Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Kızlarrr lütfen bakarmısınız lütfen....Benmi çok kafaya takıyorum yoksa banamı öyle geliyor anlamış değilim ama, adetime daha 10gün var ve kendimi garip hissediyorum..biraz baş dönmem, biraz bulatım var, ve 3 4gündür çok çok az kahve renkli akıntım oluyor damla damla yani..geçen ay kimyasal gebelik geçirdim bu ayda böyleyim bilemiyorum ya çok karışık hissediyorum kendimi...Allahım bana bebek nasip et nolur...😔 Böyle belirtiler yaşayıp hamile olduğunu öğrenen var mı?
Merhaba adet tarihinize daha çok varmış. Bulantı Vs bu kadar erken başlamaz sizinki psikolojik muhtemelen

😂😂😂 ama gecen ay bat gunu yaptim snra dustu beta kimyasal oldu yaptirmasaydim uzulmezdim, gec döllenme ôlabilir ondan yaptirmiyom bide silik cikiyor yani
Ben de geçen ay kimyasal yaşadım :KK43: hayatımın en şiddetli reglini yaşamıştım hem bedenen hem psikolojikmen berbattı. İnşallah bu ay ikimiz de hamileyizdir gerçi benim pek ümidim kalmadı regl olacağım sanırım

Ben de geçen ay kimyasal yaşadım :KK43: hayatımın en şiddetli reglini yaşamıştım hem bedenen hem psikolojikmen berbattı. İnşallah bu ay ikimiz de hamileyizdir gerçi benim pek ümidim kalmadı regl olacağım sanırım
Ay bende ayni sekilde kocaman parca dustu,

Benimde bat 1 nisan bende sacma sapan igne batar gibi agrilar oluyor psikolojik ama sanirim muhtemelen sizinde yumurtlamaniz 18-19 uydu bu kadar erken olmasi imkansiz sanirim ins bebislerimiz vardir 🌸
Benim de 30 mart, meme hassasiyeti, kasik batmasi ve bel agrim var. midem de yaniyor uc gundur. Ilk denememizdi, kafamda mi kuruyorum bilmiyorum ama umarim hepimiz pozitif sonuc aliriz en kisa zamanda 💕

Benim de 30 mart, meme hassasiyeti, kasik batmasi ve bel agrim var. midem de yaniyor uc gundur. Ilk denememizdi, kafamda mi kuruyorum bilmiyorum ama umarim hepimiz pozitif sonuc aliriz en kisa zamanda 💕
Umarim biz 1 yildir deniyoruz bu belirtileri cok yasadim ama hepsi psikolojikti malesef. 🥹insallah sizde istediginiz sonucu alirsiniz

Bunu dün akşam üstü yapmıştım pozitif gibi görünüyor daha çok yeni dedim o yüzden görünmüyor tam dün sabah kan tahlili de yapmıştım akşam ancak sonuçlandı 0.100 çıktı böyle çıkıp sonradan hamile olduğunu öğrenen oldu mu adetime 3 gün var lütfen yardımcı olur musunuz

IMG_5483.jpeg

Merhabalar spiral çıkardıktan sonra gebe kalmakta zorluk yaşayan var mı acaba 1,5 yıl kullandım ekim ayında çıkarttırdım 5 aydır olmuyor yumurtlama günlerinide değerlendiriyoruz ama olmadı dr kontrolümü de yaptırdım hiçbir sıkıntı yok dedi

Merhabalar benim sanırım nasipse ilk olacak ama emin değilim 17 martta regl olmam gerekiyor hiç gecikme yaşamadım 10 aylık evliyim uygulama hamilelik şeysine geçmemi önerdi seçtim direk 5 haftalık gösteriyor hiç anlamıyorum en son 17 şubatta regli olmuştum düzenli oluyordum hep şimdi test mi yaptırsam beklesem mi acaba ne yapmalıyım Hiç bir belirti falan yok sadece çok aşırı uyku düzenim bozuldu

Merhabalar benim sanırım nasipse ilk olacak ama emin değilim 17 martta regl olmam gerekiyor hiç gecikme yaşamadım 10 aylık evliyim uygulama hamilelik şeysine geçmemi önerdi seçtim direk 5 haftalık gösteriyor hiç anlamıyorum en son 17 şubatta regli olmuştum düzenli oluyordum hep şimdi test mi yaptırsam beklesem mi acaba ne yapmalıyım Hiç bir belirti falan yok sadece çok aşırı uyku düzenim bozuldu
5 gün gecikmen olmuş test yap bekleme 😊varsa çıkar inşallah

X