Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Kızlar testerim böyle olduğu halde doktor gebelik yok dedi psikolojik olarak çöktüm resmen 🥹 Aynı durumu yaşayan oldu mu daha önce?
Beta hgc de gebelik pozitif diyor. 29 küsür değerinde 26 mayısta yapılmış. Gün aşırı tekrarla testi ve değerin 2 katı artmasını bekle. Yeni bir beta hgc de artış olmayıp değer düşüyorsa doktor yok demiştir kimyasal gebelikte yok sayılıyor çünkü.
Artışı görmeye başladığında tekrar muayeneye git. Eğer 29 küsür değer yükselmeyip düşüyorsa gebelik sonlanıyor ve maalesef gerçekten yok demek o zaman. Yani testi yapıp pozitif gördükten sonra testi tekrarlamalısınız sürekli.

sevdam eger bacaklarin agriyorsa vede gögüslerinde asiri agri varsa hamilesindir bende ayni oldum adetim gelcek sandim ama gelmedi
Merhaba birşey sormak istiyorum ben. Bacaklarımda ağrı belimde ağrı göğüslerim anormal şekilde hassaslaştı ve büyüdü 30 günde bir adet oluyorum sat 28 Nisan bat 27/28 Mayıs olması lazım ama olmadım adet. 2 gün felan gecikti olacak gibide durmuyorum. Arada kramplar giriyor kasığıma adet sancısı gibi 3 gündür ama gelen giden yok.normalde adet belirtilerim 1 hafta önce başlar benim.ama bu saydığım belirtiler yumurtalama günümün son gününden beri böyle göğüslerime dokunamıyorum süsten giymek eziyet gibi geliyor. Adetten 7/8 gün önce erken gebelik testi yaptım zar zor gördüğüm bi silik çizgi var ben psikolojik sandım ama eşimde gördü. Sizce test yapmalımıyım ?

Merhaba birşey sormak istiyorum ben. Bacaklarımda ağrı belimde ağrı göğüslerim anormal şekilde hassaslaştı ve büyüdü 30 günde bir adet oluyorum sat 28 Nisan bat 27/28 Mayıs olması lazım ama olmadım adet. 2 gün felan gecikti olacak gibide durmuyorum. Arada kramplar giriyor kasığıma adet sancısı gibi 3 gündür ama gelen giden yok.normalde adet belirtilerim 1 hafta önce başlar benim.ama bu saydığım belirtiler yumurtalama günümün son gününden beri böyle göğüslerime dokunamıyorum süsten giymek eziyet gibi geliyor. Adetten 7/8 gün önce erken gebelik testi yaptım zar zor gördüğüm bi silik çizgi var ben psikolojik sandım ama eşimde gördü. Sizce test yapmalımıyım ?
Yapmalısınız.

Beta hgc de gebelik pozitif diyor. 29 küsür değerinde 26 mayısta yapılmış. Gün aşırı tekrarla testi ve değerin 2 katı artmasını bekle. Yeni bir beta hgc de artış olmayıp değer düşüyorsa doktor yok demiştir kimyasal gebelikte yok sayılıyor çünkü.
Artışı görmeye başladığında tekrar muayeneye git. Eğer 29 küsür değer yükselmeyip düşüyorsa gebelik sonlanıyor ve maalesef gerçekten yok demek o zaman. Yani testi yapıp pozitif gördükten sonra testi tekrarlamalısınız sürekli.
Bugün tekrar yaptım ve daha koyu bı çizgi çıktı umarım vardır

Artışı görmeye başladığında tekrar muayeneye git. Eğer 29 küsür değer yükselmeyip düşüyorsa gebelik sonlanıyor ve maalesef gerçekten yok demek o zaman. Yani testi yapıp pozitif gördükten sonra testi tekrarlamalısınız sürek

Tekrar testi idrarda değil kan da yaptırmalısın ve 29.63 değerin şuan 500 den fazla çıkmalı. Bu kısım önemli
Aynen öyle yarın gidip yaptıracağım inşallah vardır

İşte o çizginin çok bir önemi yok. Test bozuk olabilir eski kullanım tarihi geçmiş olabilir. Her şey kan tahliline göre değerlendirilir. 29.63 den sonra 4 gündür başka beta hgc kan tahlilin yok mu? Acil de de bakıyorlar beta hgc ye. Yarını beklemeyin. 1 saate çıkar sonucu

Ve daha önce kan tahlili yaptırmışsınız neden hala kaset testte ısrar ediyorsunuz. Belki beta sıfırlandı doktor bebeğin pozitif olduğunu bile söylememiş. Bu kadar rahat olmayın kaset testleri de bırakın artık. Artışı kan tahlili ile takip edin test renk koyuluğu ile değil.

İşte o çizginin çok bir önemi yok. Test bozuk olabilir eski kullanım tarihi geçmiş olabilir. Her şey kan tahliline göre değerlendirilir. 29.63 den sonra 4 gündür başka beta hgc kan tahlilin yok mu? Acil de de bakıyorlar beta hgc ye. Yarını beklemeyin. 1 saate çıkar sonucu
Sürekli strese girmenin bı anlamı yok bence kaç yıldır olmuyor o stresi çok iyi biliyorum😢 böyle daha iyi

Ve daha önce kan tahlili yaptırmışsınız neden hala kaset testte ısrar ediyorsunuz. Belki beta sıfırlandı doktor bebeğin pozitif olduğunu bile söylememiş. Bu kadar rahat olmayın kaset testleri de bırakın artık. Artışı kan tahlili ile takip edin test renk koyuluğu ile değil.
Gitme imkanım olsa zaten giderim bu kadar net konuşmaniza gerek var mı? Arabamız sanayide ayrıca yürümeye mecalim yok yarın randevum var nasıl giderim diye düşünüyorum

Eklentiler

• 7A7C75BB-CF56-4C8C-AAA4-16069DF0FFD7.jpeg
    7A7C75BB-CF56-4C8C-AAA4-16069DF0FFD7.jpeg
    108,1 KB · Görüntüleme: 20
Merhaba kızlar , adetim 3 gün geçti bugün kan vereceğim..vajinanın iç arka kısmında iğne batar gibi sızlamalar oluyor ara ara ( enfeksiyonum yok )
Bunu tecrübe eden var mı ? Belirti olabilir mi ilk defa bu şekilde bir ağrı oldu

Arkadaşlar merhaba ben de bugün test yaptım. 10 dk icinde bir silik çizgi çıktı daha önce hiç silik çizgi görmemiştim fakat Artimed gebelik testi ile ilgili çok iyi yorumlar yok. Bu markayla ilgili sizin düşünceniz ne acaba? Şimdiden teşekkürler

Kizlar merhaba 5 gün önce beta hgc değerim 29 du bugün 571 olmuş. Ama ultrason da görünmüyor. Doktor dış gebelik ihtimali de var ama yeni olduğu içindir dedi. Dış gebelik yaşayan oldu mu değerim nasıl sizce

Arkadaşlar merhaba ben de bugün test yaptım. 10 dk icinde bir silik çizgi çıktı daha önce hiç silik çizgi görmemiştim fakat Artimed gebelik testi ile ilgili çok iyi yorumlar yok. Bu markayla ilgili sizin düşünceniz ne acaba? Şimdiden teşekkürler
Canım markasını hatırlamıyorum ama sana şöyle diyim adetime 3 gün kala test yaptım 5 saat içinde silik bı çizgi çıktı. O yanlıştır dedim 10 gun gecikince bı daha yaptım yine silik bı çizgi çıktı kan testi verdim 29 pozitif çıktı. Doktor gebelik yok dedi aradan beş gün geçti idrar testi yaptım yine evde koyu bı çizgi çıktı. Bugün kan verdim beta hgc 571 çıktı. Ama doktor keseyi göremediği için hala umut vermiyor

X