Erkek bebeğe hamile olanların vücut değişimleri nasıl oluyor?

ben oğluma hamileyken o kadar kocaman bir göbeğim vardı ki görenler hemen biliyordu erkek olacağını.benim yaşadığım tecrübeye istinaden erkek bebek bekliyenlerin basenleri aynı kalırken göbekleri çok fazla büyüyor. birde kız bebek bekliyenlerin yüzlerinde hamilelik lekeleri oluşurken erkek bebek bekliyenleyenlerde yüz daha bir güzelleşiyor. büyüklerimiz boşuna demiş: kız annesinin güzelliğini alır, erkekse anneye güzellikverir diye

Canim bende erkek bebege hamileyim ve sol yanagimda kirmizi lekeler cikti. Once sivilceydi simdi lekeye donustu.

ben hamileyken öyle büyük değişimler yaşamadım cildimde ne bileke çıktı nede başka bişey.sadece hamileliğimin son aylarınd karnım çok büyüdü.

benim kızım olucakmış zaten görende kızın olucak diyo 5aylık hamileyim karnım fazla büyümedi belim çok kalınlaştı

Canım ben 30 haftalık hamileyim ve erkek bebek bekliyorum.Öncelikle Allah hepimizinkini bize bağışlasın.Ben ilk günlerden bu yana deli gibi tatlı yedim ve yiyorum.Bel ve basenden hiç kilo almadum.Göbeğim sivri .Yüzümde hiç leke olmadı. ama yağlandı.göğüslerim çok büyümedi.sadece hafif şiti.ve 6 aya kadar çok sızladı.

karın seklıne tatlı ekşi olaylarına inanmıyorum.benım bebegım de erkek ama tatlıya düşkün olmama ragmen hamile kaldıgımdan bu yana agzıma sürmedim.hep ekşi istedi canım.sadece karnım cıktı benım ama bir arkadasım da erkek bebege hamıle onda basen de büyüdü.karnı da yayvan vucut yapısına göre degışıyor bunlar.

arkadaşlar bende dün öğrendim bi oğluşum olacakmış çok mutluyum benm kilom hiç değişmedi 69 kiloyla hamile kalmıştım hala 69 kiloyum önden göbegim büyük ama başka hiçbiyerimden hamile değilim gibi birde erkek bebegin hareketleri geç hissedermiş anne adayı kız çoculara göre mesela ben daha hiç bişey hissetmiyorum doktor bi 2-3 hafta sonra dedi bakalım hayırlısıyla bebegimi kucagıma alırım inş

benimki erkek ama cok erken hissetmeye başaladım 13 haftada hissediyordum simdi daha net sekılde hissediyorum.

ben de şuanda 37 haftalık hamileyim yaklaşık 20 kilo aldım ama gerçekten benimde arkadan bakıldığında hamile olduğun-m belli olmuyo ve karnım çok sivri.
Ayrıca yüzümde hiçbir çirkinleşme,sivilce veya lekelenme gibi şeyler olmadı.
Kusma bulantı hiçbirşey yaşamadım ama kişiden kişiyede değişir herhalde bu durum bilemiyorum.
Bide benim elim ayağım da çok abartılı şişmedi.Bide cildimde gercekten gayet ii durumda.

:teytey:ben de erkek bebiş belirtilerini cok begeniorum ne güsel sadece göbek oluo,cilt güzelleşio.ohh ne güsell:teytey:ben de bu belirtiler olsun da kız erkek farketmezkaydirigubbakcemile3

valla benim sadece sivri bir karnim vardi.ama cildim cok lekelendi ve hala kirmizi izler birazda olsa duruyor.bence bunun kizla yada erkekle ilgisi yok.ayrica 5 ay kadar migde bulantisi yasadim.bunlar ogluma hamileyken olanlar.simdi 13 haftalik hamileyim ve ilk haftalar yüzümde sanki hamilelik maskesi vardi.cildim mahvolmustu.ama simdi hersey düzeldi.cildim normale döndü.karnim yine sivri birsekilde cikti..sanirim buda erkek.ögrenince bildiririm...

[B]Lekelenmeler, talı ekşi olayı ve çatlak olaylarını kişiye göre değişen şeyler bunlar cinsiyeti belirlemede ipucu taşımaz ama karının sivri yada yuvarlak olması bence etkili.
Eskiler hep böyle bilirlermiş cinsiyeti, benim karnımda sivri, arkadan hamile olduğum anlaşılmaz ve doktorum göbek bağı yanıltmassa erkek diyor.
Kayınvalidemde ha bire pembe örüyor :KK43: örme diyorum olsun evde durur bi yere giderken götürürüz diyor. [/B]

benim bebeğim kız ama 20 kilo almama rağmen arkadan bakılınca hamile olduğum hiç anlaşılmıyor çatlaklarımda yok ve karnım sivri gören oğlun olcak dimi diyor benden önce yürüyor karnım bence bünye meselesi...

İkinci oğluma hamileyim , deediğiniz gibi, ikisinde de sivri bir göbeğim dışında pek bir çıkıntım olmadı:)

bende erkek bebek bekliyorum arkadan bakınca hamile olduğum belli olmuyomuş vücudumda hiç bir değişiklik yok sadece top gibi bi göbek var önümde:):)ve bu beni çok memnun ediyooo:):)

benim ve ablamin hamilelikde basimiz cok agrirdi sanirim erkek bebekde bas agrisi oluyor,birde kizima hamisken deli gibi her tarafim fena bi sekilde kasinmisdi,ama ikini gebeligimde ogluma hamis iken hic kasinmadim hayret.

Dün kızımı parka götürdüm. Hamile bir bayan gördüm. Uzaktan bakınca göbek belli belirsiz, zaten kendide zayıf bir kadındı. Ah ah dedim kendi kendime. Ben 5 aylık hamileyim ama sanki 9 aylıkmışım gibi !! Kadında olsa olsa 3 aylık hamile gibi duruyor. Ama kadınla konuşunca tam 7 aylık olduğunu öğrendim ve bebeği kızmış !!! Gram kilo ve göbek yok kadında. Ne güzel ya, kıskandım valla :eek:lmaz:

Kız şöyle yapar erkek böyle yapar diye bir belirti yok bence.Benim karnım sipsivri önde herkes erkekmi diye soruyor.Bütün yaşadığım belirtilerde erkek belirtisiydi bu nedenle kimse inanamadı kızım olacağına.Bence bunların hepsi hurafe artık.Bir ara bu söylentiler nedeniyle bende acaba bu erkekmi diye düşünmüştüm ama değil kişinin fiziğiylede ilişkili sanırım.Hem kızda çok kilo alınır derler ben ilk aylar almakta güçlük çektim.Mide bulantısı çok olur derler aksine gastrit sorunumla uğraştım bulantı çok çok az oldu gebelik kusması yaşamadım bile.Tatlıda yedim ekşide öyle belli bir şeye yapışmadım.Hareketleri ağırlaşır derler kızda tam tersi gayet hareketliyim hala çok şükür.Yüzü çillenir derler aksine herkes güzelleştiğimi söyledi.Saçlarımda inanılmaz uzadı.Ayaklarım hep üşüdü halada üşüyor genelde üşüyünce erkek olur derler o da tutmadı.Yani diyebilirimki söylenen hiç bir belirti benim kızıma uymadı.Biz kendi halimizde kuralları hurafeleri attık çöpe....

Dün kızımı parka götürdüm. Hamile bir bayan gördüm. Uzaktan bakınca göbek belli belirsiz, zaten kendide zayıf bir kadındı. Ah ah dedim kendi kendime. Ben 5 aylık hamileyim ama sanki 9 aylıkmışım gibi !! Kadında olsa olsa 3 aylık hamile gibi duruyor. Ama kadınla konuşunca tam 7 aylık olduğunu öğrendim ve bebeği kızmış !!! Gram kilo ve göbek yok kadında. Ne güzel ya, kıskandım valla :eek:lmaz:

Canım onu sen 1 ay sonra bir daha gör bence.Birden şişecek.7 aylık bir fotom var benim herkes 3 aylık sandı aynı senin o bayanda düşündüğün gibi.Ama ablalarım dediki bekle şişeceksin birden.Hakikatende 8.aya geldiğimde top yutmuş gibiydim.Şimdi o göbüşünün son güzel günlerini yaşıyor farkında değil.Birden şişecek kaydirigubbakcemile3

benim de kiz ama herkes erkekmi diyor. 20 kilo almama ragmen suan 72 kiloyum karnim sipsivri ve basende hicbisey yok.. ama ilk aylar canim hep eksi istedi benim de

benim de kiz ama herkes erkekmi diyor. 20 kilo almama ragmen suan 72 kiloyum karnim sipsivri ve basende hicbisey yok.. ama ilk aylar canim hep eksi istedi benim de

Demekki herkeste tutmuyor bu söylenenler.Sağlıklı,hayırlı evlat olsunlar inş. :Saruboceq:

benimde erkek olacak...evet aynen karnım sivri olarak öne doğru fazlaca çıktı....yana yayılmadı...ama kilo aldım baya ...arkadan gören anlar...ilk başlarda canım ekşi istedi hep...

X