Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
kızlar gunaydın gerçi öğlen oldu ama bugun pazar değil miiyerimseniben

nesrinsavaş geçmiş olsun inşallah ameliyat sonucu çok faydalı olur da kendiliğinden bile hamile kalabilirsin
belgincincim tedaviyi ertelemekle iyi yapmışsın öncelikle sağlığın iyi olsun hamile kaldığın zaman başka bi hastalığın çıkmasın

meraba kızlar nasılsınız 2 aydır hastalıklarla uğraşıyoruz hiç uğrayamadım buraya inşallah herkes iyidir yeni başlığımız hayırlı olsun bu arada

canım bağınızı koparmadan önce tüp bebek için rapor almayı deneseniz iyi olur...
herşeyinizi orda yaptırdığınız için kolay olur...
aşılama olmadığı için şimdi onlar sizi direk tüp bebeğe yönlendirecekler....
iyice bir araştırın eğer orda verilen raporla başka yerde tüp bebek yaptırabiliyorsanınz bence rapor alın...
raporun size maddi olarak çok faydası olacaktır...

Tabiki 2 spermiypgram testinden sonra aşılama olmuyor direk tüp bebeğe geçilmesi gerekiyor diye rapor verecekler.. Ben başka yerde yaptıracağım diye söylemeyeceğim.. Sanki orada devam edecekmişim gibi davranacağım.. Raporumu aldıktan sonra dire özele Allah nasip ederse.. Bi miktar indirim yapacaklardır.. Bende senin düşündüğün gibi düşünüyorum canım..

Bİlgemm..
Yanlış bilgilendirmiş olmayayımda devlet özellerin elinden raporla indirim hakkını aldı diye biliyorum..
bak ben yazın gitmiştim burda bi özel tüp bebek merkezine fiyat cıkardılar 5 milyar civarı ama ikinci bir alternatif sunmadılar bize memur oldugumuz bildikleri halde... 3-4 ay gecti üstünden tam hatırlamıyorum ama şöyle dediler.. Devlet veridği raporu ya kendi araştırma hastanelerinde ya da Üniversite ahstanelerinde kullandırıyor...
Bi araştırsana arkadaşım ya..bence kullanamazsın o raporu sen özelde

Bİlgemm..
Yanlış bilgilendirmiş olmayayımda devlet özellerin elinden raporla indirim hakkını aldı diye biliyorum..
bak ben yazın gitmiştim burda bi özel tüp bebek merkezine fiyat cıkardılar 5 milyar civarı ama ikinci bir alternatif sunmadılar bize memur oldugumuz bildikleri halde... 3-4 ay gecti üstünden tam hatırlamıyorum ama şöyle dediler.. Devlet veridği raporu ya kendi araştırma hastanelerinde ya da Üniversite ahstanelerinde kullandırıyor...

Elifçim ben Cumartesi yaptırdım testi. Sonucu da yarın verecekler. Ben üşendim de daha bu sağlık ocağından genel olarak gebe kalmasına engel yoktur yazısını alabilmek için rutin şeker olesterol falan tahlillerini yaptıramadım ben de bu aralar onu tamamlayacağım. Eşim bir daha 13- 14 ekim gibi görecek doktoru sizin de o tarihlerde randevunuz var mı acaba?

günaydın kızlar iyi haftalar herkeze...dilerim bu hafta güzel haberler alırız hep beraber inş...

Bİlgemm..

Elfida eğer öyleysede yapacak bişey yok.. Özelin tüm masrafına katlanıcaz.. Bunu araştırım ama dediğim gibi öyle bir kanun varsa da yapacak bişey yok.. Bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederim arkadaşımm..

nesrinsavaş geçmiş olsun inşallah ameliyat sonucu çok faydalı olur da kendiliğinden bile hamile kalabilirsin
belgincincim tedaviyi ertelemekle iyi yapmışsın öncelikle sağlığın iyi olsun hamile kaldığın zaman başka bi hastalığın çıkmasın

evet canım ağrılarla tedaviye başlamak istemedim..

günaydın kızlar ya herkes iki defa sperm testinden sonra aşılama yaptırmış benim ise bir defa yapıldı acaba benim fsh yüksekte ondan mı eşime gerek kalmadım ama o zaman onunda 15 milyondu sperm şimdi ne durumda yakında başlıyoruz bakalım ilk önce şu kisti yok edelim aşılamadan sonra oldu

kızlar bişey sorcam hani tüp bebek tedavisine adetin ikinci günü başlanıyorya ya o gün haftasonuna denk geliyorsa tedavi erteleniyormu yoksa biz evde kendimiz iğnelerimize başlıyormuyuz benim ilki uzun protokoldüde kısa protokolü bilmiyorum

gunaydin kizlar nasilsiniz ben iyiyim allaha sukur
kizlarimda iyi allahin izniyle bu hafta sonu cikabilirler dedi drlar insallah oyle olur
darisi ozlemin basina insallah o da en kisa zamanda kavusur kizina

gunaydin kizlar nasilsiniz ben iyiyim allaha sukur
kizlarimda iyi allahin izniyle bu hafta sonu cikabilirler dedi drlar insallah oyle olur
darisi ozlemin basina insallah o da en kisa zamanda kavusur kizina

gözün aydın canım uzun ömürlü olsunlar inşallahhhhhhhhhh

X