Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

hayırli akşamlar kızlar.. benimde 3 gündür günum geciyo 29 günde bir oluyordum hic geçmezdi günum. bel ağrım ve ayak eklemlerim acayip ağriyo gece ateşleniyo ayaklarım. benim normalde adetim aşırı sancılı olur igne veyahut serum yaptırmadan sakinleşmiyorum.. 3 gündür adet başlangıcı gibi samcim var ama kanama falan yok. göğüs uclarim acagip ağriyo ve kaşıniyo. sizce umutlanmalimiyimm ilaveten iştah tavan doymak bilmiyorum
Eeee ne beklionnn yaaa gitte yap bi testt gec su sinavi:KK66:) mujdeli haberi de ver bizee inaallahh malum belirtilerr hep ayni ama zonuc pozitifff olunca anlios ne oldugunuu

Eeee ne beklionnn yaaa gitte yap bi testt gec su sinavi:KK66:) mujdeli haberi de ver bizee inaallahh malum belirtilerr hep ayni ama zonuc pozitifff olunca anlios ne oldugunuu
canım 1 hafta bekliyim mi diyorum kesinleşsim diye yada bilmiyorum ya:).. ben vajinismus hastasiyim 2 aydir eskisinden daha iyi sayılırim ilişki oluyo ama tam değil tabiki eskiden hiç yaklaştirmiyodum bile. günumde gecince bir heyecanlandim acaba mı dedim

Merhaba adetim 3 gun gecikti hep gununde oluyordum surekli uyuma istegi halsizlik var adet olcakmisim gibi hissedip lavaboya gidiyorum akinti geliyor test yarin alip yapcam hamilelik olabilirmi
günün geçmiş canım normalde adetlerin duzenliyse bence vardır bebiş yaz burayada

Kızlar merak ettiğim bir durum var. Bende bebek istiyorum 6 aydır. Birlikte olduktan hemen sonra yatakta yatıyorum ben 20 dk falan.esimde biraz beklio çıkmadan önce. Fakat yinede Azda olsa meni dışarı çıkıyor. Hepsinin içinde mi kalması lazım. Acaba ondan mı olmuyor diye düşünüyorum.yardimci olur musunuz

giden gidiyor canım merak etme :)

giden gidiyor canım merak etme :)
Teşekkür ederim canım. Vala kızlar bizde bu ay sağlam çalıştık gercekten. İki güne bir birlikte olduk yarım saat yataktan kalkmadim hep. İnşaallah bu ay olur. İster istemez her gün düşünüyorum ve vücudumu dinliyorumHoppa

Teşekkür ederim canım. Vala kızlar bizde bu ay sağlam çalıştık gercekten. İki güne bir birlikte olduk yarım saat yataktan kalkmadim hep. İnşaallah bu ay olur. İster istemez her gün düşünüyorum ve vücudumu dinliyorumHoppa
canım sana bi onerim olucak yanlış anlamazsan tecrübelerime dayanarak yarim saat kalmamak iki güne bir yapmak yastık koymak bacakları dikmek v.s bunlar bu isi bir görev haline getiriyor o yatağa girdiğinizde görev çocuk yapmak hayır boyle stresli olursunuz oluruna bırakın esinle isteyerek beraber ol ...
Bu sebebsiz hamile kalamamalarin sebebi psikoloji...

canım sana bi onerim olucak yanlış anlamazsan tecrübelerime dayanarak yarim saat kalmamak iki güne bir yapmak yastık koymak bacakları dikmek v.s bunlar bu isi bir görev haline getiriyor o yatağa girdiğinizde görev çocuk yapmak hayır boyle stresli olursunuz oluruna bırakın esinle isteyerek beraber ol ...
Bu sebebsiz hamile kalamamalarin sebebi psikoloji...
Evet doğru söylüyorsun canım. Aslında bende senin gibi düşünüyorum. İlk üç ay senin dediğin gibi yaptık olmadı. Sonra yumurtlama günlerini takip edelim dedik yine olmadı. Heralde yine akışına bırakmaya baslicaz

inşallah güzel haberlerini alırız canım

Evet doğru söylüyorsun canım. Aslında bende senin gibi düşünüyorum. İlk üç ay senin dediğin gibi yaptık olmadı. Sonra yumurtlama günlerini takip edelim dedik yine olmadı. Heralde yine akışına bırakmaya baslicaz
bende senin gibi yapıyordum 10 ay hamile kalamadim dusunmedigim ilk ay hamile kaldım

Ayy agzin bal yesin yaaa ne guzel soyledin insallahh bu belirtilerin adet belietileriyle benzer olmasi ne kotu ya keske ayirt edilebilecek tarafi olsa
Canm bende stresten 3 ay gebelik belirtilerini hepsini yasadim gogus hassasiyeti ve dolgunlugu haric 4 . Ay gogsum agridi o ay hamileydim kasik agrisi vs onlar ayirt edilemio

canım 1 hafta bekliyim mi diyorum kesinleşsim diye yada bilmiyorum ya:).. ben vajinismus hastasiyim 2 aydir eskisinden daha iyi sayılırim ilişki oluyo ama tam değil tabiki eskiden hiç yaklaştirmiyodum bile. günumde gecince bir heyecanlandim acaba mı dedim
Yawww bilmiom sen bilirsinnn nasil beklicen 1 hafta ay ben bile erken gebelik testi yapam yarin diomm seni hic dusunemiom catlardimm kesinn vajinusmus gecici bisi takma kafana rahat olursann hersey daha guzel olur canimm

Yawww bilmiom sen bilirsinnn nasil beklicen 1 hafta ay ben bile erken gebelik testi yapam yarin diomm seni hic dusunemiom catlardimm kesinn vajinusmus gecici bisi takma kafana rahat olursann hersey daha guzel olur canimm
canim sen yenimi yapican test.. husran olur diye korkuyorum vajinismus kötü bir illet kimseye vermesim rabbim.. ama iyiye gidiyorum sanirim

X