Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Selam kızlar. gebelik düşündükten sonra vücudunda değişim yaşayanlar oldu mu ? Hormon testi verdim doktor herşey normal dedi 3 4 ay olacak ilk çocuk için uğraşıyoruz ama olmadı. Normalde adetime 14-15 gün kala şiddetli gögüs ağrısı yaşardım gebelik düşündüğümden beri ağrı yok oldu. Adet olmadan birkaç gün önce karın ve bel ağrımdan anlardım adet olacağımı onlarda geçti. Bu tür şeyler başına gelen var mı araştırdım ama hiç bilgi yok

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım hergun bu erken belirtileri araştırıyorum sanırım beynimiz güzel bir oyun oynuyor bize belirtilerin hepsi gebelik belirtisi oluyor ama sonuç negatif ama insan ne olursa olsun umutlanıyor bende çoğu şeyi yaşıyorum hatta gün gün not aldım adetime 2 gün kaldı bakalım kaşıntı dan tutun mide bulantısı sıcak basması kasık ağrısı göğüs sızlaması akıntı şişlik şuan hepsi bende mevcut yani demem o ki psikolojik etki daha ağırlıklı oluyor çok okudum tamam bu kişi kesin hamile diyip iki üç gün sonra negatif çıkan çok yorum okudum ben bilerek gün gün not aldım eğer bu kadar uyan belirtilere rağmen adet olursam daha da peşine düşmem acaba mi demem artık sonucu paylaşıcam sizlerle

Merhaba kızlar. Benimde adetime 6 gün kaldı ama ilk defa bu ay şiddetli göğüs ağrım var dokunamıyorum. Normalde adetime 2 3 gün kala ağrırdı ama bu kadar şiddetli değil. Adete 10 gün kala başladı. Birde 9 gün kala gün boyu başım döndü yürüyemedim resmen o gün yattım sürekli. Tansiyonum normaldi. Son 5 6 gündür de akıntım yoğunlaştı. Genel olarak şeffaf su gibi ara ara da beyaz oluyor. Ama sürekli ıslaklık var yani. Kv yüzün çok solgun hamile misin yoksa sen falan diyor ama ihtimal veremiyorum artık 3 yıldır bekliyorum negatifi görmekten belirtilere inanasım gelmiyor. Bakalım hayırlısı olsun 6 gün geçmez şimdi.

Merhaba kızlar. Benimde adetime 6 gün kaldı ama ilk defa bu ay şiddetli göğüs ağrım var dokunamıyorum. Normalde adetime 2 3 gün kala ağrırdı ama bu kadar şiddetli değil. Adete 10 gün kala başladı. Birde 9 gün kala gün boyu başım döndü yürüyemedim resmen o gün yattım sürekli. Tansiyonum normaldi. Son 5 6 gündür de akıntım yoğunlaştı. Genel olarak şeffaf su gibi ara ara da beyaz oluyor. Ama sürekli ıslaklık var yani. Kv yüzün çok solgun hamile misin yoksa sen falan diyor ama ihtimal veremiyorum artık 3 yıldır bekliyorum negatifi görmekten belirtilere inanasım gelmiyor. Bakalım hayırlısı olsun 6 gün geçmez şimdi

Canım belirtilerin aslında gebelikle aynı ama ben anlamıyorum beynimiz bize buna nasıl yapar insan evet bu ay kanmıcam diyor ama yine de kanıyor bende baş dönmesi sık idrara çıkma dışında herşey mevcut bugün sivilcem de çıktı dedim bı sen eksiktin kafamı kurcalayan belirtilerin içinde 😂 normalde adet öncesi bende sivilce çıkmaz ama çıktı amann diyorum kesin hasta olucam gene

Canım belirtilerin aslında gebelikle aynı ama ben anlamıyorum beynimiz bize buna nasıl yapar insan evet bu ay kanmıcam diyor ama yine de kanıyor bende baş dönmesi sık idrara çıkma dışında herşey mevcut bugün sivilcem de çıktı dedim bı sen eksiktin kafamı kurcalayan belirtilerin içinde 😂 normalde adet öncesi bende sivilce çıkmaz ama çıktı amann diyorum kesin hasta olucam gene
Ay hiç sorma yaa bende de minik minik sivilceler çıktı ama üst bacaklarımda bide bel ağrım başladı dünden beri ama ne ağrı bi anda giriyo sanki bıçak saplanıyo ☹️

Selam kızlar adetimden 2gun önce birliktelik oldu.gebe kalma ihtimali varmı .suan 5 gün geçti hala adet olmadım..

Merhaba arkadaşlar, biz eşimle prezervatifle korunuyoruz ama bir yandan da istiyoruz bebek olsun, nasıl bir ikilem anlatamam. Adetim bugun yarın gelmesi lazım fakat 2-3 gündür sabah öğlen gece devamlı bulantım var, başım dönüyor , sık idrara çıkıyorum ve bugün bulanık görmeye başladım. Dün idrar testi yaptım negatif çıktı. Sizce hamile olma ihtimalim var mı? bir yanım çok istiyor bir yanım erken diyor. Belirtileri ilk kez yaşıyorum 1 yıllık evliyim. Sizce?

Ay hiç sorma yaa bende de minik minik sivilceler çıktı ama üst bacaklarımda bide bel ağrım başladı dünden beri ama ne ağrı bi anda giriyo sanki bıçak saplanıyo ☹️
Ben adet oldum bugün ve bu sefer hap içmeme rağmen sancım çok yerim de duramıyorum resmen senden Allah'ın izniyle güzel haberler alırız inşallah 🤲

Merhaba arkadaşlar, biz eşimle prezervatifle korunuyoruz ama bir yandan da istiyoruz bebek olsun, nasıl bir ikilem anlatamam. Adetim bugun yarın gelmesi lazım fakat 2-3 gündür sabah öğlen gece devamlı bulantım var, başım dönüyor , sık idrara çıkıyorum ve bugün bulanık görmeye başladım. Dün idrar testi yaptım negatif çıktı. Sizce hamile olma ihtimalim var mı? bir yanım çok istiyor bir yanım erken diyor. Belirtileri ilk kez yaşıyorum 1 yıllık evliyim. Sizce?
Adet gecikmesinden bir hafta sonra test öneriyorlar canım

Yumurtlamana bağlı adetin duzensizse yumurtlama bazen adete yakın olabiliyormuş diye duydum
Yumurtlamamı çok iyi bilmiyorum ama ..adetim.normalde ya 22gunde bir yada 26 günde bir oluyodu.26 günde bir ama çok nadir oluyodu canım.bugün 27.gunum..hala adet olmadım.bugün neyse gruba yazdıktan sonra elimde normal test vardı yaptım negatif.hamile değilmişim.buarada hala adet olmadım.muhtemelen hava değişimi ile alakalı..yada kist tarzı bişey olmuş olabilir.sağlık olsun ..teşekkür ederim canım

adet öncesi dönem çok az riskli dönem bence olmaz ...inşallah nasıl istiyorsan gönlünce olsun dilerim..
Teşekkür ederim canım..bugün gruba yazdıktan sonra normal test yaptım..negatif çıktı..muhtemelen hava değişimi yada kistik bi durum olmuş olabilir

Yumurtlamamı çok iyi bilmiyorum ama ..adetim.normalde ya 22gunde bir yada 26 günde bir oluyodu.26 günde bir ama çok nadir oluyodu canım.bugün 27.gunum..hala adet olmadım.bugün neyse gruba yazdıktan sonra elimde normal test vardı yaptım negatif.hamile değilmişim.buarada hala adet olmadım.muhtemelen hava değişimi ile alakalı..yada kist tarzı bişey olmuş olabilir.sağlık olsun ..teşekkür ederim canım
Ne demek canim Rabbim isteyen herkese anneliği tatdirsin 🤲

X