dolaşmak olur sanırım:KK31:

kızlar söylendi mi bilmiyorum ama bence değer verdiğiniz bir erkeğe alınacak en güzel hediyelerden biri gramofon :107: hem anlamlı hem romantik hem orjinal hem de sizi asla unutturmayacak bi hediye. üstelik çok zarif :KK69:

kızlar söylendi mi bilmiyorum ama bence değer verdiğiniz bir erkeğe alınacak en güzel hediyelerden biri gramofon :107: hem anlamlı hem romantik hem orjinal hem de sizi asla unutturmayacak bi hediye. üstelik çok zarif :KK69:

Cok süper bir fikir, tam esime gore. Bursa da nereden bulurum ki gramofonu?

ayy canim yaa ankarada gezerken bi dukkanda gormustum ve bayildim :KK16::KK16: gercekten cok romantik bisi... ben seneye ankaraya gittigimde kesinlikle evime almayi dusunuyorum kocamla romantik anlarimiz oldugunda calariz diye:KK16::KK16::KK1::KK1:

romantik bi erkegede cokkk guzel bi hediyee:KK34::KK34:

* Bazı erkekler gereksiz görüyor, bazı erkekler çok beğeniyor... Bu yüzden yazıp yazmama arasında kaldım
ama belki romantik sevgilisi olanlar yaptırmak ister diye yazayım dedim:KK31:
$882-kisiye-ozel-fotograf-baskili-ahsap-puzzle.jpg .. $kalp-puzzle-800x800.jpg

* Sevgilisinin ördüğü bir atkıya hangi erkek bayılmaz kii:KK16:
$2csdt7c.jpg

* Çi-ko-la-ta:KK52:
$SevgiliyeCikolata.jpg .. $SevgiliyeCikolataHediye.jpg
$kirmizi-kalp-kutuda-50-adet-fotografli-cikolata.jpg .. $sevgiliye-kalpli-cikolata-kutusu-350x233.jpg
$sevgiliye-cikolata-uxnmh-19987.jpg .. $süprüz (1).jpg
$süprüz (2).jpg .. $süprüz(5).JPG

En etkili hediye sanırım onun için bişeyler yapmak :KK16:askerdeyken hediyesinin yanında ördüğüm atkıyı yollamıştım o gün bugündür takıyo hiç çıkarmadı :KK76:başka renginide yaparmısın diyo bide :KK17:

X