Erkek tipi saç dökülmem var lütfen yardım

nesibew

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2024
74
-13
19
Ablalarım yaşıtlarım herkese selam 20 yasındayım tesettürlüyüm yani saçlarımı kimse görmüyor iyikide görmüyo. Genetik olarak saç dökülmem var elimde bi tutam saçım kaldı. Şükürler olsun nelerle mücadele edenler var tabi ama şuan görüştüğüm biri var ve yakında evlilik var gibi çok korkuyorum saçımı ilk göreceği andan:KK43:( sizce bi erkek böyle bişeyi sorun edermi özgüvenim hiç yok napıcam lütfen fikir verin ya :’((

Canım kimi erkek sorun eder kimisi etmez bunu ona anlat . Ama kendin de rahatsızsin sonuçta bir şekilde önlemini bulmaya çalış kendin rahatlaman lazım önce beğenmen lazim

eğer bütçem var diyorsan mezoterapi + prp yaptır (ben 5. seansı yaptıracağım yakında bence fiyatını hak edecek kadar ya da vaat ettikleri kadar bi düzelme yok ama sabırla bekliyorum çünkü dökülmem çok azaldı ve yeni saçlar çıktı görüyorum)
biberiye suyu çok popüler, ben kıvırcığa yakın dalgalı saçım olduğu için mielle rosemary oil alacağım yurt dışında çok popüler ve oradan geldiği için haliyle çok pahalı daha kullanmadım bu kadar pahalı bi ürünü öneremem bu yüzden bence biberiye otunu alıp suyunu her gün saçına sıksan bunun da çok faydası olacağını düşünüyorum ben yurtta yaşıyorum böyle bi imkanım yok
her gün 1 yumurta ye (protein kaynağı) (haşlanmış veya başka şekilde fark etmez)
hormonlarına baktır, vitamin değerlerine baktır
2'de uykuda ol çünkü büyüme hormonları maximum o saatte salgılanıyor ve uyurken telefon baş ucunda olmasın
bence bunları yapsan çok faydası olur

eğer bütçem var diyorsan mezoterapi + prp yaptır (ben 5. seansı yaptıracağım yakında bence fiyatını hak edecek kadar ya da vaat ettikleri kadar bi düzelme yok ama sabırla bekliyorum çünkü dökülmem çok azaldı ve yeni saçlar çıktı görüyorum)
biberiye suyu çok popüler, ben kıvırcığa yakın dalgalı saçım olduğu için mielle rosemary oil alacağım yurt dışında çok popüler ve oradan geldiği için haliyle çok pahalı daha kullanmadım bu kadar pahalı bi ürünü öneremem bu yüzden bence biberiye otunu alıp suyunu her gün saçına sıksan bunun da çok faydası olacağını düşünüyorum ben yurtta yaşıyorum böyle bi imkanım yok
her gün 1 yumurta ye (protein kaynağı) (haşlanmış veya başka şekilde fark etmez)
hormonlarına baktır, vitamin değerlerine baktır
2'de uykuda ol çünkü büyüme hormonları maximum o saatte salgılanıyor ve uyurken telefon baş ucunda olmasın
bence bunları yapsan çok faydası olur
Prp vs saçlarını gözle görülürü şekilde çıkarttı mı peki diğer görüşlerin içinde çok teşekkür ederim

Öncelikle doktora görün ne diyor ne tedavi uyguluyor bak ya saç kıranın varsa.

Prp vs saçlarını gözle görülürü şekilde çıkarttı mı peki diğer görüşlerin içinde çok teşekkür ederim
ben kafamdaki açıklıkları kapatmasını bekliyordum ama henüz 3.5 ay oldu en az 6 ay beklemek gerekiyormuş böyle durumlarda yeni saçlar var saç dökülmem azaldı bu kadar

X