Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

eslem inş sende hamilesindir bende umutlanmak istemiyorum ki hayal kırıklı olmasın ama keşke göğüsleridede ağrı olsaydı o zaman daha çok sevinirdim sanırım benim ilk tüp bebk denememde tuttu ama düştü dok kullandığım ilaçlardan dolayı kalabilirsin demişti rabbim isteyen herkesle beraber bizede verir inş

cnm mrhaba benim detlerim düzensiz bende ovulasyon testi kullanıyorum ama kaç gündür kırmızı çıkıyor çokmu kırmızı olcak belirgin bayağı ama hep böle çıkıyor internetten aldım senin nasıldı anlatırsan sevinirim

canim ben geçen ayda yapmistim ama yanlis hesaplamisim.iki çizgi çikmisti ama rengi koyu degildi.eczaci bir arkadasla birlikte hesapladik biz.ben ayin 7 sinde adet olmustum en son.benim 5 gun suruyor yani 12 sine kadar.ben ayin 23 unde testi yaptim cok belirgin bir kirmizi çikti.diger testleri yapmadim.içinde 5 tane var biliyorsun.testte çikan gunden itibaren o hafta denedik.ben butun yontemleri denedim.hemen ayaga kalmamak, tuvalete gitmememek, iliski sonrasinda belinin altina bir yastik koyup oyle yatmak gibi.ve hemen oldu.eger adetlerin duzensizse bence sen iki kutu al ve belirgin renkte kirmizilik çikana dek devam et.gunu bulduktan sonra digerlerini yapmasanda olur.bir dahaki aya saklarsin.eger baska bir problemin yoksa tutma ihtimali çok yuksek.ben testi eczaneden aliyorum 15 euro burda.umarim hayirli haberi tez zamanda alirsin.hepinize iyi çalismalar.

LÜTFEEEN CEVAAAAP
MERHABA arkadaşlar, bir süredir yoktum. size sormak istediğim birşey var. evlendiğimden beri korunuyorduk. iki aydır çocuk istiyorum zaten önceki mesajlarımda belirtmiştim.ancak daha önce akıntım yok denecek kadar azdı. şimdi yani korunmayı bırakalı ki eşim korunuyordu çok fazla akıntım oluyor öyle ki nerdeyse çamaşırımı geçip pijamam ıslanıyor.bu normal mi.yoksa nasıl söylesem afedersiniz ama eşim boşaldıktan sonra vücudum onu dışarı mı atıyor. sizde böyle birşey oluyor mu

LÜTFEEEN CEVAAAAP
MERHABA arkadaşlar, bir süredir yoktum. size sormak istediğim birşey var. evlendiğimden beri korunuyorduk. iki aydır çocuk istiyorum zaten önceki mesajlarımda belirtmiştim.ancak daha önce akıntım yok denecek kadar azdı. şimdi yani korunmayı bırakalı ki eşim korunuyordu çok fazla akıntım oluyor öyle ki nerdeyse çamaşırımı geçip pijamam ıslanıyor.bu normal mi.yoksa nasıl söylesem afedersiniz ama eşim boşaldıktan sonra vücudum onu dışarı mı atıyor. sizde böyle birşey oluyor mu

canım eğer ilişki sonrası ıslaklık oluyorsa normal benım yattığım yatağa bıle gecıyor zaten bebek olabılmesı için 3000 sperm rahıme gıdermıs ama bubun çok az bı kısmı canlı kalabılıyormus ve bu 3000 sperden sadece bı tanesı yumurtayı dölleyebılıyor dığerlerı kabul edılmıyor ve dısarı atılıyor tamam

canım eğer ilişki sonrası ıslaklık oluyorsa normal benım yattığım yatağa bıle gecıyor zaten bebek olabılmesı için 3000 sperm rahıme gıdermıs ama bubun çok az bı kısmı canlı kalabılıyormus ve bu 3000 sperden sadece bı tanesı yumurtayı dölleyebılıyor dığerlerı kabul edılmıyor ve dısarı atılıyor tamam

sağol canım ama benimki ertesi gün bile devam ediyor bu normal mi?

iyi olmaya çalışıyorum regli oldum ya hala moralim düzelmedi sende oldun tam dimi yani kesin artık evet ya kimse yok

moralini bozma lütfen bunun hiçbir şeye faydası yok ben 3 yıldır bekliyorum.ama umudumu hiç kaybetmedim kaybetmeyeceğim de....lütfen iyi ol

X