ERKEN GEBELİKTE BELİRTİ??

Cicegim34_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2022
218
75
26
Arkadaşlar merhabalar adetime 5 gün var, sizde erken belirti nelerdi yaşayan varmı lütfen bakar mısınız daha test yapmadım bekliyorum adete 1 2 gün kala yapıcam .. kasıkta haff ağrı bel ağrım da var gibi ara ara baş dönüyor gibi hissediyorum tam anlayamıyorum. :KK43: ve bu erken gebelik testini yapan varmı

Arkadaşlar merhabalar adetime 5 gün var, sizde erken belirti nelerdi yaşayan varmı lütfen bakar mısınız daha test yapmadım bekliyorum adete 1 2 gün kala yapıcam .. kasıkta haff ağrı bel ağrım da var gibi ara ara baş dönüyor gibi hissediyorum tam anlayamıyorum. :KK43: ve bu erken gebelik testini yapan varmı
Erken gebelik belirtsi lekelenme oluyo pembemsi ve kahverengi tarzinda, göğüs ucu hassasiyeti, sık idrar bunlar oluyor çoğunlukla genelde , kasık ve bel ağrısı, adet sancisi, bunlarda olabiliyor erken gebelik testi yapın 6 gün kala yapilabiliyor, sizin beş gün kalmış istiyorsanız eğer inşallah hamilesinzdr 😍 negatif çıkarsa adetinizin gecmesini bekleyip tekrarlayin ümidinizi yitirmeyin, pozitifse bizede müjdeli haberden mahrum bırakmayın 🥰🥰🥰🥰

temmuz ayında kalbi durduğu için bebeğimi aldılar, o yüzden hayırlısıyla istiyorum olsun :KK43: geçen ay olmadı adet olunca üzüldüm , şimdide beklesem mi bilmiyorum en kötü salıya kadar bekleyip o zaman yaparım inşallah canım inşallah 🥰

Adetinize beş gün kala hiç bir belirti hissedemezsiniz şu anki hissettikleriniz adet belirtileri gebe kaldığınızdan itibaren 5. Haftada gebelik belirtileri hissedebilirsiniz. Bende adetime dört gün kala içimden bir sesle haraket edip eczaneden normal gebelik testi yapmıştım çok silik bir çizgi çıktı sonrasında emin olamayıp acile gidip kan testi verdim beta hcg değerim 14,36 çıktı bu şekilde öğrendim şu an 13 haftalık hamileyim

X