Erken gebelik testi kesin sonuç mu?

hastanedeyim bekliyorum bu saatte hiç kan vermedim daha önce bakarlar mı çıkar mı sonuç kasık ağrım var diyeceğim kendileri istiyorlar zaten normalde ama bilemedim
Acilden mi girdin öyleyse bir iki saate çıkar .Gebelik şüphen olduğunu söylersin ilaç alman gerekse gebelik olsa alamayabilirsin sonuçta bakarlar betaya da

Merhaba adetim bittikten sonra ovülasyon günümde gün aşırı ilişki oldu.. Kasıklarım da ara ara hafif batmalar oluyor göğüslerim çok hassas ağrıyor. Adetime 5 gün var bugün eczaneden erken gebelik testi aldım ama tek çizgi. Normalde 5 gün öncesine kadar sonuç çıkarmış. Erken gebelik testleri kesin sonuç mu yoksa erken mi yaptım
Hanımlar merhaba,
benim adetime 6 gün varken bazı belirtilerden erken gebelik testi yaptım ama sonuçtan emin olamadım, yorumlayabilecek olan var mı ?

Eklentiler

• IMG_1951.jpeg
    IMG_1951.jpeg
    38,6 KB · Görüntüleme: 91
Hanımlar merhaba,
benim adetime 6 gün varken bazı belirtilerden erken gebelik testi yaptım ama sonuçtan emin olamadım, yorumlayabilecek olan var mı ?
Merhaba benim de adete 4 gün kala silik çizgi çıktı adet günümden sonra koyulaştı henüz kan testi vermedim.Sizinde silik çizgi görünüyor adet gününe yakın tekrarlayın isterseniz varsa da çok yenidir

Merhaba benim de adete 4 gün kala silik çizgi çıktı adet günümden sonra koyulaştı henüz kan testi vermedim.Sizinde silik çizgi görünüyor adet gününe yakın tekrarlayın isterseniz varsa da çok yenidir
Teşekkürler, umarım vardır emin olamadım çünkü yarım pozitif gibi bir sonuç ama daha çok erken biliyorum , sizinde kan sonucunuz pozitif çıkar inşallah hayırlısı ile

Teşekkürler, umarım vardır emin olamadım çünkü yarım pozitif gibi bir sonuç ama daha çok erken biliyorum , sizinde kan sonucunuz pozitif çıkar inşallah hayırlısı ile
Bir önceki sayfada ilk testim ve son testim var belki görmüşsünüzdür.İnşallah güzel haberler alırız🌺

ya evet verdim 8de ama hala sonuç çıkmadı eve geldim bekliyorum bende ne zaman çıkar acaba 2 saat oldu
Yoğunluğa göre değişir belki normalde acilde iki saate çıkıyor bizim burda , mesajla da tahlil sonucu çıkmıştır diye bildiriyorlar . barkodla hastane sisteminden de sorgulanıyordu sanki

Yoğunluğa göre değişir belki normalde acilde iki saate çıkıyor bizim burda , mesajla da tahlil sonucu çıkmıştır diye bildiriyorlar . barkodla hastane sisteminden de sorgulanıyordu sanki
evet çıkması lazımdı normalde ama yoğunluktan dolayı sanırım, barkodla dediğinizi hiç bilmiyorum nasıl olur

evet çıkması lazımdı normalde ama yoğunluktan dolayı sanırım, barkodla dediğinizi hiç bilmiyorum nasıl olur
Kan verirken barkod vermişlerdi o no ile sorgulamıştım hastanenin tahlil sonuç sayfası mı ne vardı belki sizin e nabıza düşer veya hastanenin sayfasında tc ile giriş vardır

Kan verirken barkod vermişlerdi o no ile sorgulamıştım hastanenin tahlil sonuç sayfası mı ne vardı belki sizin e nabıza düşer veya hastanenin sayfasında tc ile giriş vardır
e nabızdan kontrol ediyorum ama dediğim gibi henüz sonuç yok bekliyorum inşallah güzel sonuç alırım biraz umudum yok ama hala sabahki testin yanlış olabileceğini düşünüyorum

X