Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Tahmin edebiliyorummmm ben o duyduyu 1.5 yıldır çekiyorum 😔😔😔
Kimse sormasa belki bu kadar takmayız heralde soruların çok etkisi var.
Peki herşeye baktırdın mı?
Ben sadece kendim muayene oldum smear testi kan tahlili falan temiz çıktı.
Sonra buralarda okudum amh rahim filmi bı çok şey
Bu ayda olmazsa eşim için doktora gidicez

Kimse sormasa belki bu kadar takmayız heralde soruların çok etkisi var.
Peki herşeye baktırdın mı?
Ben sadece kendim muayene oldum smear testi kan tahlili falan temiz çıktı.
Sonra buralarda okudum amh rahim filmi bı çok şey
Bu ayda olmazsa eşim için doktora gidicez
Evet dvet bize her doktor sadece stres ve kafaya takmayın dedi ikimizinde değerleri iyi çıktı

Kızlar tekrar merhaba🤍 bugün gecikmemin 3. Günü regl olucak gibi ağrılarım devam ediyor bi tane erken gebelik testi yaptım bilinen bi marka değil pek güvenemedim bir şey çıkmadı. Kaset test yaptım ilk dakikada bu şekilde bi gölge çıktı bakar mısınız ? Fotoğrafta pek belli olmuyor ama ben direk baktığımda görebiliyorum canlı
IMG_7306.jpeg

Bekle güzelim yada bir test yap en azından şüphen gitsin bn aşırı derecede panik ve heyecanli bir insanım sakın ama sakın yapma o heyecanı ister istemez Beyin otomatik olarak olumsuz düşüncelerde olduğumuz için beyinde otomatik negatif oluyor iyi düşün iyi olsun rabbim tez zamanda sanada o güzel haberi versin 🌹 senin haberini bekliyorum tatlım

Kızlar tekrar merhaba🤍 bugün gecikmemin 3. Günü regl olucak gibi ağrılarım devam ediyor bi tane erken gebelik testi yaptım bilinen bi marka değil pek güvenemedim bir şey çıkmadı. Kaset test yaptım ilk dakikada bu şekilde bi gölge çıktı bakar mısınız ? Fotoğrafta pek belli olmuyor ama ben direk baktığımda görebiliyorum canlıEki Görüntüle 3423500
Bende gecikmenin 3. Günündeyim. Sakince bekliyorum 🥰

Bekle güzelim yada bir test yap en azından şüphen gitsin bn aşırı derecede panik ve heyecanli bir insanım sakın ama sakın yapma o heyecanı ister istemez Beyin otomatik olarak olumsuz düşüncelerde olduğumuz için beyinde otomatik negatif oluyor iyi düşün iyi olsun rabbim tez zamanda sanada o güzel haberi versin 🌹 senin haberini bekliyorum tatlım
Bana mı yazdınız anlayamadım ama öyleyse güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim İnşallah rabbim isteyen herkese nasip etsin güzel haberler almayı ❤️❤️

Eklentiler

• IMG-20240506-WA0047(1).jpg
    IMG-20240506-WA0047(1).jpg
    140,6 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG-20240506-WA0045.jpg
    IMG-20240506-WA0045.jpg
    161,7 KB · Görüntüleme: 25
  • Screenshot_2024-05-06-13-57-01-589_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-05-06-13-57-01-589_com.miui.gallery.jpg
    63,5 KB · Görüntüleme: 29
Benimde böyle gölge gibi ilk dakikalarda çıktı kaset testte dayanamıcam yarın sağlık ocağına gidicem kanda baktırıcam yoksada belirsizlik gider en azından belki rahatlar regl olurum bu arada aynı ilerliyor bizim seyrimiz ☺️

Benimde böyle gölge gibi ilk dakikalarda çıktı kaset testte dayanamıcam yarın sağlık ocağına gidicem kanda baktırıcam yoksada belirsizlik gider en azından belki rahatlar regl olurum bu arada aynı ilerliyor bizim seyrimiz ☺️
Ben bir kaç gün daha bekliyim diyorum. Testte daha netlik görüp gitmek istiyorum. En azından gecikmem 2 3 gün daha geçsin🥰

Merhaba, bende de benzer belirtiler vardı, bugün kan testi verdim, beta hcg değeri 2 olarak görünüyor ama tam küsüratıyla ne kadar olduğu görünmüyor. Regle 6-7 gün kala sonuc bu. Ne kadar doğrudur bilmiyorum ama forumlarda ve pek çok sitede de gebelik alameti yok ise sonuç 0 veya 0.xxxx olur genelde diye okudum. Böyle bir durum yaşayan, önce negatif çıkıp regl daha da yaklaşınca değerleri sonradan yükselen oldu mu?

X