Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

günaydın canım evet olabilir birde benim sol kasığımda seyirmeler oluyor sende var mı canım ki :KK16:

canım sol kasığımda inanılmaz bi sertleşme var bide sanki bi kalp atıo gbi bişeyler oluyo :)) allahım allahım ya ben bi hata yaptım eğer hamileysem geçen gün bi tane doğum kntrol ilacı içtim bebeğime bişey olurmu eğer hamileysem ? bi kere içtim zaten sonra midem bulandı içtikten 15 dk sonra kustum...:KK50::KK43:

canım sol kasığımda inanılmaz bi sertleşme var bide sanki bi kalp atıo gbi bişeyler oluyo :)) allahım allahım ya ben bi hata yaptım eğer hamileysem geçen gün bi tane doğum kntrol ilacı içtim bebeğime bişey olurmu eğer hamileysem ? bi kere içtim zaten sonra midem bulandı içtikten 15 dk sonra kustum...:KK50::KK43:

doğum kontrol hapını içtikten sonra 3 saat içinde kusulursa etkisini kaybeder diye biliyodum canım

doğum kontrol hapını içtikten sonra 3 saat içinde kusulursa etkisini kaybeder diye biliyodum canım

iyi akşamlar canım umarım öyledir teşekkür ederim :KK66: bende ki anormallikler sık sık canım ekşi şeyler istio ve kasıklarım şiş ve sert hatta vajinal bölgemde şiş... sen hamilemisin canım ? :KK16:

iyi akşamlar canım umarım öyledir teşekkür ederim :KK66: bende ki anormallikler sık sık canım ekşi şeyler istio ve kasıklarım şiş ve sert hatta vajinal bölgemde şiş... sen hamilemisin canım ? :KK16:

rica ederim canım :) benimde 6 gün gecikti adetim alt karın bölgemde ara ara ağrı oluyo ve bende deanormallikler var tatlı kurabiyeyle turşuyu aynı anda yeme girişimlerindebile bulundum :) ama daha test yapmadım

rica ederim canım :) benimde 6 gün gecikti adetim alt karın bölgemde ara ara ağrı oluyo ve bende deanormallikler var tatlı kurabiyeyle turşuyu aynı anda yeme girişimlerindebile bulundum :) ama daha test yapmadım

tatlım bende limon çok yiorum ama ilginç değilmi bende sertlk ve şişkinlik de var :S raabbm hayrlısını versn amin....:KK42:

Arkadaşlar merhaba 6 aylık evliyim. Fakat şu aralar maddi durumlardan dolayı asla hamile kalmak istemiyorum. Eşimle geri çekme yöntemiyle korunuyoruz. Fakat 2 aydır adet olmadım. En son 1 aralıkta 1 gün adet oldum. Kahverengi kan karışıktı sonra kesildi. Aradan 2 ay sonra idrar testi yaptım ve negatif çıktı. Bende hiç hamilelik belirtileri yok. Hatta regl öncesi iştahım kapalı olurdu. Regl öncesi belirtileri var biraz. Ama hamilelik belirtileri hiç yok. Idrar testi de negatif çıktı . Ama korkuyorum yine de. 3 eylül ayında tatile çıkmıştık. Çok geciktiri ictim ama eylülden sonra 2 kez adet oldum. Onun etkileri olabilir mi diyorum. Birde son 1 haftadır idraririmi yaparken pembe kan geliyordu. Ama son 2 gündür ayaklarıma sıcak su kokuyorum ve daha yoğun parça parça kan geliyor sökülüyor gibi. Malesef şu an kan testi yaptırmam mümkün değil. Ssk yok ve maaşımizi almadık. Dediğim gibi hiç hamilelik belirtisi yok. Biri yardım eder mi lütfen çok stres yaptım

iyi akşamlar canım test yaptın mı sen ama daha erkendi bence daha sonra tekrar dene hem her ikisinin çıkmamış olması testin bozuk olduğu anlamına geliyor

Banada yardim eder misiniz arkadaslar adetim 6 günü gecti. Adetime bi gun kala test yaptim ikinci cizgi silik cikti sonrs tekrar yaptim tek cizgi dun bi daha yaptim tek cizgi sonuc hernekadar negatif olsada icimde bi umut war kasiklarimda acaip bi agri goguslerimde sisme var damarlari iyice belirmis durumda onun disinda bas agrim war yani hamilelik belirtisi diye bisey yok.. :KK43:(

X