Erkek İnfertilitesine/ Azosperm rağmen gebe kalabilenler Saraçoğlu ürünlerini kullananlar vsr mı?

Amin inşallah 🤲🏼umudunuzu kaybetmeyin ameliyattan önce ilaç tedavisi göürürse şansınız artar eşim çok iğne vurdu bu sayede sperm bulundu.
Biz şuan gen testini bekliyoruz ondan sonra ya Allah başlayacaz. Bide canım eskiden evet tese kesilerek yapılıyordu şuan iğneyle çok daha kolay. Ama keşke daha kolay olabilse mesela ultrason veya röntgen gibi daha kolay olsa gözlemle sperm var mı yok mu diye tespit edilse. Bu arada Rabbim bebeğini analı babalı büyütmeyi sağlıkla huzurla afiyetle büyütmeyi nasip etsin bak duanı bekliyoruz bizi de duana kat. 🤩🙏

Rabbim hayırlı Dr karşılaştırsın inşallah siz iyice bir tedavi olun cnm inşallah güzel bir Dr bulup olumlu sonuç alırsınız 🤲🤲
Amin inşallah. Ah kader arkadaşım bilmez miyim çok zor azosperm of ilk duyduğumda ben de eşim de ağladık. Allahım bide çaresizliği düşünmek insanın ciğerini yakıyordu. Rabbim yar ve yardımcımız olsun🤲🏻

Biz şuan gen testini bekliyoruz ondan sonra ya Allah başlayacaz. Bide canım eskiden evet tese kesilerek yapılıyordu şuan iğneyle çok daha kolay. Ama keşke daha kolay olabilse mesela ultrason veya röntgen gibi daha kolay olsa gözlemle sperm var mı yok mu diye tespit edilse. Bu arada Rabbim bebeğini analı babalı büyütmeyi sağlıkla huzurla afiyetle büyütmeyi nasip etsin bak duanı bekliyoruz bizi de duana kat. 🤩🙏
Amin inşallah size de nasip etsin 🤲🏼🤲🏼🤲🏼 uzun bir süreç bu süreçte birbirinize destek olmanız çok önemli sonucu güzel olacak inşallah olumsuz düşünme bu durumda olupta kimlerin bebekleri oldu tıp çok ilerledi biz herşeyi denemeye hazırlamıştık kendimizi

Amin inşallah. Ah kader arkadaşım bilmez miyim çok zor azosperm of ilk duyduğumda ben de eşim de ağladık. Allahım bide çaresizliği düşünmek insanın ciğerini yakıyordu. Rabbim yar ve yardımcımız olsun🤲🏻
Aminnnnnn inşallah. Olacak. Cnm sabır ve gayret gerekiyor

Amin inşallah size de nasip etsin 🤲🏼🤲🏼🤲🏼 uzun bir süreç bu süreçte birbirinize destek olmanız çok önemli sonucu güzel olacak inşallah olumsuz düşünme bu durumda olupta kimlerin bebekleri oldu tıp çok ilerledi biz herşeyi denemeye hazırlamıştık kendimizi
Aynen doğru söylüyorsun. İnşallah

Merhaba arkadaşlar ben 24 yaşındayım eşim 30 yaşında. Yaklaşık 1 buçuk yıldır evliyiz eşim ve ben çocuğumuz olmadığını fark edince muayene olmaya karar verdik benim temiz çıktı herhangi bir sorun yoktu çok şükür. Ama eşimin spermiyogram sonucu bizi çok üzdü. Azosperm olduğunu öğrendik 2 haftada bir spermiyogram testi verdi belki dalgalanma olabilir diye ne yazık ki sonuç yine sıfır sperm. Fsh çok yüksek 49 lh da yüksek doktor direkt mikro tese dedi. Sperm bulunursa tüp bebek yapılır başka çaresi yok dedi. Benim anlamadığım doktorlar diyor sperm yokluğu hormonlara baskı uyguladığından hormon yüksekliği oluyor ibrahim saraçoğlu da hormon yüksekliği baskıladığı için sperm üretimi veya azlığı olur diyor. Eşimde varikosel de yok çok şükür. Doktorumuz önce gen testi sonucunu aldıktan sonra mikrotese uygulanacak dedi. Onun sonucuna da 1 buçuk ay var. Biz de bu bir buçuk ayı boş geçirmeyelim dedik doğal yollara başvurduk. Bugün ibrahim saraçoğlunu aradık. Durumu anlattık bize azosperm seti verdi. Siparişimiz gelince uygulayacaz da uygulayıp faydasını görenler lütfen bizimle paylaşın umut olun bize tabiki önce ümit Allah' tan. Azosperm setinde; aslan pençesi çoban çökerten, kırkilitotu çakşır suyu var bunları eşinde kullanıp mucizesi olanlar lütfen bizimle paylaşır mısınız?🙏
Merhaba. Haziran ayında bizde eşimin azosperm olduğunu öğrendik 2 defa sperm testi farklı hastanede yaptırdık ama devlette sonra bende internetten saraçoğlunu duydum biraz da vitamin aldım ama doktor tavsiyesi değil bulunduğum yerde azosperm için doktor yok eşim tüp bebek merkezi için erken dedi borcumuz da olunca 3 ay kürü kullanalım dedik. Düzenli kullanmadı ama taşınma falan 1 ay düzenli sonra düzensiz ama 4. ay sonunda 2 3 hafta düzenli spor yapıp sağlıklı beslendi tekrar gittik 5.5 milyon hareketsiz çıktı Rabbim herkese tez zaman da hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah Rabbim yardımcınız olsun bol bol dua edin inşallah 😊

Merhaba. Haziran ayında bizde eşimin azosperm olduğunu öğrendik 2 defa sperm testi farklı hastanede yaptırdık ama devlette sonra bende internetten saraçoğlunu duydum biraz da vitamin aldım ama doktor tavsiyesi değil bulunduğum yerde azosperm için doktor yok eşim tüp bebek merkezi için erken dedi borcumuz da olunca 3 ay kürü kullanalım dedik. Düzenli kullanmadı ama taşınma falan 1 ay düzenli sonra düzensiz ama 4. ay sonunda 2 3 hafta düzenli spor yapıp sağlıklı beslendi tekrar gittik 5.5 milyon hareketsiz çıktı Rabbim herkese tez zaman da hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah Rabbim yardımcınız olsun bol bol dua edin inşallah 😊
Hangi kürünü kullandınız sizinki de bizimki gibi önceden sıfır sperm miydi

Sağlıklı beslenirken neler tüketti yazar mısın sana zahmet

Cnm bak biz 6 yıldır evliyiz 2018 de evledik çocuk istedik eşimle olmadi sonra hastaneye gitik tahlik falan derken Dr dedi eşin azospermi hiç bilmedigjmiz birsey ancak ameliyatla olabilir dediler yapıp deneyeceğiz bizde tm dedik çünkü bize tek care oymuş gibi konuştular eşim ameliyat oldu 2019 yılda sonuç sıfır yumurtaliklarim toplanmadi bile bide utanmadan doktorumuz eşin ankarada bu Dr gitsin. Orda tedavi olsun dedi neyse çok kötü zamanlardi 2021 de eşim kavganın aydosun yanına gitti yaklaşık. 9 ay onun yanında da tedavi oldu ancak size rosi olur dedi essinde oncul hücresi varsa yazabilirsiniz dediler ibrahim saracolgunu aradım durumu anlatım bize bitkisel tedavi verdi yaklaşık 3 ay eşim onuda.kulandi hormonlarda bir değişiklik. Yoktu bıraktık tedavi yi eşim yine 2 . Defa emeliyatt oldu hücre iki tane bulundu iki.embiroyom oluştu 3.gune gelebildiler transefer. Oldum sonuç olumzsuzdu yani hep yarım tedavi erken verilen kararlarimiz çok yanlış yerlerde oyalanmak paramız çok gitti ameliyat yumurtaliklara da zarar veriyor. Het ne kadar Dr hayır desene veriyor çok şükür doğru kapıyı bulduk inşallah tedavimiz güzel. Gidiyor bakalım. İnşallah. Normal. Çıkış bekliyoruz bize evlatlık alın bile dediler düşünün şimdi bu seviyede olmak. Bile bizim için çok güzel birsey çok uzun yazdım kusura bakmayın. Bizde sizin gibi tecrübesizdik atladık zaten eşinizin fsh çok yüksek sonuç olumsuz oladabilir güzel bir tedavi olun ve doğru bir dr
Merhaba bizde 2018 yılında evlendik benim rahatsızlıklarımdan dolayı bebek yasaktı 4 sene sonra bebek olması için engel kalmadı ama olmadı ben gittim sıkıntı çıkmadı sonra eşimi çağırdılar azospermi olduğunu öğrendik gitmediğimiz yer araştırmadığım doktor kalmadı neredeyse bizi mikro tese ye yönlendirdiler başka türlü olmayacağını söylediler maalesef olumsuz geçti ve sertoli cell only sendromu olduğu çıktı patoloji sonucunda doktor şimdi bitkisel bir çok ilaç verdi Kaan aydos kök hücre tedavisini beklememiz gerektiğini söyledi

Biz şuan normal çıkış bekliyoruz sd2 seviyesindeyiz inşallah normal çıkışta olacak Allahın izniyle inşallah sizde gidin sifanizi bulursunuz
Sd2 seviyesi ne demek hangi ilaçları verdi bahseder misiniz bize de verdi doktor bitkisel ilaçlar aynı mı ki şuan araştırıyoruz henüz tedaviye başlamadık daha iyi sonuç alacağımız bir doktor olsun istiyoruz hem maddi hem manevi zor bir süreç

Bizim sorunumuzda azospermdi eşim bir buçuk yıl iğne tedavisi gördü çıkış oldu ama spermler kalitesizdi. Tesa yöntemiyle sperm aldı. Sadece iğneyle aldılar ameliyat yapmadı. Bebeğim oldu Allah size de nasip etsin inşallah 🤲🏼🤲🏼🤲🏼
Biz de aynı sorunu yaşıyoruz.şimdiye kadar iki doktor asla olmaz direk tesa dediler.siz hangi doktora gittiniz.şimdilik bitkisel takviyeler kullanıyoruz ara ara.tüp bebek için şuan imkanımız olmadığından takviye kullanıyoruz hatta ilk testten 1 yıl sonra üroloğa gidip test vermek istediğimizde doktor kovmaktan beter etmiş eşimi.sonuç değişmez tekrar test versen de aynı şey çıkıcak ürolog ürolog gezme direk tesa olcaksın demiş dolayısıyla eşim bu olaydan sonra bir daha doktora gitmedi.üstünden bir yıl geçti yeni yeni ikna ettim takviyeler belki işe yaramıştır özel bi laboratuarda test verelim diye.küçük yaşta geç kalınmış iki inmemiş testis ameliyatı olmuş eşim öyküsü böyle olunca doktor direk tesa önerdi.biz de doktor arayışındayız bir kadın doğum doktoru akrabamız da çakal dolu ortalık paranızı alırlar başarı oranı çok düşük tesanın boşuna para ve zaman harcamayına getirdi.ama umudum hiç tükenmedi.doktorunuzdan memnunsanız ismini rica edebilir miyim

Biz de aynı sorunu yaşıyoruz.şimdiye kadar iki doktor asla olmaz direk tesa dediler.siz hangi doktora gittiniz.şimdilik bitkisel takviyeler kullanıyoruz ara ara.tüp bebek için şuan imkanımız olmadığından takviye kullanıyoruz hatta ilk testten 1 yıl sonra üroloğa gidip test vermek istediğimizde doktor kovmaktan beter etmiş eşimi.sonuç değişmez tekrar test versen de aynı şey çıkıcak ürolog ürolog gezme direk tesa olcaksın demiş dolayısıyla eşim bu olaydan sonra bir daha doktora gitmedi.üstünden bir yıl geçti yeni yeni ikna ettim takviyeler belki işe yaramıştır özel bi laboratuarda test verelim diye.küçük yaşta geç kalınmış iki inmemiş testis ameliyatı olmuş eşim öyküsü böyle olunca doktor direk tesa önerdi.biz de doktor arayışındayız bir kadın doğum doktoru akrabamız da çakal dolu ortalık paranızı alırlar başarı oranı çok düşük tesanın boşuna para ve zaman harcamayına getirdi.ama umudum hiç tükenmedi.doktorunuzdan memnunsanız ismini rica edebilir miyim
Biz Medicalpark Florya da üroloji doktoru çağdaş gökhun özmerdiven tüp bebek doktoru hediye Dağdeviren e gittik ikisinden de memnunduk

Merhaba bizde 2018 yılında evlendik benim rahatsızlıklarımdan dolayı bebek yasaktı 4 sene sonra bebek olması için engel kalmadı ama olmadı ben gittim sıkıntı çıkmadı sonra eşimi çağırdılar azospermi olduğunu öğrendik gitmediğimiz yer araştırmadığım doktor kalmadı neredeyse bizi mikro tese ye yönlendirdiler başka türlü olmayacağını söylediler maalesef olumsuz geçti ve sertoli cell only sendromu olduğu çıktı patoloji sonucunda doktor şimdi bitkisel bir çok ilaç verdi Kaan aydos kök hücre tedavisini beklememiz gerektiğini söyledi
Bizede aynısı ni dediler cellatin peruya bir gitseydin bakın şimdi. Biz sd2 deyiz Dr normal çıkış bile bekliyor inşallah sizde belki şifanizi bulursunuz

Sd2 seviyesi ne demek hangi ilaçları verdi bahseder misiniz bize de verdi doktor bitkisel ilaçlar aynı mı ki şuan araştırıyoruz henüz tedaviye başlamadık daha iyi sonuç alacağımız bir doktor olsun istiyoruz hem maddi hem manevi zor bir süreç
Cnm spermin.belirli. evreleri Var yani. Aşama gibi düşün şuan az kaldı. Normal çıkışa inşallah 1 Nisan da gidip tahlil verecez bakalım ilaclarda şu şekil hem bitkiseller var hemde eczane igne hap var eşim onları kullanıyor. 3 ayda bir tahlil veriyoruz duruma göre ilaclarimi değişiyor maddi olarak. Çok zor ama inşallah karşılığını aldığımız zaman gözümüze gelmeyecek

Hmm anladım sizin de sertoli cell değil mi fsh falan kaçtı evt yeter ki kucağımız dolsun da gerisi hallolur bir şekilde

Cnm hem igne var hem bitkisel

X