Erken gebelik testi

Surann

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2022
132
18
33
Selam arkadaşlar yeni katıldım aranıza ben adetime 10 var Ken erken gebelik testi yaptım silik çıktı iyi bir testi yaniltigini hiç duymadım 8 gün kala yaptım başka bir marka.test oda negatif çıktı bugün adetime 7 gün var yeni bir test yaptım oda silik çıktı ilaç yada iğne kulanimim olmadı kafam çok karıştı birde ilk idrsrla yapmadım bu testleri sabah ilk idrarla tekrar deneyeceğim böyle olan varmı

Sat 29 haziran Bat 29 temmuz
Ovulasyon testi yapmadim ama Pepapp uygulamasini baz alırsak;
10-16 temmuz arasi yumurtlama dönemim gözüküyor.
Bense 16 temmuz ikindi vakti lekelenme yaşamışım kilodumda leke gorunce ped taktim ama pede daha az akmış.
17 temmuzun gecesi lekelenmem olmus hafif bi sekilde o günee ilişkimiz oldu.
18 temmuzda leke yoktu
19 temmuzda hastaneye gittim hormon sonuclarim iyi çıkmış doktor vajinal ultrasonla bakti bisey yok dedi.
20 temmuzda yine cok hafif lekelenme oldu ve iliskimiz oldu,
suan ise kahverengi siyaha yakin bi lekelenme oldu cok afedersiniz damla gibi sivi bisey degil sümük gibi nasil anlatsam hafif koyu bi akinti bunlara ek olarak iki kasigimda da agri vardi bacaklarima vuran ve gaz sorunu kabizlik vardi göğus hassasiyetim vardi sanki göbek altim rahim üstüm pıt pıt atiyodu rahmime sanci giriyodu arada test yapmistim 2 3 once negatifti 19 unda da kan testi istemis doktor oda negatif

Neden böyle oluyor acaba, bu arada en son care adetimin baslayinca hsg randevusu alacağım. Yine test yapicam ama korkuyorum da basina boyle bisey gelen var mi

Rica ederim inşallah hamilesindir aramıza katılırsın. İyi akşamlar ☺️
Bana yardimci olur musunuz acaba
Bense 16 temmuz ikindi vakti lekelenme yaşamışım kilodumda leke gorunce ped taktim ama pede daha az akmış.
18 temmuzda leke yoktu
19 temmuzda hastaneye gittim hormon sonuclarim iyi çıkmış doktor vajinal ultrasonla bakti bisey yok dedi.
suan ise kahverengi siyaha yakin bi lekelenme oldu cok afedersiniz damla gibi sivi bisey degil sümük gibi nasil anlatsam hafif koyu bi akinti bunlara ek olarak iki kasigimda da agri vardi bacaklarima vuran ve gaz sorunu kabizlik vardi göğus hassasiyetim vardi sanki göbek altim rahim üstüm pıt pıt atiyodu rahmime sanci giriyodu arada test yapmistim 2 3 once negatifti 19 unda da kan testi istemis doktor oda negatif

Neden böyle oluyor acaba, bu arada en son care adetimin baslayinca hsg randevusu alacağım. Yine test yapicam ama korkuyorum da basina boyle bisey gelen var mi

18 temmuzda leke yoktu

Çok geçmiş olsun. Çikolata kistlerinizden kaynaklı olabilir

Çok geçmiş olsun. Çikolata kistlerinizden kaynaklı olabilir
Doktor Alttan ultrasonla bakti ufak bi kist var ama kanama yapmaz o da dedi bazi kadinlarda yumurtlama zamanı kanama olabilir bende de oluyor bazen dedi, 13 aydır evliyim bunca zamandir olmadi hic ki bekarkende olmamıştı ya adeti bekliyorum hsg icin de

Bat a 9 gün kala erken gebelik testime bakabilirmisiniz ilk 2 dakikada çıktı test bozuk olabilirmi?

Eklentiler

• 0BF7ACC1-2CC3-46A9-A7E8-94EFCD9D2C45.jpeg
    0BF7ACC1-2CC3-46A9-A7E8-94EFCD9D2C45.jpeg
    64,6 KB · Görüntüleme: 127
  • 643EB083-105D-4A25-B6CF-E9931A4947D5.jpeg
    643EB083-105D-4A25-B6CF-E9931A4947D5.jpeg
    65,7 KB · Görüntüleme: 138
Selam arkadaşlar bugün kan verdim sonucumu baktım şimdi 200 çıkmış negadif demekmi 200
5 ten büyükse hamilesin demektir 200 hamilesin yani pozitif demek. hayırlı olsun. 2 günde bir aynı saatlerde kan verip değer artışını kontrol et. 2 günde 2 kat artması gerekiyor rakamın. umarım sağlıklı bir hamilelik olur

5 ten büyükse hamilesin demektir 200 hamilesin yani pozitif demek. hayırlı olsun. 2 günde bir aynı saatlerde kan verip değer artışını kontrol et. 2 günde 2 kat artması gerekiyor rakamın. umarım sağlıklı bir hamilelik olur
Umarım çünkü adetime daha 5 gün var inşallah öyledir teşekkür ederim cevap verdiğin için

Kizlar adetime 8 gün var daha cok erkendir test yapmak icin degil mi??? 10 gün önce yapan var sasiridim aceba benimkinde gösterir mi tabi hamilelik varsa..
Göstere bilir erken gebelik testi yap bence umutlandırmak istemem ama benim abla adet günü idrar testi yaptı negadif çıktı bir hafta sonra adet olmayınca tekrar yaptı pozitif çıktı şuan 37 haftalık gebe inşallah seninde ve tüm istiyenlerinde olur

X