Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Kızlar göğüslerinizn tamamı mı acıyor yoksa yalnızca uçları mı? Benim sadece adetten 3 gün önce tüm göğüsüm dokundukça acırdı. Şimdi 10gün önce göğüs uçlarım dokundukça acıyor.
Ben göğüslerim de ağrı hissetmedim şu an çok az bastırırsam yani oda normal sanki :)

Bende adete 6 gun varken idrar testi yaptim hayali cizgi cikti.Ertesi sabah tekrar yaptim bu defa daha net silikti.4 gun varken kan testi yaptirdim 47 cikti.Goguslerde siskinlik,kasik sancilari,mide eksimesi ve baş agrisi mevcut.

Bende adete 6 gun varken idrar testi yaptim hayali cizgi cikti.Ertesi sabah tekrar yaptim bu defa daha net silikti.4 gun varken kan testi yaptirdim 47 cikti.Goguslerde siskinlik,kasik sancilari,mide eksimesi ve baş agrisi mevcut.
Hamilesin inşallah ilerki zamanlar da daha da netlesir umarım hayırlı olsun :KK66:

Kimse yazmiyormu :KK43:
Bir resim daha yüklüyorum ikinci cizgi varmi banami öyle geliyor...
Kiz kardesim var dedi ama baskasina diyemem!!
Bir düsük yasadim... bir daha düsük yasarsam birde annem babama esimin ailesine demekle ugrasmak istemiyoruz o yüzden 3 ay doluncaya kadar kimseye söylemicez.... pazartesi saglik ocagina gidecegim kan vermeye ama ne bileyim ümtleniyor insan...
Hamilelik var canım görüyorm çizgiyi. Hayırlı olsun banada dua et :)

Bakalim bende yarin yine test yapcam... Hayali cizgi bile gebelige isaret oluyor diyorlar cogu zaman hayirlisi artik...
umarim sag saglim kucagina almak nasip olur <3

Vee bu sabahki testim erken gebelik testi 6 gün öncesi yapabiliyoruz testi
Düsük yaptigim hamileligimdede böyle cikmisti cizgi. 2. cizgi 3 dakikada cikti ve 5 dakikada iyice netlesti...
Fikirleriniz? Hala inanamiyorum
Yarin kan vermeye gidecegim.

Eklentiler

• IMG_4191.PNG
    IMG_4191.PNG
    259 KB · Görüntüleme: 107
  • IMG_4192.PNG
    IMG_4192.PNG
    271 KB · Görüntüleme: 106
Arkadaslar bugun yarin adet olmam gerekiyor normalde dun aksamdan beri adet sanvisina benzer ama ara ara gelen ozellikle hareket ettikce batma gibi agrilarim var ve az once koyu sari akinti geldi nedir bu sizce birde acayip bir usume var

Adet olacaksındır belki canım kesn bisey diyemem ben hamile çıktım ama akintim hiç yoktu. Normal de adet olacağın da böyle şeylerin olmaz miydi

Merhaba kızlar sat 7 marttı, ovulasyon testlerini hemen adet bitiminde yapmaya basladim. 17 martta çift çizgiyi gorunce o gun denedik. 19 martta doktoruma gittim, ultrasondan baktiginda yumurtladigimi hatta yumurtaminda catladigini soyledi. Ne yapmam gerekiyor dedigimde, bugun ve yarin yine yapin 1 gun ara verin sonraki gun tekrar yapip birakin yapmayin dedi. Bizde oyle yaptik. Ancak daha önceki günlerde erken hamilelik belirtileri hissettigim icin, doktorun deneyin dedigi son gunden 1 gun once hamilelik testi denedim ve durum pozitifti. 24 mart(dün) kan verdim ve beta hcg 695 çikti. Sata göre 2 hafta 4 gunluk hamileyim ve cok yuksek bir hcg degeri ile karsilastik. Daha once kurtaj olmustum, bebegin kalbi durmustu onda bile 4 haftalik hamileyken 500 cikmisti hcg. Bunda 2 haftalik olmasina ragmen 695. Erken dollenmis olsa bile bu kadar yuksek deger verir mi? 12 gun var daha adetime, cogul gebelik olma ihtimali var mi acaba? Anlayamadim hamilemiyim yoksa farkli bi durum mu soz konusu, benimle ayni seyi paylasan birileri var midir? Simdiden cok tesekkurler kizlar cevaplarinizi bekliyorum

Eklentiler

• Screenshot_20180325-165225.png
    Screenshot_20180325-165225.png
    18,5 KB · Görüntüleme: 67
X