Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Arkadaşlar mrb ben aranızda yeniyim ikinci çocuğu istiyorm 3 aydır korunmuyoruz ama geçen ay 15inde adet oldum aslında adetim çok farklı oldu ilk gün sadece peçeteye gelen açık kahve renginde leke gibiydi ikinci gün avuç içinden daha az açık pembe akıntı geldi üçüncü gün ise adetim yoğunlaştı iki günde yoğun şekilde devam etti ve bitti yaklaşık adetim bittikten 8 gün sonra bianda adet olacakmışım gibi karnım belim ve kasığımdn bacağıma vuran bi ağrı geldi ve sürekli tansiyonum düşüyo o günden beri yaklaşık 5 gündür kasık ağrılarım devam ediyo ve tansiyon düşmeside aynı şekilde kısturmayan mide bulantısı mide ekşimesi bunun gibi şeyler yaşıyorum ve adetime daha 14 gün var bunun sebebi ne olabilir ve bugün de beyaz kremsi akıntım oldu şimdide şeffaf yapışkan bi akıntı geliyo lütfen bilen birisi yardımcı olsn bana
yumurtlama gününde olabilir misin?

arkadaşlar adet gününüz geçmeden hamile olduğunuzu anlayan varmı?
adete bir hafta kala falan belirti gösteriyormu?
Adetim 20 gün geçti ve test yaptım pozitif çıktı. O kadar adet olucam gibi hissediyordum ki, 8 sene de bebek olmayınca test yapmaya gerek duymamıştım. Adetlerim hiç aksamadığı halde hamilelik aklıma gelmedi çünkü hep adet olucak gibi tepkiler veriyor vücut. Demem o ki, hamilelik belirtisi adetle birebir aynı. Ben sökülemiyorum sandım ve söktürücü bile kullandım 😅

ben bu hamişlik belirtilerine artık hiç inanmıyorum.bunlar hem kişiden kişiye değişiyor hemde adet belirtilerinin aynısı.bu sitede sayılan ne kadar hamilelik belirtisi varsa her ay yaşıyorum ama tık yok.en iyisimi bu belirtileri takılıp boş boşuna umutlanmamak..
Aynen öyle bikeresinde yerleşme kanamasiyla ilgili bişey okumuştum bendede vardı umutlanmistim ama adet öncesi kanamammis insan yazıları okuyunca umutlaniuo🥲

haklısın canım bende bikaç aydır hamileliliğin bütün belirtilerini yaşıyorum ama olmuyo işte .. bundan böyle karar verdim ümitlenmicem...artık Rabbim nezaman bana anne olmayı layık görür bilemem ... sabırla beklemek lazım ama nerde bende o sabıııııııırrr... Allah'ım sen isteyen herkese anne olmayı nasip et ...AMİİİİİİİİNNNNNN........:çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:
Umut etmek insana..
Umulani vermek O'na yakışır ❤️❤️

Arkadaşlar ilişkiden 24. Ve 50.gün sonra kan testi yaptırdım negatif ultrasonda da gebelik görünmedi ama hamile gibi belirtilerim var akıntı baş dönmesi regl de olamıyorum hala hamile olma ihtimalim var mı yanıtlarsanız çok sevinirim

Hamileliğimi dün öğrendim. Daha yeniyim.
Bendeki en erken belirti aşırı boyutta yorgunluk oldu.
Yerimden kalkamıyordum.
Daha önce hiç tecrübe etmediğim ölçüde çoook fazla bir yorgunluk.
O zaman hamile olduğumu düşünmüyordum ama öyleymiş.
Sonra bu durum geçti. Enerjim arttı.
Göğsümde daha önce yaşamadığım türden bir acı olmaya başladı.
Adete yaklaştıkça oldu bu. Hala da acıyor ve gayet dolgunlaştılar.
Karnım şişikti. Hala öyle. Kabızlık asla yaşamazdım o da oldu biraz.
Çok saniyelik baş dönmesi yaşadım 2 kez.
Ve bazı zamanlarda da tuhaf bir mide bulantısı oldu. Ama çok değildi.
O da devam ediyor.
Yani bana garip gelen ilkler yaşadım aslında.

Koku hassasiyeti, bel veya kasık ağrısı hiç yaşamadım.

canım benim sol kasıgımda özellikle yere egilince şiddetli agrı olurdu
gögüslerim çok fena dolgunlaşmıştı ve agrıyorlardı
hatta üzerine yatamayacak kadar çok agırırdı şimdilerde biraz geçti
sık sık idrara çıkma vardı birde
Merhaba, abla bendede ayni belirtiler var. Adetime 3 gun kaldi. Dun erken gebelik testi yaptim tek çizgi cikti. Tum belirtiler var ama hafif cizgi dahi yok. Sabah bulantilari, bas donmeleri, kasik agrilari, sirt agrilari, hafif cok hafif kramplar...hepsi ama trk cizgi. Her halde adet olacagim. Bence bazen belirtiler bizi yanilta biliyor.

canım benim sol kasıgımda özellikle yere egilince şiddetli agrı olurdu
gögüslerim çok fena dolgunlaşmıştı ve agrıyorlardı
hatta üzerine yatamayacak kadar çok agırırdı şimdilerde biraz geçti
sık sık idrara çıkma vardı birde
Bide uyku, yorgunluk, surekli uyuma istegi, basimi yastiktan zor kalditoyordum. Bir tek, akintim yok. Normalda adet olunca onceden akintim olurdu. Ama simdi yok.

Hamileliğimi dün öğrendim. Daha yeniyim.
Bendeki en erken belirti aşırı boyutta yorgunluk oldu.
Yerimden kalkamıyordum.
Daha önce hiç tecrübe etmediğim ölçüde çoook fazla bir yorgunluk.
O zaman hamile olduğumu düşünmüyordum ama öyleymiş.
Sonra bu durum geçti. Enerjim arttı.
Göğsümde daha önce yaşamadığım türden bir acı olmaya başladı.
Adete yaklaştıkça oldu bu. Hala da acıyor ve gayet dolgunlaştılar.
Karnım şişikti. Hala öyle. Kabızlık asla yaşamazdım o da oldu biraz.
Çok saniyelik baş dönmesi yaşadım 2 kez.
Ve bazı zamanlarda da tuhaf bir mide bulantısı oldu. Ama çok değildi.
O da devam ediyor.
Yani bana garip gelen ilkler yaşadım aslında.

Koku hassasiyeti, bel veya kasık ağrısı hiç yaşamadım.

Göğüs agrini tarif edebilir misin ben de ilk defa değişik acı yaşıyorum sağ göğsünün sağ alttatafina doğru elledigimde acı oluyor ve ek olarak yorgunluğum var nasip bakalım hayırlı olsun inşallah rabbim hayirlsi ile kucağına almayı nasip etsin

Göğüs agrini tarif edebilir misin ben de ilk defa değişik acı yaşıyorum sağ göğsünün sağ alttatafina doğru elledigimde acı oluyor ve ek olarak yorgunluğum var nasip bakalım hayırlı olsun inşallah rabbim hayirlsi ile kucağına almayı nasip etsin

Benim genel olarak dokununca ağrıyor ama esas farklı olan şey uçlarının acıması. Dokununca cidden acıyor. Çok değişik.
Bir de normalde regl döneminde büyüdüğünden daha da büyük. Çok dolgunlaştı bir anda.
Ama herkesin belirtisi başka.
Mesela bende ne akıntı oldu ne karın ağrısı gibi şeyler.
O yüzden en güzeli siz de adetinize 1 gün kala ya da geçince erken gebelik testi yapabilirsiniz.
İnşallah sizin de olsun.

Bana bi fikir vere bilirmisiniz. Adetime 3 gun var. Cok ufak peçeteme kan geldi. Rengine dikkat etmedim. Kaç gundur yorgun, halsiz, uyku moduna ayarlanmis gibi, uyuma istegi. Bel, karin, sirt, kasik sizlamalari. Gogus agrisi, sabah bulantilari, ruh degisimleri, bas agrisi...once regl sandim...simdi supelenmedm degl...cok az peceteme kan degnce...cun ki gecen ay 13u adet olmustum. Bu ay 10u olacaktim. Dun test yaptim. Erken gebelik, - tek cizgi cikti. Karasiz kaldim. Yumurlama gunumde 27si idi.

Ben adet oldum bugün ve bu sefer hap içmeme rağmen sancım çok yerim de duramıyorum resmen senden Allah'ın izniyle güzel haberler alırız inşallah 🤲
Maalesef canım bende de güzel haber yok ☹️ bu ay denemeye devam pes etmek yok 💪 moralimizi bozmayalım vardır Rabbimin bir bildiği. Güzel haberleri yakında veririz inşallah 🤲❤️

Arkadaşlar allahım inşallah hiç kimsenin kucağını boş bırakmasın. Herkesin kalbine göre versin. Benim sizlere bir sorum olacak. Benim regli günüm gecikti, ayrıca sürekli Bi uyuma isteği oluştu, böyle tembel birisi oldum resmen son zamanlarda. Bir kaç haftadır arada kasıklarımda ağrı hissetmeye başladım, dünde hapşururken o ağrıyı çok fazla hissetmiştim. Diyet yapıyordum kilo vermek için o yüzden tehlikeye atmamak için dün gece tahlil verdim. Tahlilde HCG 768 çıktı, doktor şuan pozitif 2 gün sonra bir daha kan ver sağlık ocağında falan dedi. İlk defa yaşıyorum bu tür şeyleri o yüzden hiç bilgim yok bana bu konuda bilgi verir misiniz?

Arkadaşlar allahım inşallah hiç kimsenin kucağını boş bırakmasın. Herkesin kalbine göre versin. Benim sizlere bir sorum olacak. Benim regli günüm gecikti, ayrıca sürekli Bi uyuma isteği oluştu, böyle tembel birisi oldum resmen son zamanlarda. Bir kaç haftadır arada kasıklarımda ağrı hissetmeye başladım, dünde hapşururken o ağrıyı çok fazla hissetmiştim. Diyet yapıyordum kilo vermek için o yüzden tehlikeye atmamak için dün gece tahlil verdim. Tahlilde HCG 768 çıktı, doktor şuan pozitif 2 gün sonra bir daha kan ver sağlık ocağında falan dedi. İlk defa yaşıyorum bu tür şeyleri o yüzden hiç bilgim yok bana bu konuda bilgi verir misiniz?
Hamilesin hayırlı olsun bence yakın zamanda da keseyi görürsünüz bı dahaki gidişinde falan

Ultrasonla bakıp keseyi gördü bende bugün doktor. 10 gün sonra kontrole gel dedi. Kan testine sık sık bakmaya gerek görmüyormuş. Siz de de doktorunuzun dediğine göre hareket edin.

Ultrasonla bakıp keseyi gördü bende bugün doktor. 10 gün sonra kontrole gel dedi. Kan testine sık sık bakmaya gerek görmüyormuş. Siz de de doktorunuzun dediğine göre hareket edin.
Maşallah allahım inşallah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin. Ben daha dün öğrendim. O yüzden kadın doğumdan sıra alamıyorum hemen. 2 gün sonra gidip bir daha tahlil vereceğim sonra da inşallah kadın doğumdan randevu alırım. Sizin beta hcg kaç çıktı en son hatırlıyor musunuz? Bende şuan önce o değerin yükselmesine bakılacakmış

Maşallah allahım inşallah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin. Ben daha dün öğrendim. O yüzden kadın doğumdan sıra alamıyorum hemen. 2 gün sonra gidip bir daha tahlil vereceğim sonra da inşallah kadın doğumdan randevu alırım. Sizin beta hcg kaç çıktı en son hatırlıyor musunuz? Bende şuan önce o değerin yükselmesine bakılacakmış
Size de nasip etsin inşallah. Ben özele gittim. Hemen randevu verdiler. Ben adetim geçmeden biraz erken gittim kan vermeye. 598 çıkmıştı. Şimdi yükselmiştir tabi. O yüzden kese göründü. Ama dr yeniden test istemediği için kaça çıktı bilmiyorum. 10 gün snra ister sanırım.

X