Erken gebelik testi

visneliay

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2024
22
10
27
Kızlarrr bakar mısınız adetim düzensiz sayılır 30-34 gün arası değişiyor, 8-10 gün var bata, 2 tane erken gebelik testi yaptım böyle çıktı ama şu an adet olcak gibi ağrım var korkuyorum ilk hamileliğim olacak eğer olacaksa planlamıştık da

Eklentiler

• IMG_1463.jpeg
    IMG_1463.jpeg
    120,1 KB · Görüntüleme: 471
Merhaba bende adetime 5 gün var ve adetim de düzenli yumurtlama günümden 4-5 gün sonra sol kasık ta Ağrı yaşadım belim de çok agrıyordu şuan bel ağrım hafifledi ve adet olacakmışım gibi sancılarım oldu. Adetlerim düzenlidir hep gününde olurum test yaptım fakat bende silik bi çizgi gördüm siz hemen mi gördünüz çizgiyi ben bi kaç saat sonra gördüm

Merhaba bende adetime 5 gün var ve adetim de düzenli yumurtlama günümden 4-5 gün sonra sol kasık ta Ağrı yaşadım belim de çok agrıyordu şuan bel ağrım hafifledi ve adet olacakmışım gibi sancılarım oldu. Adetlerim düzenlidir hep gününde olurum test yaptım fakat bende silik bi çizgi gördüm siz hemen mi gördünüz çizgiyi ben bi kaç saat sonra gördüm
İlkini ertesi gün gördüm bunu bir kaç saat sonra kuruma çizgisi mi diye düşünerek su da damlattım ama hala pembe silik ince ip gibi çizgi duruyor

Bende aynı şekil su damlattım ama halen çizgi duruyor bu gebelik var anlamına mı geliyor adetime de çok var beklemek de insana zor geliyor ya meraktan 🤭🤭

Kızlarrr bakar mısınız adetim düzensiz sayılır 30-34 gün arası değişiyor, 8-10 gün var bata, 2 tane erken gebelik testi yaptım böyle çıktı ama şu an adet olcak gibi ağrım var korkuyorum ilk hamileliğim olacak eğer olacaksa planlamıştık da
Hangi marka prodoctormu

Kuzum öncelikle her şeyin gönlünce olmasını dilerim, iki çizginin de tam belli olması gerekiyor. Ben de çok tereddütte kaldım hamile kalmaya çalışırken stress çok etkiliyor gebe olma olayını, Stres yapma ve 2-3 gün daha bekleyip tekrar bir test yapmanı veya kan testi vermeni öneririm.

Kızlar bemim reglim 2 gün gecikti karın ve kasık ağrım var göğüs karın şişliğide aynı adet dönemimdeki gibi iki gün önce kan verdim çıkmadı ama sürekli sulu akıntım var renksiz acaba gec döllenme olabilirmi

Kızlar bemim reglim 2 gün gecikti karın ve kasık ağrım var göğüs karın şişliğide aynı adet dönemimdeki gibi iki gün önce kan verdim çıkmadı ama sürekli sulu akıntım var renksiz acaba gec döllenme olabilirmi
Olabilir pco varsa onda daha çok geç döllenme oluyor

Görsel siyah olduğu için anlaşılmıyor ama kuruma çizgisi hafif sarı veya gri olur gebelik çizgisiyse açık pembe olur sizinki nasıl ? Ayrıca hamilelik ağrıları da regl ağrılarıyla çok çok benzer bu yüzden ayırt etmek çok zor

Regliniz geçtiyse bi kan testi verseydiniz keşke eğer adetiniz düzenliyse 2 gün gecikmede süphelenebilirsiniz bence kan testi doğru yanıt verir

Görsel siyah olduğu için anlaşılmıyor ama kuruma çizgisi hafif sarı veya gri olur gebelik çizgisiyse açık pembe olur sizinki nasıl ? Ayrıca hamilelik ağrıları da regl ağrılarıyla çok çok benzer bu yüzden ayırt etmek çok zor
Pembe silik çizgi beyaz ya da gri değil inşaAllah öyledir ❤️🙏🏻🙏🏻

Freely diye bi marka eczacı bunu verdi erken gebelik diye tam bilgim de yok anlamıyorum da siz anlıyormusunuz görsel ekliyim bi bakın
Benimki de aynen böyle başka bir marka sipariş verdim bir de onla kontrol edeceğimm ama çok heyecanlı bir süreç herkesin gönlüne göre nasip olsun inşaAllah🌸

X