ERKEN GEBELİK TESTİ

birdilekdiledim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2024
36
10
28
Herkese merhaba.Eşimle 7 aydır korunmuyoruz çocuk istiyoruz ancak olmadı.2 ay önce doktora gittim sorun yok ancak sag yumurtalıkta hafif tembellik var gebeliğe engel değil dedi.Thancss Woman önerdi 2 aydır kullanıyorum.Bu ay reglime 5 gün kala erken gebelik testi yaptım çok silik pembe çizgi gördüm testi bugün saat 14.30 gibi tekrarladım ancak negatifti.BAT yarın.Böyle bir durum yaşayıp hamile kalan oldu mu?

Herkese merhaba.Eşimle 7 aydır korunmuyoruz çocuk istiyoruz ancak olmadı.2 ay önce doktora gittim sorun yok ancak sag yumurtalıkta hafif tembellik var gebeliğe engel değil dedi.Thancss Woman önerdi 2 aydır kullanıyorum.Bu ay reglime 5 gün kala erken gebelik testi yaptım çok silik pembe çizgi gördüm testi bugün saat 14.30 gibi tekrarladım ancak negatifti.BAT yarın.Böyle bir durum yaşayıp hamile kalan oldu mu?
merhaba sabah ilk idrarla net sonuçlar alırsınız gününüz gecikince kan testi verin kesin sonuç alırsınız

Merhaba o ay olmadı ancak bu ay pozitif 😊
Peki belirtileriniz nelerdi acaba ben 3 aydır düşünüyorum bu ay garip hissediyorum kasık ağrısı belde sızlama gögüslerde hafif sızlama bacak ağrısı sürekli gece gündüz sık idrara çıkma adetime 6 gün var test yaptım negatif ama tüm belirtiler var ve adet olacağım zaman böyle ağrılarım olmuyor benim bana da akıl verebilirmisiniz

Peki belirtileriniz nelerdi acaba ben 3 aydır düşünüyorum bu ay garip hissediyorum kasık ağrısı belde sızlama gögüslerde hafif sızlama bacak ağrısı sürekli gece gündüz sık idrara çıkma adetime 6 gün var test yaptım negatif ama tüm belirtiler var ve adet olacağım zaman böyle ağrılarım olmuyor benim bana
Normalde adetten 1 hafta önce çok ağrım olurdu,sürekli uykum gelirdi bende hamilelik belirtisi diye düşünürdüm ama bu ay bu ağrıları yaşamadım bende yoktur diye düşündüm.Sadece 3 gün önce göğüslerimde önce uçları sonra tamamı sızlamaya başladı kıyafetlerim dokununca bile acıyordu.Benim de sizin gibi sık idrara çıkma durumum oldu.Bence adet tarihinize yakın testi tekrar yapın,bende BAT 1 gün öncesinde erken gebelik.testi yaptım çizgi çook silikti hatta kuruma çizgisi sandım yani bazen hemen belli olmuyor,6 gün önceden negatif çıkması da olabilir bence.Umarım bu ay pozitifi görürsünüz 🌸💕

X