Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Çıkar insalah cnm pozitif çok güzel haberlerini bekliyorum buraya yaz olurmu
İnşallah tabii ki yazacağım yalnız bugün arkadaşlarla alışverişe çıktık ve bir yandan çocuklarımız yanımızdaydı ne kadar yorucu tahmin et 🙊 araba kullanırken çok kasıldım yani bir sancı girdi az kalsın öndeki aracı vuracaktım o kadar kötü oldum ki yürürken falan da mahvoldum arada göğüslerim batıyor yanıyor elimde test var ama ilk idrar değil Sabah da arkadaşa kahvaltıya gitmiştim çok ısrar ettiler testi yanına al yap diye işte yapsaydım ilk idrar daha önemli ya ☺️🙊

Kızlar bütün regl olmam lazım ama olmadım henüz daha önce yazdığım gibi belirtilerim var ve devam ediyor 2 gün önce test yapmıştım negatif çıkmıştı😥 şimdi tekrarlasam mı biraz daha beklemeli miyim ? Acil cevap verin dışardayım test alıcam 😂

İnşallah tabii ki yazacağım yalnız bugün arkadaşlarla alışverişe çıktık ve bir yandan çocuklarımız yanımızdaydı ne kadar yorucu tahmin et 🙊 araba kullanırken çok kasıldım yani bir sancı girdi az kalsın öndeki aracı vuracaktım o kadar kötü oldum ki yürürken falan da mahvoldum arada göğüslerim batıyor yanıyor elimde test var ama ilk idrar değil Sabah da arkadaşa kahvaltıya gitmiştim çok ısrar ettiler testi yanına al yap diye işte yapsaydım ilk idrar daha önemli ya ☺️🙊
Akşam yap bnce cnm bn öğlen yapmıştım çıktı cnm inşallah vardır ya insalah ♥️ 🌹

Kuzenmle konustuk 7 yıl korunduktan sonra 2. Çocugunu 7ay denemiş ve o 7ay boyunca belirti yaşamış korunmayı bırakınca rahim de alıştırıyor diyor ne kadar dogru bılmıyormama bu kadar belrti beynımın oyunu ise bana ders olsun😬🙈

Canım bir de şu var dun aksam bembeyaz krem gb bir akıntı geldi genelde bu akıntı adette gelmez bende ama bıkez gecen ay geldi sadece fakat koku kotu kokmuyor yani nasıl desem normal akıntılar hafıf sarımsak gb kokar blmem anlatabildim mı. Oleydı acaba adet mi olcam yaa. Sende akıntı varmı dun başladı bende

Canım bir de şu var dun aksam bembeyaz krem gb bir akıntı geldi genelde bu akıntı adette gelmez bende ama bıkez gecen ay geldi sadece fakat koku kotu kokmuyor yani nasıl desem normal akıntılar hafıf sarımsak gb kokar blmem anlatabildim mı. Oleydı acaba adet mi olcam yaa. Sende akıntı varmı dun başladı bende
Canım her kadının vücudu farkli o yüzden bu konu hakkında birşey diyemiyorum bnde hamilelik öncesi çok olurdu şimdi tersi o kadar olmuyor yanı çok değişik oldun mu yoksa adet

Canım her kadının vücudu farkli o yüzden bu konu hakkında birşey diyemiyorum bnde hamilelik öncesi çok olurdu şimdi tersi o kadar olmuyor yanı çok değişik oldun mu yoksa adet
Hayır olmadım canım belime sızılar giiryorcok sol bele gecıyor sonra. Zaten dha4, 5gun var

Bir gün şuraya hamileyim diye yazabilecek miyim acaba ?Yine bir iş arkadaşımın hamile olduğunu öğrendim adına çok sevindim. Ama her hamile haberi aldığımda kalbime bıçak saplanıyor...3 sene olacak, her ay hayal kırıklığına uğramaktan o kadar yoruldum ki...
Üzülme benimde 6 sene oldu Allah büyük elbet bizde yazarız birgün

dün yaptım akşam üzeri çıkmadı.. bir sürü belirtimde var. çok istemiştim çıkmasını. yarın eşimin doğum günü ne güzel sürpriz olurdu ona..
Bende test yaptım.. dayanamadım.. akşam üstü yaptım ama sonuç negatif.. hala regli olmadım bakalım. Yarın da olmazsam 5 gün gecikmiş olacak

Ya gerçekten şu gebelik test benim korkulu rüyam ya fobim oldu resmen negatif göreceğim diye elim gitmiyor dillendirmeye bile korkar oldum o derece çok saçma ama öyle ya.. en iyisi sabah ilk idrarla olanmış dediğin gibi inşallah seninde gönlünce okur sürpriz olur sanada ne güzel olur 🌸
Bende sizin gibiyim fobi oluştu gerçekten mesela benim de full bu ay denendi ama adet donemim ayın 30 yada 1 i ama 27 sinde elimde gebelik testi yoktu ovulasyon ile yaptım ikiside pik kıpkırmızı sonra yarınsı gün içinde yine yaptım yine aynısı ama gebelik testi yaptım negatif ama adet donemim henüz gelmemişti şimdi bekliyorum ayın yedisine kadar dedim ki almicam ve yapmicam bakalım

Günaydın canım T tyz ben 7.30da yaptım ama tek cızgı cıktı belirtilerim devam ama 5 var daha kasette cıkmamıs olablr belkı. Batı bekleyım bıdahakı test ıcın dyorum

Günaydın bitanem Ayn en güzel sonuç için batı bkle hem şüphen de en güzel haberlerle gelmeni bekliyorum inşallah canım
Çok teşekkür ederim araştırdım 5 gün kala negatif görüp sonra pozitif olanlar var kahvaltı ettim yine şişkinlik ve gaz oldu aylardır böyle bir şey hatırlamıyorum yıllar sonra heveslendim diye böyle oldu galibaa yaa çok garip keşke Ama keşke hamilelik belirtileri adetle bambaşka olsa herkes anlayabilseydi 🤣

Kızlar selam. Dün gece rahmimin ortasında hafif iğne batmaları oldu. Ne dayanamayacak kadar acıttı. Ne de hissettirmeye ek kadar hafifti. Böyle tatlı tatlı diken batmaları gibi düşünebilirsiniz. Bugün regl olmam lazımdı. Henüz olmadım ama sabah kaset test yaptım boş çıktı. Başına gelen arkadaşlarım yardımcı olur musunuz?

Kızlar bütün regl olmam lazım ama olmadım henüz daha önce yazdığım gibi belirtilerim var ve devam ediyor 2 gün önce test yapmıştım negatif çıkmıştı😥 şimdi tekrarlasam mı biraz daha beklemeli miyim ? Acil cevap verin dışardayım test alıcam 😂
Naptınız 🥰

Kızlar sabahtan beri evde yoktum eve geldim 6gb merakla baktım evet kurumu çizgisi olabiliyor çoğu zaman Ama bu çok yerinde ya acaba diyorum hcg'yi algıladı kuruyunca mı ortaya çıktı kızımd da predictor earlyde kıl gibiydi kuruyunca çok belirgin olmuştu daha önceki testlerde de böyle bir şey tam yerinde bitek kızımda yasadım predictor de 9 gun kala bole bu tarzdı yıne

Eklentiler

• IMG_20240504_185613.jpg
    IMG_20240504_185613.jpg
    40,7 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_20240504_182356.jpg
    IMG_20240504_182356.jpg
    45,7 KB · Görüntüleme: 35
Kızlar sabahtan beri evde yoktum eve geldim 6gb merakla baktım evet kurumu çizgisi olabiliyor çoğu zaman Ama bu çok yerinde ya acaba diyorum hcg'yi algıladı kuruyunca mı ortaya çıktı kızımd da predictor earlyde kıl gibiydi kuruyunca çok belirgin olmuştu daha önceki testlerde de böyle bir şey tam yerinde bitek kızımda yasadım predictor de 9 gun kala bole bu tarzdı yıne
Saatler sonraki çizgiye kuruma çizgisi diyolar ama ben kaç kere yaptım bundan hiç öyle bişey başıma gelmedi
İnşallah hamilesinizdir🥰

Çok teşekkür ederim araştırdım 5 gün kala negatif görüp sonra pozitif olanlar var kahvaltı ettim yine şişkinlik ve gaz oldu aylardır böyle bir şey hatırlamıyorum yıllar sonra heveslendim diye böyle oldu galibaa yaa çok garip keşke Ama keşke hamilelik belirtileri adetle bambaşka olsa herkes anlayabilseydi 🤣
Senin en güzel haberleri alman için çok ama çok dua edeceğim güzel kardeşim benim belirtilerin hepsi sanki âdet olacakmış gibiydi 😂🤗

Saatler sonraki çizgiye kuruma çizgisi diyolar ama ben kaç kere yaptım bundan hiç öyle bişey başıma gelmedi
İnşallah hamilesinizdir🥰
Teşekkürler kızımda da böyleydii bakın 9 kala ve 4 kala bu sefer de böyle oldu kaldım şaştm🙈🙈🤣 bu 2018 kızımdaki dpo 6 olan da sağda çok ince

Eklentiler

• Screenshot_2024-05-04-19-15-14-708_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-05-04-19-15-14-708_com.miui.gallery.jpg
    72,4 KB · Görüntüleme: 27
X