Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Ben değilim tatlım benim vücut belli etti kendini testte de negatif çıktı zaten 😏 Ben bir iki gün içerisinde regl olurum. Senin de bir hafta on güne belli olur eğer yumurtlama 20sinde gerçekleştiyse… İnşallah sen hamilesindir değilsen bir dahaki ay yine bekleriz 😂
Görmemişim kusuruma bakma lütfen 🙏 hayırlısı oldun enerjimizi bozmuyoruz ve tekrar değerlendirmelere başlıyoruz ❤️❤️

merhaba herkese ,,arkadaslar bu ay gecmek bilmedi o kadar baktim ki bu konulara belirtilere ve yazmak birilerine yardimci olmak isdedim,,26mart regl oldum ve bitdikden biraz sonra hamile gibi hiss etdim bir oglumsa var onuncun hamilelik belirtilerini biliyorun yani ,,neler yawadim size yazicam ,,ilk once birazcik midem yandi ,,sonra siddetli bas agrilarim oldu ,,ara sira kasik agrilarim olurdu ,,sonra birden belirtiler gecdi dedim hamile deyilim her halde ,,10gun kala regle mide yanmam yine oldu kasiklarimda baloncujlar gibi haraketlilikler ,,regldeki gibi qurlama sesleri oldu ,,regle 1hafta kala goguslerim wiwdi ve hassaslawdi ,,geldik regl gunune test aldim neqatif,,ama hiss ediyorum ,,birde akintida artiyor bugun 5gun gecti reglden ve cox silik cizgi ile pozitivi gordum,,ama arkadashlar butun belirtiler hikaye asil belirtiler wimdi oluyor ,,cox pis kasik agrisi bel agrisi ayag agrisi reg gectikden sonra asil bawliyor ,,ha birde diger hamileliklerimde mesala sabah bulantisi karin agrisi vardi ama bunda yokk,,okadar yoruldumki burda size biraz yardimci olurum diye yazdim
Ya merhabalar soru sormak istiyorum. Ben 8 Mayıs adet oldum . Adetimin 4 . gününde ilişki girdim ilk przvtfle sonraki seferde ise 5 6 kere git gel yapıp çıktı. Ama benden o ara da su gibi kan geldi peçeteyle zor tuttum. Ertesi gün kahverengimsi kanlar vardı az az küçük küçük kan parçaları öbür günde bitti hastalığım beyaz akıntı geldi. Karnım şişti 4 5 gün midem de ağrıdı ilişkiden sonra .ilişkim geçeli 12 gün oldu bu günle şuan kasıklarım ağrıyor bı sağ bı sol yumurtalık ara sıra sırtta kaburgam ağrıdı bı kere diz kapaklarim da ağrıdı şuan sadece ara sıra kasıklar da ağrı var bide beyaz süt kesiği gibi akıntım var bazen uzayan şekilde bazen küçük küçük kremsi değil pek . Yardımcı olursanız çok sevinirim 🌸

Ya merhabalar soru sormak istiyorum. Ben 8 Mayıs adet oldum . Adetimin 4 . gününde ilişki girdim ilk przvtfle sonraki seferde ise 5 6 kere git gel yapıp çıktı. Ama benden o ara da su gibi kan geldi peçeteyle zor tuttum. Ertesi gün kahverengimsi kanlar vardı az az küçük küçük kan parçaları öbür günde bitti hastalığım beyaz akıntı geldi. Karnım şişti 4 5 gün midem de ağrıdı ilişkiden sonra .ilişkim geçeli 12 gün oldu bu günle şuan kasıklarım ağrıyor bı sağ bı sol yumurtalık ara sıra sırtta kaburgam ağrıdı bı kere diz kapaklarim da ağrıdı şuan sadece ara sıra kasıklar da ağrı var bide beyaz süt kesiği gibi akıntım var bazen uzayan şekilde bazen küçük küçük kremsi değil pek . Yardımcı olursanız çok sevinirim 🌸
Benim kahve lekem var bugun papatyam regl yada yerlesme bakalim nasip moralim dipte yasamak istemiyorum resmen bikmisim hayattan 1 ayda geldigim hale bak benden birnhalt olmaz bu psikolojiyle

X