Erkek arkadaşımın ailesi nişanımızı ertelemek istiyor

O konuda haklı konu sahibi, tabiki sonradan tarih değiştirilmesi ya da tarihin 1 sene sonraya atılmak istenmesi mantıksız herkes istenmediğine dair bişey söyledi zaten. Benim tepkim konu sahibinin ille de o tarih olsun banane banane tavrı ve bebeği yaparken bana mı sordular vs çirkin sözlerine
evet
zaten konu sahibi ifade etmiş aslında ilk mesajında , karşı tarafın söz konusu tarihe itiraz ettiğini
ben dikkatli okumamışım, diğer üyeler uyardı bugün biraz uykusuz ve dalgınım
tekrar okudum vs bu durumda siz haklı bi yorum yapmış oluyorsunuz
kusura bakmayın boş yere alıntılamış oldum sizi, benim dikkatsizliğim

Daha her şey netleşmeden organizasyonu kameramanı neden ayarladınız? Hatalısınız. Elbette lohusa haliyle nişana gelemez görümce,aile de nişanla ilgilenemez. Düşüncesizsiniz. Birinci derece insanların tarihlerine insan dikkat eder,komşunun çocuğu değil bu çünkü.

Edit:Ha seneye erteleme istiyorlarsa da sizi istemiyorlardır. Kendi kendinize ayrılın diye uğraşmış oluyorlar. Artık hangisi doğru siz karar verin.

Daha her şey netleşmeden organizasyonu kameramanı neden ayarladınız? Hatalısınız. Elbette lohusa haliyle nişana gelemez görümce,aile de nişanla ilgilenemez. Düşüncesizsiniz. Birinci derece insanların tarihlerine insan dikkat eder,komşunun çocuğu değil bu çünkü.

Edit:Ha seneye erteleme istiyorlarsa da sizi istemiyorlardır. Kendi kendinize ayrılın diye uğraşmış oluyorlar. Artık hangisi doğru siz karar verin.
Yok ya gelinmiş görümce değil. Ha yine bir şey farketmiyor. 😁

evet
zaten konu sahibi ifade etmiş aslında ilk mesajında , karşı tarafın söz konusu tarihe itiraz ettiğini
ben dikkatli okumamışım, diğer üyeler uyardı bugün biraz uykusuz ve dalgınım
tekrar okudum vs bu durumda siz haklı bi yorum yapmış oluyorsunuz
kusura bakmayın boş yere alıntılamış oldum sizi, benim dikkatsizliğim
Estağfirullah ne kadar naziksiniz🫠🌸

Valla yorum yaptım ama konunun ilk yorumuna göre yaptım. Baktım aşağıda herkes farklı dişden çalıyor,aralarda güncelleme mi oldu çözemedim
Konu sahibi durumu parça parça anlattığı için karıştı iyice herkesin yorumu farklı konulara kaydı, kimse çözemedi olayı boşverin😅

Tam okumadınız sanırım bu olayın öncesi de var yıllardır çok hakaretlerine ve ezmelerine maruz kaldım ayrıca illa bebeği olmadan olmaz diye bir şey yok evet atlı kovalıyor ailem çevreye bu tarihte yapacağız diye haber vermişti ve bizim de organizasyona kadar her şeyimiz tarihiyle hazır
Bu insanlarla neden birlikte olmak istiyorsunuz evlenince nasil hayatiniz olacaginin fragmanı geçmiş işte ne bu israr elini sallasan ellisi birak su herifi balik bastan kokmuş

Kızlar merhaba durumu anlatayım;

Erkek arkadaşımla uzun yıllardır birlikteyiz ve bizi bulunduğumuz bölgede hemen hemen herkes biliyor biz de ailem duyacak dereceye geldiği için gel biz aileme söyleyelim bi adı da konsun artık kaç sene oldu dedik. Kendi annesi de artık yapın diye erkek arkadaşıma söylüyordu.

Neyse biz de 6 ay önce düşündük ki şubat ayında yapalım sözümüzü annesi tamam dedi ailem de o zaman gelsin bi bakalım dedi ama bunu demeleri bile tamam demek bizim için.

Aradan 1 ay geçti kendinden 1 yaş küçük kardeşi benim o ay çocuğumun 40ı çıkmamış olacak annemle babam bana yardım edecek başka zaman Yapın diye haber yolluyor

Ben de haliyle duyunca çok sinirlendim ne alakası var biz kimseden yardım istemedik altınları bile erkek arkadaşım aldı soruyorum paran mı yok vereyim diye var diyor ben de biliyorum olduğunu durumu kötü değil yardım da istemedi.

Neyse ben erkek arkadaşım onlara soracak değilim yapalım dediği için sesimi çıkarmamıştım ama bugün öğrendim ki artık kardeşi nasıl kanlarına girdiyse ailesi de erkek arkadaşım da önce bi 40 ı çıksın diyor ben anlamadım kurdeleyi çocuk mu kesecek

Daha önce de olaylarımız oldu ama bu benim için bardağı taşıran son damla oldu benim içimde bi yapalım bi yapmayalım diye diye heves bırakmadılar yapsak da bi anlamı olmayacak çok ağlattılar beni, durumlar böyle olunca ben de onun ailesi yüzünden çok sorun yaşayacağımızı düşünmeye başladım kendisini çok seviyorum ama bu olaylar beni evlilikten ve ondan soğuttu konuşmak bile gelmiyor içimden sizce ne yapmalıyım ayrılmak çözüm mü?

Ek olarak Her şey hazırlandı organizasyon kameraman vs….
Yorumların hepsini okudum ayrilmazsan ikerde boşanırsin

X