Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

jadeeeeeeeeeeeee sende son durum ne?? test yaptinmi? insallah hamilesindirrrrr... :emir_bebek:

Son düzenleme:
hayir hala yok canim ama dünden beri adet agrilarim basladi gibi :KK43: bugün gecikeli tam bir hafta oldu.. sevinsemmi üzülsemmi bilemiyorum... :18:
yarin sabah test yaparim bidaha..

Benim adet sancılarım geliyor ara ara ama herkes adet sancısının gebelik belirtisi olduğunu söylüyor inşallah bizde hamileyizdir :KK43: bende yarın sabah test yapacağım

Benim adet sancılarım geliyor ara ara ama herkes adet sancısının gebelik belirtisi olduğunu söylüyor inşallah bizde hamileyizdir :KK43: bende yarın sabah test yapacağım

kac gün gecti adetin? desene yarin ikimizinde durumu belli olacak insallah :) ayy simdiden heyecan basti :18:

kac gün gecti adetin? desene yarin ikimizinde durumu belli olacak insallah :) ayy simdiden heyecan basti :18:

Bu ikinci günüm canım ya inşallah yarın yüzlerimiz güler :) aslında şimdide yapabiliriz test ama sabah idrarıyla daha belirgin sonuç alırız gibime geliyor.

geçmiş olsun canım inşallah bir sorun yoktur.. kansızlık var mı sende hiç kan değerlerini ölçtürdün mü benim kuzenim de de aynı belirttiğin sorunlar vardı kansızlık çıktı. aman yediklerine dikkat et bir de hamileysen , zor olur senin için bol bol kan yapan şeylerden ye de.

sağol canım dün gittim doktora çok şükür bir sıkıntı çıkmadı

Hanımlar, ben de hamileliğin ilk belirtilerine dair kendimden örnekler vermek isterim. Bende mide bulantıları, adetime 7-8 gün kala başladı. Anneme sordum, mümkün mü diye, kesinlikle mideni üşütmüşsündür dedi. Ama bazı kokulardan tiksinme de başlamıştı. Ben kendimce hissediyordum ama annem de öyle dediği için, pek üstünde durmadım. Adetime 5-6 gün kala bir gebelik testi yaptım. İkinci çizgi silik çıktı, biliyorsunuz bu testlerin kullanım talimatlarında silik çizgi de hamilelik diye yorumlanmalıdır yazıyor, ama sonra burada silik çizgi çıkınca hamileyim diye sevinen arkadaşlarımızın daha sonra kan tahlilinde hamile olmadıklarını öğrendiklerini ve üzüldüklerine ilişkin yazdıklarını okuyunca, testin de üstünde durmamaya karar verdim. Adetim yaklaştıkça tüm adet öncesi belirtilerim başladı, göğüslerim şişti, ağrımaya başladı, göğüslerimdeki ağrı yanlardaki kadar göğüs başında da vardı, idrarımın rengi ve kokusu yoğunlaştı, sık idrara çıkmaya başladım ve iştahım çok açıldı. Ama bu belirtileri de adet öncesine yorup, adet görecekmiş gibi devam ettim. Neyse sonuç itibariyle, adet günüm geçtikten iki gün sonra, ben artık hamile olduğumdan emin olmama rağmen, hem tatilde olmamız ve hem de bayram tatili nedeniyle etraftaki sağlık kuruluşlarının kapalı olması nedeniyle kan testi yaptıramadığım için, bir nöbetçi eczane bularak bir gebelik testi daha aldım. Bu test de silik çıktı. Ama, benim adet düzenim yıllardır saat gibi işlediği için, gecikmemin üçüncü gününde uzun bir yol kat ederek acil servisi açık olan bir hastane bulduk ve orada yaptırdığım kan testi ile öğrendim hamile olduğumu.

.

ben de aynıyım :KK43: ama ya negatıf cıkarsa dıye test yapmaya cekınıyorum bıraz daha bekleyecegım en azından eylulu.. ıkı kasıgımdada sırayla sancım oluyor. bıgun sagda bıgun solda.. ikiz gibi hissediyorum ama hayırlısı Allah tan..iştahım açıldı goguslerım acıyor sık idrara çıkıyorum bir de hep yanmış lastik kokusu geliyor burnuma..:S nedense farklı farklı yerlerde veya ılk ortama gırdıgımde yanmıs lastık kokusu alıyorum.. enteresan.. :)

günaydın kızlar demın test yaptım bugun adetimin geçmesinin 3.gunu bu sefer çizgi daha belirgin bir silik galiba hamileyimmmmm
resim yüklemeyi beceremiyorum ilk defa resim yukliycemde

günaydın kızlar demın test yaptım bugun adetimin geçmesinin 3.gunu bu sefer çizgi daha belirgin bir silik galiba hamileyimmmmm

hadi bakalim hayirlisi :) dedim ben sana sen hamilesin :) istersen bide git kan testi yaptir canim..

gece rüyamda iki kez test yapiyordum ve ikiside pozitif cikiyordu nasil mutlu olmustum ama uyaninca rüya oldugunu anlayinca cok kötü oldum :KK43:
aslinda bu sabah test yapmayi düsünüyordum ama rüyadan sonra pek yapasim yok acikcasi :KK43:

yarın kan testine gideceğiz canım sende durum nasıl yaptınmı testini ayyy ben hala konduramıyorum kendime bu duyguyu Allah herkese yasatsın

yarın kan testine gideceğiz canım sende durum nasıl yaptınmı testini ayyy ben hala konduramıyorum kendime bu duyguyu Allah herkese yasatsın

amin insallah canim... allahim melegini saglikli sekilde kucagina almayi nasip etsin.... :emir_bebek: yukaridada yazdigim gibi canim testi pek yapasim yok :KK43:

canım ya cok sevindim hadi hayırlısı bakalım , inşallah soruna kadar sağlıklı hayırlı bir gebelik olur

canim dayanamadim test yaptim ama negatif :KK43: 2. cizgiyi coooooooooooooooook ama cok az görür gibi oldum sanki ama öyle görmek istedigimden olabilir heralde.. :KK14:

nazar ben geçen gün yaptığımda bırak pempeyi beyaz bile daha soluktu , eğer birazcık renk değişimi varsa bence bişeler olabilir kendini üzme negatif diye. ben dün çok üzülüyordum hemde benim olacağımı düşündüğüm regl günümden 2 gün önce yapmıştım testi, şimdi bir arkadaş hesap yaptı yarın regl olmazsam 25 ine kadar olma ihtimalim bile var. hem senin baya uzamıs hem hala regl bile değilsin.

nazar ben geçen gün yaptığımda bırak pempeyi beyaz bile daha soluktu , eğer birazcık renk değişimi varsa bence bişeler olabilir kendini üzme negatif diye. ben dün çok üzülüyordum hemde benim olacağımı düşündüğüm regl günümden 2 gün önce yapmıştım testi, şimdi bir arkadaş hesap yaptı yarın regl olmazsam 25 ine kadar olma ihtimalim bile var. hem senin baya uzamıs hem hala regl bile değilsin.

evet canim bugün 8. günüm anlamadim niye böyle oldu cumartesi yaptigim testide cok inceledim ama hic bisey yoktu bugünkinde sanki cok hafif, yani varla yok arasi bisey, gördüm gibi.. dur fotografini cektim yükleyebilirsem birde siz bakin belki gercekten bana öyle geliyodur :KK43:

$Foto.jpg

buyrun birde siz bakin arkadaslar :KK14: burda dahada az belli oluyo :KK43:

Son düzenleme:
X