Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

sabah doktoru aradim ama bekle dedi piskolojik olabilir dedi :KK43: bekliyorum canim eger haftasonuna kadar olmazsam bir test daha yaparim ama bu sefer baska markadan! bu yaptiklarimin ikiside ayni marka, 1 pakette 2 tane vardi.. simdi internetten okudum o markanin testlerinden cok sikayetci olanlar varmis yanlis sonuc veriyor diye.. hayirlisi canim ama pek ümidim kalmadi..

markası ne canım

kızlar dayanamdım testi elime aldım açtım fakat sabah yapmamın daha sağlıklı olacağını düşündüm testi paketten çıkardım sabaha bozulma falan olmaz dimi içinde koruyucu bişey var çünkü

kızlar mesajlarınızın altında olan evleneli şu kadar zaman oldu resimini nasıl yapıyorsunuz bende yapmak istiyorum

sagol canim insallah dedigin gibidir.. resimde belli olmuyor belki ama sanki cok hafif bi cizgi gördüm gibi.. :KK43: eger haftasonuna kadar adet olmazsam birdaha test yaparim bu yaptigim iki testte ayni markadan erken yapilabilen testlerdi yani adet günün gecmeden önce yapabiliyorsun.. bide normalini denerim.. ama pek ümidim yok olsa cikardi heralde.. 8 gün gecti adetim.. :KK14:

öyle düşünme bendede çok silik çıktı sonradan koyulaşıyo ama hala tam net değil seninde olabilir gec döllenmedir belki

Merhabalar ben 1aydır üyeyyim ancak hep sizi dinleyerek 3ayımı geçirdim, artıkk sizin gibi ogüzel heyecanları yaşamak istiyorum. son adet tarihim 30 temmuz (5gün gecikmeli) hesaplayıcıda 30 gün sonrayı hesapladığı için 28ağustos adet tarihim yani 1hafta daha var. bugün idrar testi yaptım negatif :KK43:( belirtilerimde var ancak bugün çalıştığım yerdeki muhasebe müdürüm eğer belin ağrıyorsa hasta olucaksın sen dedi :KK43: test sonucu moralim bozuktu daha da bozuldu. umarım sizin çevrenizde size umut veren insanlar olur. böle negatif düşünceler sizi umutsuzluğa sürüklemez. Allah'ım hepimizin gönlüne göre versin.

alakası yok ben yeni öğrendim hamileliğimi (2 gün oldu) belim hala kopuyo sanki her an adet olcakmışım gibi yani sadece adette olmuyomuş onlar

offf insallah canim yaa moralim bozuk bence hamilelik olsa azda olsa belli olurdu testte sonucta 8 gün gecti :KK43: bende bu sefer ümitliydim :KK14::KK14:
artik bir an önce adet olayim diye bekliyorum :KK43:

geç döllenme olabilir sakın ağrı kesici falan kullanma.çıkmayan çok insan var öyle aman cnm dikkat:)

şimdidemi 3 gün aslında düşükten sonra kolay tutuyo diye okumuştum inş öyledir sabredebiliyosan 1-2 gün bekle ama ben olsam yapardım :)))

haklısın canım bende sabredemiyorum ama bi hafta önce doktor muayne etti gebelik olsa görürdü diyorum ken kendimi yiyip bitiriyorum görmeme ihtimali varmı acaba:) sen hamişmisin:)

haklısın canım bende sabredemiyorum ama bi hafta önce doktor muayne etti gebelik olsa görürdü diyorum ken kendimi yiyip bitiriyorum görmeme ihtimali varmı acaba:) sen hamişmisin:)

cm bnm adetin geçio 2 hafta sora falan görüo bi de geç döllenmeyse nerden görücek ki normalse bile göremio.dr sana adet söktürücü falan verir ısrar eder içme 1 ay gçmeden

cm bnm adetin geçio 2 hafta sora falan görüo bi de geç döllenmeyse nerden görücek ki normalse bile göremio.dr sana adet söktürücü falan verir ısrar eder içme 1 ay gçmeden

gerçektenmi bende arıym yarın falan diyordum canım o zaman testimi yapayım sabah hakkımızda hayırlısı negatif çıksada gitmiymmi bi süre ne dersin

ewet canım daha 2 haftalık o bile net değil daha kese görünmüyo haftaya gel dedi doktor sanırım gec döllenme o yüzden sendede görmesi imkansız

gerçektenmi bende arıym yarın falan diyordum canım o zaman testimi yapayım sabah hakkımızda hayırlısı negatif çıksada gitmiymmi bi süre ne dersin

geç döleenmeyse yrn yapsanda çıkmaz bekle bakalım dicem kıpır kıpır için şu an:)dr a gtme bnce daha bişii demick çnkü hemen reglini söktrücü ilaç vericck.ister bekle ister yap test ama yne negatf çıkar blkide çkmz ne zmn döllendiini bnde blmiomki:)))haberdar et ama bni muhakkak çok merak ettm ama fazla ümitlenmede gelebilirde eee gelse noolucak ölüm yok yne işe koyulursun:))

geç döleenmeyse yrn yapsanda çıkmaz bekle bakalım dicem kıpır kıpır için şu an:)dr a gtme bnce daha bişii demick çnkü hemen reglini söktrücü ilaç vericck.ister bekle ister yap test ama yne negatf çıkar blkide çkmz ne zmn döllendiini bnde blmiomki:)))haberdar et ama bni muhakkak çok merak ettm ama fazla ümitlenmede gelebilirde eee gelse noolucak ölüm yok yne işe koyulursun:))

aynen öyle canım içim kıpır kıpır ama hayırlısı diyicem inşallah olumludur değilsede dedğin gibi devam çabalamaya artık napalım rabbimden hayırlısı bi hafta daha beklerim negatif çıkarsa:)

X