Erken Gebelik Belirtileri Liste Topiği...

Durulife, sana katılıyorum. transferin 5. günündeyim, elimde olmadan kendimi dinlemeye devam ediyorum. Karnımın içi yangın yeri, gögüslerimde ağrı var. Ama biliyorumki progesteron takviyesi olarak kullandığım jelden kaynaklanıyor. Yine de bir ipucu arıyor insan, umutlanmak istiyor.:KK43:

Ben de yıllardır forumları takip eden birisi olarak hep görürüm isminizi.

Rabbimden dilerim inşallah son denemenizde mutlu sona ulaşırsınız.

ARZUMMMM78 güzel arkadaşımm..İnş bir gün bizde burada adımızı yazdıracağızz dimi..Ben inanıyorummm..

Canımmm inşallah

Şu an Cuma salası okunuyor, Rabbim bu mübarek günde dualarımızı kabul etsin inşallah

Canım ellerine, emeğine sağlık çok güzel olmuş yeni topicimiz :KK16::KK48:

daha fazla bilgi verirsen çok sevinirim mesela idrar testi yaptınmı yaptıysan kaçıncı gün ve sonuç
kanda gebeliğini ne zaman öğrendin ve ilk değerin kaç çıktı
şu an ki son durumun ne peki:26:
fazla sordum ama bilgi topiği olunca böyle oluyooo:KK9::KK9::KK9:
yazarsan sevinirim ve hemen listeye eklerim:KK16:

transferin 9. gununde günün ilk idrarıyla yollara düşüp sabahın 9. da eczanenin kapısındaydım ve adam halime acıyıp bir tane de hediye etmişti.testi yaptım bir şey çıkmadı.ağladım sızladım ve testi çöpe attım.2 saat felan sonraydı sanırım bir yerde bir şey okumustum geç çıkabilir diye.gidip çöpteki teste tekrar baktım silik bir çizgi belirmişti ve idrarda çıktıgına göre kesin demiştim.hem de tek gebelik demiştim.öyle oldu.ama silik çizgiyi görünce nasıl bagırmıstım :)

transferin 9. gununde günün ilk idrarıyla yollara düşüp sabahın 9. da eczanenin kapısındaydım ve adam halime acıyıp bir tane de hediye etmişti.testi yaptım bir şey çıkmadı.ağladım sızladım ve testi çöpe attım.2 saat felan sonraydı sanırım bir yerde bir şey okumustum geç çıkabilir diye.gidip çöpteki teste tekrar baktım silik bir çizgi belirmişti ve idrarda çıktıgına göre kesin demiştim.hem de tek gebelik demiştim.öyle oldu.ama silik çizgiyi görünce nasıl bagırmıstım :)

ben söylemeyi unutmuşum.bunların dısında hiç bir hamilelik belirtisi göstermedim kızlar.internetten buldugum hiç bir belirti ben de hamilelik boyunca gorulmedi.

kızım şu an 4 yaşında bu arada.

süper olmuş şekerim, emeğine sağlık...:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

saol canım benim:KK19:

canımmm ne güzel olmuşşşşşş eline sağlık bayıldım inşallahhhhh en başa ikiz doğurdu diye senin adın gelir canım saygılarla: taze gebe çok sevdim bunu:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK3::KK3::KK3::KK3::KK9::KK9::KK9::KK9::KK3::KK3::KK3:

Aminnnnn canım..

ellerine,emeğine,çabana,sabrına ,yüreğine sağlıkk güzelimm,çok güzel olmuş çok beğendim,inş arkadaşlara faydası olacaktır bu listenin,
Allah sizede ,prensesler paşalar nasip etsinn inşş

Aminnnn saremizin annesi canım arkadaşım..
Bende faydalı olacağına inanıyorum inşallah..

ARZUMMMM78 güzel arkadaşımm..İnş bir gün bizde burada adımızı yazdıracağızz dimi..Ben inanıyorummm..

Aminnnnn bebeğim..

Canım ellerine, emeğine sağlık çok güzel olmuş yeni topicimiz :KK16::KK48:

tişikkürler kuzum...hayırlı olsun eveetttt..

ben söylemeyi unutmuşum.bunların dısında hiç bir hamilelik belirtisi göstermedim kızlar.internetten buldugum hiç bir belirti ben de hamilelik boyunca gorulmedi.

kızım şu an 4 yaşında bu arada.

Maşallahhh demek prensesin gelişi haberi müjdesi böyle başladı:nazar:
Darısı bizlere olsun inşallah...

1. deneme, 2 tane blasto transferi: transferden itibaren hic dinmeyen kasik agrilari, bir sag ve bir sol kasigimda batmalar. bence bu en önemli belirtiydi.(sanki yerlestiklerini anlamistim bööle:)
gögüslerimde felaket bir agri ama bu ilaclardan da olabilir. adetime 4 gün kala ara ara adet olcakmisim gibi agri. hic idrar testi yapmadim üzülmemek icin.
10. gün kanda 150:nazar::nazar:
Allahim tamamina erdirir insallah:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

1. deneme, 2 tane blasto transferi: transferden itibaren hic dinmeyen kasik agrilari, bir sag ve bir sol kasigimda batmalar. bence bu en önemli belirtiydi.(sanki yerlestiklerini anlamistim bööle:)
gögüslerimde felaket bir agri ama bu ilaclardan da olabilir. adetime 4 gün kala ara ara adet olcakmisim gibi agri. hic idrar testi yapmadim üzülmemek icin.
10. gün kanda 150:nazar::nazar:
Allahim tamamina erdirir insallah:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Merhaba arkadaşlar.6. denemeyi yaptık.Bugün transfer günü ile birlikte sayarsak 7. günüm. dün ve bugün çok belirgin bel ağrısı.kasıklarımda zonklama şeklinde bacaklarıma kadar vuran ağrı.bunlar yerleşmenin belirtileri diyorum :) ara arada adet olcakmışım gibi ağrım oluyor.birde acayip gazım var.test günüm haftaya perşembe.erken yapıp yapmamakta kararsızım.ALLAH ım hepimizin yüzünü güldürsün inşallah...

çookk güzel olmuş elinize sağlık
benim transferimin 6.günü dünden beri artarak devam eden sırt ve bel ağrım var ve 4. günden beri kasık batması (önce sağdaydı artık solda) ani giren bi ağrı gibi ama ağrı değil sadece bi rahatsızlık hissi ve sürekli dinleniyor durumda olmama ragmen halsizlik baş ağrısı sürekli uyku sersemi gibiyim yani bedenim farklı ama tarif edemediğim bi farklılık var bu 3. denemem diğerlerinde yumurta toplamanın sıkıntıları geçtikten sonra hiçbişey olmamıştı bu kez oldu gibi geliyor sonuçlarımı alayım inşallahlistede yerimi alırım :)

benim transferimin 6.günü dünden beri artarak devam eden sırt ve bel ağrım var ve 4. günden beri kasık batması (önce sağdaydı artık solda) ani giren bi ağrı gibi ama ağrı değil sadece bi rahatsızlık hissi ve sürekli dinleniyor durumda olmama ragmen halsizlik baş ağrısı sürekli uyku sersemi gibiyim yani bedenim farklı ama tarif edemediğim bi farklılık var bu 3. denemem diğerlerinde yumurta toplamanın sıkıntıları geçtikten sonra hiçbişey olmamıştı bu kez oldu gibi geliyor sonuçlarımı alayım inşallahlistede yerimi alırım :)

Tuba, bugün benimde 6.günüm. Kendimi dinlemekten sıkıldım, bugün alışverişe gittim, kasada beklerken inanılmaz belim ağrıdı. İçeride neler oluyor bir hissiyatım yok. Karnım şiş, gazım var kullandığım vajinal jelden mi bilemiyorum. Evde test yapmayı düşünüyor musun?

Tuba, bugün benimde 6.günüm. Kendimi dinlemekten sıkıldım, bugün alışverişe gittim, kasada beklerken inanılmaz belim ağrıdı. İçeride neler oluyor bir hissiyatım yok. Karnım şiş, gazım var kullandığım vajinal jelden mi bilemiyorum. Evde test yapmayı düşünüyor musun?

gazım benim de var ben hergün progesteron iğnesi için gidiyorum bugün akşam eltime gittim 2 saat oturdum evde test yapmak mantıklı gelmiyo bana gereksiz umut ya da moral bozukluğu olabiliyo ben laborantım 8. gün bi kan vereyim arkadaşlara diyorum eşim hayır diyo çünkü benim ilkinde kanamam oldu ikincisinde erken kan verip olmadığını öğrendim eşim de bu kez zamanını bekleyeceksin diyo onun için yapmayacağım... ama bu benim 3. denemem ilk defa oldu gibi bi his var içimde

merhaba arkadaşlar bende 15 yıl sonra 3. denemede hamile kaldım yaşım 31 ben hiç bi belirti hissetmedim ama her gören arkadaşım yüzünde bi tuhaflık var demişlerdi ailem bile farketmiş ben test günümden birgün önce idrar tahlili yapmıştım evde 2çizgiyi görünce inanamadım tekrar bitane daha aldım tekrar yaptım yani anlicanız 3 kez tekrarladım benim hiç belirtim olmadı şimdi 21 haftalık hamileyim ne bulantım ne aşerme hiç rabbim kimsenin emeğini boşa çokarmasın rabbim herkeze bu duyguyu taddırsın benim yavrumuda salıklı sıhhatli kucağıma almayı nasip etsin:KK16:

canım anlattıkların kesinlikle belirti ben önceki hamileliklerimde hissetmiştim hepsi vardı inşallah seninde öyledir gerçi biri dış gebelik oldu diğerininn kalbi durdu şimdi tüp bebek yaptık 8.gün test yaptık lekelemem olunca korktuk çok şükür 38 çıktı bugün 10. gün 114:nazar::nazar::nazar::nazar: çok şükür sağlıklı olması için dua ediyoruz inşallah sende alırsın güzel haberleri ama bana çok tanıdık geldi belirtilerin benim bunda 0 belirti hiç bişii hissetmedim ağladım 7. güne kadar rabbim hepimize tez zamanda versin inşalahhhh:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Daha önce gebeliklerim ve kayıplarım oldu. Hepsinde de tutunma kanaması oldu, şimdi yine kanama olmasını dört gözle bekliyorum desem yalan olmaz.:)

canım anlattıkların kesinlikle belirti ben önceki hamileliklerimde hissetmiştim hepsi vardı inşallah seninde öyledir gerçi biri dış gebelik oldu diğerininn kalbi durdu şimdi tüp bebek yaptık 8.gün test yaptık lekelemem olunca korktuk çok şükür 38 çıktı bugün 10. gün 114:nazar::nazar::nazar::nazar: çok şükür sağlıklı olması için dua ediyoruz inşallah sende alırsın güzel haberleri ama bana çok tanıdık geldi belirtilerin benim bunda 0 belirti hiç bişii hissetmedim ağladım 7. güne kadar rabbim hepimize tez zamanda versin inşalahhhh:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

ayyy çok mutlu oldummm inşallah öyledirr benim bu 3. denemem diğerlerinde hiçbişey hissetmemiştim hep olmadı gibi geliyordu ilk defa yaklaştığımı hissdiyorum inşallah bebeğini sağlıkla kucağına almayı da nasip eder hiçbirimizin emeklerini boşa çıkarmaz rabbimm

ayyy çok mutlu oldummm inşallah öyledirr benim bu 3. denemem diğerlerinde hiçbişey hissetmemiştim hep olmadı gibi geliyordu ilk defa yaklaştığımı hissdiyorum inşallah bebeğini sağlıkla kucağına almayı da nasip eder hiçbirimizin emeklerini boşa çıkarmaz rabbimm
inşallahhh canım ya rabbim gönlüne göre versin benim ilk denemem çok şükür pozitifi gördük allah ım kucağıma aldığım zamanlarıda göstersin diyorum yani tabi umutlandırmak istemiyorum canım ben hepsini yaşamıştım hem adetim geçmeden inşallah öyledir cnm rabbim gönlüümüze göre versin...

inşallahhh canım ya rabbim gönlüne göre versin benim ilk denemem çok şükür pozitifi gördük allah ım kucağıma aldığım zamanlarıda göstersin diyorum yani tabi umutlandırmak istemiyorum canım ben hepsini yaşamıştım hem adetim geçmeden inşallah öyledir cnm rabbim gönlüümüze göre versin...

inşallah inşallahh inşallahhh :) öyle pskopata bağladım ki bazen aslında bu belirtiler yok da ben psikolojik olarak hissediyorum diye düşünmüyo değilim arada :18: inşallah doğru hissediyorumdur inşallah bebeğini sağlıkla kucağına alırsınn rabbim isteyen herkesin kucağını doldursun

Arkadaşlar herkese selam.
Ben 37 yaşındayım. Natürel siklus uygulaması ile tüp bebek tedavisi gördüm. Bugün transferin 8. günü. Salı günü test yaptırmam lazım ama geceden beri karnımda adet sancısı gibi ağrılar var. Bir anlam veremedim. Bilgisi olan var mı acaba ? :26::26::26:

X