Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Mesela önümüzdeki ay beklenen adet tarihimi kestiremiyorum bir iki gun erken yada geç geldiği için. Ama haklisiniz testte insanı etkilicek biraz . Bakalım önümüzdeki ay 1 gün dolu 1 gün boş şekilde değerlendirelim bi de .. insan da kendini sartlandirinca ilişkiye girmek de istemiyor ya
Ben 2 aydır ovulasyon testi kullanıyorum öncesinde böyle bişey olduğundan bile haberim yoktu. Ama şunu söyleyim ben çok stres oldum o testleri kullanınca, ilişkiden bile zevk almadım böyle mecburiyetten yapıyormuş gibi oldu ve üstümde baskı oluşturdu. Günlerce değerlendirdik özellikle Geçen ay ve olmadı. bu ay da biraz daha seyrek olsun dedim nispeten geçen aya göre ve tutmadı muhtemelen bikaç güne regl olcam. Elimdeki testleri bitirdim ve bidaha almayı düşünmüyorum kesinlikle takip etmicem, regl bittikten sonraki 8-10 gün içinde gün aşırı değerlendirme yapıcam sadece akışına bırakmaya karar verdim

Adetime 5 gün kala erken gebelik testi yaptım iki farkli markadan toplamda 5 tane ve pozitif ve küçücük bir belirti dahi yok
Hiçbir belirti olmadı mı akıntı bile? Lekelenme, göğüs hassasiyeti, uyku yada herhangi bişey? Bende de pek belirti yok da o yüzden merak ettim. Kanla kesinleştirdiniz mi gebeliği

Merhaba henüz yeni hamile olduğumu öğrendim 4+2 ama belim ve dizlerim çok ağrıyor göğüslerim büyüdü hafif sızlıyor arada sizce normal mi 3 düşük 1 ölü doğum 3 kimyasal geçirdim aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum
İnşallah sağlıkla doğar bu sefer 🤗 ayıp olmazsa sorabilir miyim bu kadar kez hamile kalmayı nasıl başarıyorsunuz tam 7 olmuş biz 1 taneyi beceremedik 😅

Ben 2 aydır ovulasyon testi kullanıyorum öncesinde böyle bişey olduğundan bile haberim yoktu. Ama şunu söyleyim ben çok stres oldum o testleri kullanınca, ilişkiden bile zevk almadım böyle mecburiyetten yapıyormuş gibi oldu ve üstümde baskı oluşturdu. Günlerce değerlendirdik özellikle Geçen ay ve olmadı. bu ay da biraz daha seyrek olsun dedim nispeten geçen aya göre ve tutmadı muhtemelen bikaç güne regl olcam. Elimdeki testleri bitirdim ve bidaha almayı düşünmüyorum kesinlikle takip etmicem, regl bittikten sonraki 8-10 gün içinde gün aşırı değerlendirme yapıcam sadece akışına bırakmaya karar verdim
Regliniz bittiği andan itibaren o bir hafta 10gün 2gunde bir ilişki yaşayın.Ben mesela hep adetin ilk gününden sayarsak 8.gün yada 10.gün yumurtluyorum adetim ise 5gun sürüyor..Hic bir zaman o ovulasyon testlerinden kullanmadım.

Çok haklısınız.bende Bu ay kullandım günleri değerlendirdik. Kesinlikle bende kullanmayı düşünmüyorum bidaha.dediginiz gibi zoraki bir ilişki oluyor .mecbur gibi.yani canımız istedi yapalım olayı olmuyor . Benimde adetime 9 10 gün var ama hamile kaldığımı bende hiç zannetmiyorum.ustune dusmucem. Ne zaman tutarsa o zaman olur .

Çok haklısınız.bende Bu ay kullandım günleri değerlendirdik. Kesinlikle bende kullanmayı düşünmüyorum bidaha.dediginiz gibi zoraki bir ilişki oluyor .mecbur gibi.yani canımız istedi yapalım olayı olmuyor . Benimde adetime 9 10 gün var ama hamile kaldığımı bende hiç zannetmiyorum.ustune dusmucem. Ne zaman tutarsa o zaman olur .
Kesinlikle katılıyorum size herşeyin hayırlısı 😉 ilk gebe kaldığımda ne takvime baktım ne ilişki sonrası bekleyip ayaklarımı diktim. Olması gereken zamanda oluyor üstüne düşünce değil bunu öğrendim

Üstelik bu ay soğan kürü de yaptım, beslenmeme nispeten dikkat ettim ama yok, zorladım yani elimden gelen herşeyi yaptım 😂

Kızlar 9 Aralık carsamba 108 olan sonucum bugun yani 14 Aralık pazartesi 917 kese henüz görünmedi ama doktorum gayet iyi olduğunu söyledi gelişmenin az artmamış dimi 4 günde

Hiçbir belirti olmadı mı akıntı bile? Lekelenme, göğüs hassasiyeti, uyku yada herhangi bişey? Bende de pek belirti yok da o yüzden merak ettim. Kanla kesinleştirdiniz mi gebeliği
Evet bugün kanla da kesinleştirdim adetime henüz 2 gün var beta değerim 550 civarında ama dediğim gibi hiç bir belirtim yok ne göğüs ağrısı ne akıntı hatta kupkuru diyebilirim
Hayırlı olsun testin resmini atar mısınız hangisi marka test
3 Farklı testle yaptım toplamda 8 tane 😂 ve hepsi pozitif çıktı ve ben yine de hepsinin yanlış olduğunu düşündüm çünkü hiç belirtim yok ☺️ Labaquick predictor ve after10

8984E347-2A52-46CB-A397-A7F49D395BC8.jpeg

Gerçekten Allah ne zaman nasip ederse o zaman olurmuş onu anladım ben çünkü adetim bittikten 1 hafta sonra iki gün arayla sadece iki kez ilişkim oldu çok yoğunduk çünkü ve şehir dışına çıkmak zorunda kalmıştım bu yüzden beklemiyordum açıkçası Rabbim isteyen herkese nasip etsin 🥰

Evet bugün kanla da kesinleştirdim adetime henüz 2 gün var beta değerim 550 civarında ama dediğim gibi hiç bir belirtim yok ne göğüs ağrısı ne akıntı hatta kupkuru diyebilirim

3 Farklı testle yaptım toplamda 8 tane 😂 ve hepsi pozitif çıktı ve ben yine de hepsinin yanlış olduğunu düşündüm çünkü hiç belirtim yok ☺️ Labaquick predictor ve after10
Peki ne için test yapma ihtiyacı hissettiniz hiçbir belirti yokken yani nasıl şüphelendiniz gebe olduğunuzdan?

Eşimle otururken bi anda bence sen hamilesin demesiyle yaptık 😂 hiç ihtimal vermiyordum şehir dışından dönünce cam kapı halı sildim bi de

Ben ilk gebeliğimde arkadaşımın zoruyla eczaneye gittik yok ya dedim ben adet olucam agrılarım var. Yok yok dedi sen hamilesin. Sonuç hamileydim. Sonrasında bir gebelik daha yaşadım ama onda hiç bir belirtim olmadı. Onu zaten çok çok erken öğrenmiştim 3 hafta 2 günlüktü ama malesef nasip olmadı yaşayamadılar. Kasım’da kürtaj olmustum sonrasında her ay denememde ben yanıldım hamıleyım sanıyordum ama hep adet oluyordum. Sonrasında temmuzda ara verdim ve bu ay ilk denemem sanırım oldu. Adet gecikti testler pozitif ama kan belirleyecek Herşeyi. Umarım sizinde bel agrınız bebiş haberidir 🤗
Regl öncesi belirtileriniz nelerdi acaba? Böyle regl olmadan bikaç gün önce karın şişer ya sizde öyle bişey oldu mu ta genital bölgenin üst kısmına kadar inen bir şişkinlik?

X