Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Rabbim emeğini boşa çikarmasin insallah tez zamanda evladini kucagina almayi nasip etsin. Benim esim yapmiyor canim yaa keci boynuzu kuru yapmaya calisiyorum ama icmiyor. Cocuk gibi pesinde gezdiyor beni. Surekli tartisma cikiyor. Ne yapicam bilmiyorum.

Rabbim emeğini boşa çikarmasin insallah tez zamanda evladini kucagina almayi nasip etsin. Benim esim yapmiyor canim yaa keci boynuzu kuru yapmaya calisiyorum ama icmiyor. Cocuk gibi pesinde gezdiyor beni. Surekli tartisma cikiyor. Ne yapicam bilmiyorum.
Canım eşine benim yazdıklarımı okut istersen sonucun ne kadar farkettiğini kendisi de okusun belki ozaman o da inanır iyileşme olabileceğine ve istemese de sevmese de yapmaya başlar kürleri benim eşim de ilk 7 aydan sonra bir süre vazgeçti hiçbirşey yapmaz oldu 3 ay hiçbir kür vitamin kullanmadı mesela ozamanlar bizim de tartıştığımız oldu onlar içinde biz kadınlar için de kolay bir süreç değil hep olumlu bakamıyorsun yaşadıklarına ümitsizliğe düştüğün çok oluyor eşinden destek göremediğin zamanlar da oluyor eşim testi yaptırmayı da oyüzden erteledi hep o dönemlerde ya kötü çıkarsa korkusu vardı onda çok ama duygularını genelde kolay ifade edemedikleri için erkekler :) tartıştığımız oluyodu benimle inatlaşıyo gbi davranıyordu ama atlattık çok şükür o günleri de şimdi bu sonucu görünce eşim kendisi daha çok heveslendi hatta:)

Canım bursadayım ben doktora gitmiyoruz 1 yıldır ilaç kimyasal diye eşim kullanmak istemedi kür kullandık sürekli ve vitamin kullandık sırasıyla yazabilirim sana:) inşallah şifa olur birçok kişiye de;
İlk ay aktardan aldığımız bir karışımı kaynattık buz dolabına koyduk eşim sabah akşam onu içti bir çay bardağı, yanındada yine aktardan aldığımız doğal otlardan oluşan tabletler kullandı günde 4 tane içti sonraki ay 1 ay boyunca havuç kürü içti her akşam bir bardak, sonraki 2 ay hem keçiboynuzu kürü yaptık sabah akşam içti hemde arginmax diye doğal bir vitamin var internetten sipariş verdik hep onu günde 6 tablet içti hemde evicap e vitaminini kullandı doğal olucak ama eczaneye söyleyince veriyorlar evicapı kullanmaya devam etti 3 ay kadar günde bir tablet olarak sonra da 20 gün kadar keçiboynuzu özü soğukpres yine eczanelerden alabilirsiniz onu da tahta kaşık da veriyorlar yanında hergün sabah akşam 2 şer kaşık ondan yedi tüm bunların yanında sebze ağırlıklı beslendi brokoli brüksel lahanası karnıbahar çok tüketti ve asitli içeceklerden aburcuburdan cips gbi mesela uzak durdu çok aşırı sıcak duşu yasaklmıştı doktorumuz 1 yıl önce ve ona uymaya çalıştı sıcak spermler için iyi değil pek
ve 1 yıl sonra test yaptırdık sonuç yüzümüzü güldürdü şifamız hangisinde bilmiyorum ama bunlar bir bütün olarak etki etti bence inşallah sizlere de şifa olur:dua: Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah
Süper gözünüz aydin. Hamilelik varmi?

Darisi benim basima insallah :) gercekten sadece yasayan biliyormus. Kimse anlamiyor maalesef. Allah kimseyi evlat hasretiyle yakmasin. Tez zamanda bebislerimizi kucagimiza almayi nasip etsin Rabbim. Cok tesekkur ederim yardimlarin icin :)

Kızlar bizde de erkek infertilitesi var
Morfoloji 1, sayı 15 milyon hız 30
Eylülde tüp denedik 10 yumurtadan 3 ü döllendi 2. Gün embriyosu olarak transfer edildi tutmadı.morfolojiyi çok kötüymüş tutmama sebebi bu dediler
Şimdi doğal takviyelerle devam ediyoruz
Allahım tez zamanda yuzumuzu guldursun

Geçmişe bakın şükür evlat sahibiyim Umudunuz u kaybetmeyin 10 yıllık evliyim 1 oğlum var şükür .deneyin 40 gün aç karnına eşinize beraber bir çay kaşığı hergün taze dövüp Bala karıştırın yiyin inş sonucu görün olana kadar dvm edin sonuç kucağınzda bebisleriniz

Geçmişe bakın şükür evlat sahibiyim Umudunuz u kaybetmeyin 10 yıllık evliyim 1 oğlum var şükür .deneyin 40 gün aç karnına eşinize beraber bir çay kaşığı hergün taze dövüp Bala karıştırın yiyin inş sonucu görün olana kadar dvm edin sonuç kucağınzda bebisleriniz

Ne mutlu sana canım Allahım evladını sana bağışlasın
Neyi bala karıştıralim?

eşimin sperm sonucu yardımcı olursanız sevinirim sayı 40 milyon total sayı 120 milyon ileri hızlı hareket%15 ileri yavaş hareket:%30 yerinde hareketli:%40 hareketsiz%15 normal %70 anormal %30 1.5 yıldır evliyim hamile kalamıyorum

eşimin sperm sonucu yardımcı olursanız sevinirim sayı 40 milyon total sayı 120 milyon ileri hızlı hareket%15 ileri yavaş hareket:%30 yerinde hareketli:%40 hareketsiz%15 normal %70 anormal %30 1.5 yıldır evliyim hamile kalamıyorum
Kendin için adetin üçüncü günü hormon testi yaptir

Merhaba Kızlar merhaba Kader arkadaşlarım bende aranıza yeni katıldım Eşim 3 kere spermiyogram testi yaptırdı ve 2 hafta sonunda karar verildi şuan varikosel ameliyatında sizlerden dua beklerim Allah hepimize sağlıklı sıhhatli bir hayat,o hayatı neşelendirecek hayırlı evlatlar versin :emir_bebek::KK200::KK16:

Burdan çok şey öğrendim ve okuduklarımı günlerce araştırdım ve eşime uyguladım. Burayı bu şekilde faydalı hale getiren herkesten Allah razı olsun. Benim eşimde de sperm hareketliliği sorunu nedeniyle 1 yıldır uğraşlarım neticesinde güzel haberi aldık ve bigün eğer başarırsak bende faydalı olmak istediğimi yazacağım demiştim. Herşey beslenmekle alakalı detay isteyen arkadaşlarımla seve seve paylaşırım. Allah yardımcımız olsun.

Burdan çok şey öğrendim ve okuduklarımı günlerce araştırdım ve eşime uyguladım. Burayı bu şekilde faydalı hale getiren herkesten Allah razı olsun. Benim eşimde de sperm hareketliliği sorunu nedeniyle 1 yıldır uğraşlarım neticesinde güzel haberi aldık ve bigün eğer başarırsak bende faydalı olmak istediğimi yazacağım demiştim. Herşey beslenmekle alakalı detay isteyen arkadaşlarımla seve seve paylaşırım. Allah yardımcımız olsun.

Hayırlı olsun neler kullandınız. Tam olarak sorun neydi

Allahım isteyen herkese versin, çok teşekkür ederim.
Varikosel vardı ve hareketliliği % 20 lerde idi, doktor önce varikosel ameliyatı yaptı ve sonrasında 3 ay evicap uyguladı ama o 3 ay boyunca çok bi ilerleme olmadı. Sonrasında ben burdan okuduklarımla uyguladıklarımı sıralayım.
-Doktor ikinci 3 ay için promotil verdi biz bir ay kullanıp tekrar sperm testi yaptırıp fark olmadığını görünce kendi kendimize proxeed plus aldık ( doktorumuzun bundan haberi yok ) çünkü ben proxeed daha faydalı olduğunu çok kişiden okumuştum.
-Eşim öncelikle sigara ve alkolü bıraktı. Kalın giyinmek ve sıcak duş almayıda bıraktı. sıcak olumsuz etkiler spermi
- her sabah zeytinyağında beklemiş iki adet incir, proxeed plus, çakşır suyu, keçiboynuzu özü,
- akşamları yemek öncesi yine çakşır, proxeed plus gece yatmadan keçiboynuzu , ceviz,fındık, badem , antep fısıtğı, keçiboynuzu tozu, zerdeçal tozu bunların hespsini toz halinde kestane balı ile karıştırıp yatmadan önce 1 kaşık yedi.
- bi dönem arı sütünü kestane balı ile karıştırıp yedi sabahları
- akşamları kabak çekirdeği bi avuç, ceviz çayın yanında
- hergün bi adet muz
- haftada bi nohut yemeği ve genelde sebze ağırlıklı beslenme.
eşim bunları 3 ay yaptı ve bende ek olrak faydası olur belki diye kendime soğan kürü yaptım 15 gün o ay hamile kaldım
sizin sorun ne bilmiyorum ama sperm azlığı morfoloji ve hareket sorunlarında bunlar çok iyi geliyo
inşallah yardımcı olurum size

Allahım isteyen herkese versin, çok teşekkür ederim.
Varikosel vardı ve hareketliliği % 20 lerde idi, doktor önce varikosel ameliyatı yaptı ve sonrasında 3 ay evicap uyguladı ama o 3 ay boyunca çok bi ilerleme olmadı. Sonrasında ben burdan okuduklarımla uyguladıklarımı sıralayım.
-Doktor ikinci 3 ay için promotil verdi biz bir ay kullanıp tekrar sperm testi yaptırıp fark olmadığını görünce kendi kendimize proxeed plus aldık ( doktorumuzun bundan haberi yok ) çünkü ben proxeed daha faydalı olduğunu çok kişiden okumuştum.
-Eşim öncelikle sigara ve alkolü bıraktı. Kalın giyinmek ve sıcak duş almayıda bıraktı. sıcak olumsuz etkiler spermi
- her sabah zeytinyağında beklemiş iki adet incir, proxeed plus, çakşır suyu, keçiboynuzu özü,
- akşamları yemek öncesi yine çakşır, proxeed plus gece yatmadan keçiboynuzu , ceviz,fındık, badem , antep fısıtğı, keçiboynuzu tozu, zerdeçal tozu bunların hespsini toz halinde kestane balı ile karıştırıp yatmadan önce 1 kaşık yedi.
- bi dönem arı sütünü kestane balı ile karıştırıp yedi sabahları
- akşamları kabak çekirdeği bi avuç, ceviz çayın yanında
- hergün bi adet muz
- haftada bi nohut yemeği ve genelde sebze ağırlıklı beslenme.
eşim bunları 3 ay yaptı ve bende ek olrak faydası olur belki diye kendime soğan kürü yaptım 15 gün o ay hamile kaldım
sizin sorun ne bilmiyorum ama sperm azlığı morfoloji ve hareket sorunlarında bunlar çok iyi geliyo
inşallah yardımcı olurum size
Maşallah Ya ne güzel azmetmişsiniz Benim eşimde varikosel ameliyatı oldu hareketlilik %40 fakat sperm sayısı 3mlyon :KK43: Rabbim hamilelerin duasını kabul edermiş bizlere de dua edin inşallah <3 :)

Maşallah Ya ne güzel azmetmişsiniz Benim eşimde varikosel ameliyatı oldu hareketlilik %40 fakat sperm sayısı 3mlyon :KK43: Rabbim hamilelerin duasını kabul edermiş bizlere de dua edin inşallah <3 :)

Başına gelmeyen bilemez, çok dua ediyorum. Allahım isteyen herkese versin inşallah, sizde bol bol dua edin.
Dediğim şeyleri sizde uygulayın ve proxeed plus mutlaka araştır derim. hatta araştırmana da gerek yok aslında sperm sayısı artışı için çok fayda gören olmuş. Ben çok kişinin yazılarını okudum burda, sper sayısı bin olup milyonları bulan hikayeler okudum. Umudunu yitirme, allahım emeklerini boşa çıkarmaz, önce inan.

Benim eşim azosperm , sıfır çıkış var, bize de yardımcı olur musunuz?

Benim eşim azosperm , sıfır çıkış var, bize de yardımcı olur musunuz?
Canım inşallah sende muradına erersin, azosperm için çok bilgim yok ama okuduğum kadarıyla azosperm rahatsızlığı olanlarda bunları uyguluyor, birde yine bu sitede azosperm başlıklı konuları araştır mesela ben mücize yakalayan birinin yazısını sana gönderiyorum şimdi umarım faydası olur

https://www.kadinlarkulubu.com/foru...sim-mucize-bebegim-ve-kaan-aydos-hoca.976486/

X