Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Benim testimi de yorumlarmisiniz kizlar
Silik bir çizgi var gibi hormon yeni yükseliyor olabilir belki ondan net çıkmamıştır bokac gun sonra tekrad yap bence testi ya da kanda baktir garanti olan o çünkü ama negatif bir goruntu yok gibi gebelik testleri pozitif algiladiysa kesin pozitiftir cunku hormon gormeden 2. Cizgi cikmaz tek cizgi kalir ama negatif vikarsa algilamamis olabilir o zaman test bir sure sonra tekrarlanir ya da kana bakilir demisti doktorum bana ilk hamileliğimde.bende silik bari gorebilsem keşke :olamaz::KK45:

Kizlar bugun adet günüm halen adet olmadim 2 haftadır belirtileri buraya yaziyordum zaten ama son 4-5gundur belim cok agriyor ozellikle sağ bacagima kadar vuruyor. kasık ağrısı ara ara saplanip gidiyor ve cok uyuklama geliyor.bugun de kac kere adet oldum sanip wcye kostum krem gibi hafif yapışkan ,sari bi akinti var ama hic kotu koku kasinti falan yok sabahtan beri hep böyle kosuyorum adet oldum sanip.ki genital bolge temizlignde cok hassasimdir cok dikkat ederim enfeksiyon gibi degil. test icin erken hareket edip üzülmekten korkuyorum gec döllenmeyse diye falan bu sekilde olup hamile olduğunu öğrenen varmi? :anneadayı::110:

Son düzenleme:
Kızlar bugün bel ağrısına dayanamadim test yaptim sabah ilk önce mürekkep hafif yayıldı gibi geldi 2. Çizgi beyazdi sonra biraktim kurusun diye.kendi haline 15 dk sonra geldim baktim böyleydi hamile miyim,sevinsem mi napsam bilemedim uzun yola cikcam gece hazirlik yapiyorum hastaneye gidip kan testi yaptırmaya da vaktim yok sevinmek istiyorsun insallah vardir bebis:110:

Eklentiler

• FOTO_20180905_115759.jpg
    FOTO_20180905_115759.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 197
Kızlar bugün bel ağrısına dayanamadim test yaptim sabah ilk önce mürekkep hafif yayıldı gibi geldi 2. Çizgi beyazdi sonra biraktim kurusun diye.kendi haline 15 dk sonra geldim baktim böyleydi hamile miyim,sevinsem mi napsam bilemedim uzun yola cikcam gece hazirlik yapiyorum hastaneye gidip kan testi yaptırmaya da vaktim yok sevinmek istiyorsun insallah vardir bebis:110:
bence bi test daha yapin . idrari daha az koyun

arkadaslar dun erken gebelik testi yaptim negatifti :KK43: daha adete 4 gun var ,ama bu belirtiler nedir neyse eger 9 eylulu gecerse bide kan vereyim...
hamile oldugunu ogrenen arkadaslari tebrik ederim artik darisi ilerde bize

Kızlar merhaba..siteye yeni üye oldum.aramızdaki hamile olup adet öncesi belirti yaşayanlara sorum olacak.takvime göre adetime 3 gün var henüz, 5 gündür mide bulantısı bugün kusma da oldu, yumurtlama tarihinden itibaren göğüslerde şişme hassasiyet zaman zaman dokunamıyorum bile,sinirlilik,idrarda bulanıklık var.bazen üşüttüm galiba diyorum ama yine de ümitleniyorum hamilemiyim diye.şimdiye kadar psikojik belirtiler yaşayıp hüsrana uğradım fakat bu ay ki belirtileri çok ciddi yaşıyorum sizce gebe olabilirmiyim...☺️

Kızlar merhaba..siteye yeni üye oldum. gecen ay kımyasal gebelık yasadım ve bugun adet günüm gebelik testi yaptım negatif cıktı. Ama adet belirtilerim var mide bulantısı kasıklarda agrı , gögüslerde hassasıyet yorgunluk gıbı acaba hamile olma ıhtımalım var da teste cıkmama ihtimali var mı erken mı yaptım acaba testi

Slm arkadaşlar dün adet olmam lazımdı ama olmadım bu ayın 2 sinde sabah kahverengi lekelemem oldu kesildi mide bulandım kasık ağrım var göğüslerinde elektrik çarpması oluyor acaba hamle miyim bilgisi olan yardımcı olur musunuz

Slm arkadaşlar dün adet olmam lazımdı ama olmadım bu ayın 2 sinde sabah kahverengi lekelemem oldu kesildi mide bulandım kasık ağrım var göğüslerinde elektrik çarpması oluyor acaba hamle miyim bilgisi olan yardımcı olur musunuz
Canım lekelenme yerleşme kanaması olabilir zor da olsa bir kaç gün daha bekle istersen.beklemek istemezsen kan testi yaptır

Birkaç damla ise; yerleşme kanaması olabilir. Malum havalar değişiyor, mevsimsel bir durum da olabilir. Normal olanlardan değil de; sabah ilk idrarınla erken gebelik testi yapabilirsin. Gebelik varsa silik bile olsa; ikinci çizgi çıkar zaten. Ama en garantisi; birkaç gün daha bekleyip; kan testi yaptırman.

Kızlar merhaba..siteye yeni üye oldum. gecen ay kımyasal gebelık yasadım ve bugun adet günüm gebelik testi yaptım negatif cıktı. Ama adet belirtilerim var mide bulantısı kasıklarda agrı , gögüslerde hassasıyet yorgunluk gıbı acaba hamile olma ıhtımalım var da teste cıkmama ihtimali var mı erken mı yaptım acaba testi
Canım benim de ilk testim negatif çıkmıştı; 3-4 gün sonra tekrarlamıştım ve çok net pozitifi gördüm. Benim adet günüm gelmemişti bile henüz. Ben erken testlerden yapmıştım. Ama en garantisi; birkaç gün daha bekleyip; kan tahlili yaptırmak. Adet ve hamilelik belirtileri aynı nerdeyse.

Birkaç damla ise; yerleşme kanaması olabilir. Malum havalar değişiyor, mevsimsel bir durum da olabilir. Normal olanlardan değil de; sabah ilk idrarınla erken gebelik testi yapabilirsin. Gebelik varsa silik bile olsa; ikinci çizgi çıkar zaten. Ama en garantisi; birkaç gün daha bekleyip; kan testi yaptırman.
Tamam canım sağol aralık ayında 40+6 günlük bebeğimi kaybettim doğum beklerken karnımda kalbi durduğunu öğrendim o yüzden korkuyorum aslında

Tamam canım sağol aralık ayında 40+6 günlük bebeğimi kaybettim doğum beklerken karnımda kalbi durduğunu öğrendim o yüzden korkuyorum aslında
Aaa çok üzüldüm, ne diyeceğimi bilemiyorum. :KK43: Korkman çok çok normal. En iyisi direkt kan testi yaptır. Garanti bi sonuç alırsın kafan rahat eder en azından. Allahım sana bir daha nasip etsin; sağ Salim sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşaallah.

Aaa çok üzüldüm, ne diyeceğimi bilemiyorum. :KK43: Korkman çok çok normal. En iyisi direkt kan testi yaptır. Garanti bi sonuç alırsın kafan rahat eder en azından. Allahım sana bir daha nasip etsin; sağ Salim sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşaallah.
Amin canım çok sağol inş herkes sağ salim alır kucağına bebişlerini

Benimde dün adet olmaması gerekiyordu ama olmadım . Ayın 24 de pembe lekelenmem olmustu . Inşallah hamilediriz.

X