Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Benimde öle canım hamile arkadaşlar yok mu bi cevap yazsınlar lütfen
ama ben umutlanmıyorum okdar baska belırtı yok bunu da baska bıseydendır dıye dusunuyorum umutlanınca olmayınca daha kötu bosuna kendımızı uzuyoruz sonra stres sıkıntıdan da bebek olmuyormus ondan kaptırmıyorum kenıdmı:107:

bende biraz iştah açılması ve adet olacakmışım gibi kasık ağrısı başkada bişey olmadı...çok belirtilere takılmayın kızlar aldatıyor insanı...

bende biraz iştah açılması ve adet olacakmışım gibi kasık ağrısı başkada bişey olmadı...çok belirtilere takılmayın kızlar aldatıyor insanı...
benım tersıne ıstahım kapandı düşün ki bebek olursa kendımı suclarım neden yemedım dıye

arkadaşlar adetime 1 hafta var ama beyaz akıntı oluyo bu hamilelik belirtisi olabilir mi

aynen benimde bir hafta var beyaz ama tamamen değil jel gibi ara ara beyazlık var

kızlar üşütmüş olabilirmisiniz benimde 2 ay öyle oldu ve doktora gittim ayaklarını belini sıcak tut birazda enfeksiyon var demişti geçen ay:26:

o da olabilir benim zaten açıktı daha da açıldı:))zaten bi hafta sonra mide bulantsı başlayınca iştahtan eser kalmıyor..bişey yiyemiyorsun

kızlar üşütmüş olabilirmisiniz benimde 2 ay öyle oldu ve doktora gittim ayaklarını belini sıcak tut birazda enfeksiyon var demişti geçen ay:26:
bende enfeksıyon cıkacak bu gidişle zaten suadeti bi olayım doktara gıdıcem sonra cok gecıktırdım

kızlar dün 3 tane idrar testinde bugünde kan testinde hamile olduğumu öğrendim. adetim 2 gün gecikti dün idrar testi yaptığımda 1 gün gecikmişti ilk testimi sabah kalktığımda yaptım ikinci çizgi silikti ama baya belirgindi ikincisini akşam yaptım o daha belirgindi 3. de bu sabah yaptım kıpkırmızıydı ,kan testi yaptırdım pozitif çıktı ama hala inanamadım çünkü 4 senelik evliyim ve ilk sene 2.5 aylıkken bebeğimi kaybettim sonra da 2 sene olmadı 2 kere aşılama yaptırdık gene olmadı çok istedim hatta tüp bebek bile düşündük ama son 1 sene artık boşladım hiç kafama takmıyordum eşimle biirlikte olurken bile o niyetle olmuyordum aklıma bile gelmiyordu. belirtilerim ise adet günüme 1 hafta kala kasıklarımda ağrılarım vardı hatta adet olucam sandım hamilelik hiç aklıma gelmedi ağır kaldırdım hopladıım zıpladım spor yaptım bayram nedeniyle hiç yerimde durmadım ama Allah ım nasip etti çok şükür isteyen herkeze versin rabbim birde belirti olarak son 2 - 3 gündür sürekli uyku hali yorgunluk tavuk gibi erkenden uyuya kalıyordum :KK1: başka da hiç bir belirtim yoktu . neyse çok uzattım bence düşünmemeye çalışın kızlar kafanız rahat olsun rabbim ne zaman kararlaştırdıysa o zaman oluyor .

Son düzenleme:
kızlar dün 3 tane idrar testinde bugünde kan testinde hamile olduğumu öğrendim. adetim 2 gün gecikti dün idrar testi yaptığımda 1 gün gecikmişti ilk testimi sabah kalktığımda yaptım ikinci çizgi silikti ama baya belirgindi ikincisini akşam yaptım o daha belirgindi 3. de bu sabah yaptım kıpkırmızıydı ,kan testi yaptırdım pozitif çıktı ama hala inanamadım çünkü 4 senelik evliyim ve ilk sene 2.5 aylıkken bebeğimi kaybettim sonra da 2 sene olmadı 2 kere aşılama yaptırdık gene olmadı çok istedim hatta tüp bebek bile düşündük ama son 1 sene artık boşladım hiç kafama takmıyordum eşimle biirlikte olurken bile o niyetle olmuyordum aklıma bile gelmiyordu. belirtilerim ise adet günüme 1 hafta kala kasıklarımda ağrılarım vardı hatta adet olucam sandım hamilelik hiç aklıma gelmedi ağır kaldırdım hopladıım zıpladım spor yaptım bayram nedeniyle hiç yerimde durmadım ama Allah ım nasip etti çok şükür isteyen herkeze versin rabbim birde belirti olarak son 2 - 3 gündür sürekli uyku hali yorgunluk tavuk gibi erkenden uyuya kalıyordum :KK1: başka da hiç bir belirtim yoktu . neyse çok uzattım bence düşünmemeye çalışın kızlar kafanız rahat olsun rabbim ne zaman kararlaştırdıysa o zaman oluyor .

Benimde uyku belirtisi vardı bitek bide göbek deligim kaşınırdı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Arkadaşlar testimin sonucu bu bendede sık idrara çıkma başladı umarım hamileyimdir heyecandan uyuyamıyırun $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1407554798.359073.jpg

Arkadaşlar testimin sonucu bu bendede sık idrara çıkma başladı umarım hamileyimdir heyecandan uyuyamıyırun Eki Görüntüle 1214008

ayy hamilesinn ya allahim ne guzel allah sana bagislasin canim ya ben ne zaman gorecem su cizgileriii
bugun yarin adet gunum bakalim ne olacak birde bisey sorucam hic atesini olctun mu ya cok merak ediyorum benim 2 once dusuktu simdi 37.3 falan tesekkur ederim simdiden:emir_bebek:

merhaba iyi günler kızlar
ben en son 9 temmuzda regl oldum..adetim biter bitmez 1 hafta boyunca antibiyotik kullandım ve antbiyotk bitince dişiimi çektirdim..yumurtlama dönemindede ilişkiye girdik ..şu an 2 gün gecikti adetim karnımda arada bir agrı oluşuyor son üç gündür ..acaba antibiyotik kullandıgım içinmi yoksa gebelik oluştugu içinmi geçikti ve kaç gün daha beklemeliyim kan testi için ..antibiyotik kullanımı gebeliğe engel olurmu yada regli geciktirir mi lütfen yardımcı olur musunz teşekkürler..

Merhabalar,
Ben de yaklaşık 3 senelik bekleyişten sonra Allah'a şükürler olsun ki; 2 gün önce 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim.
Her ay burada erken hamilelik belirtilerine bakar acaba bende hamile miyim diye düşünürdüm :) 3 sene böyle geçti.
Bu ayda hamile olduğumu öğrenince belki başkalarına faydam olur diye erken hamilelik belirtilerimi bende paylaşayım dedim.
İlk belirtim adetime bir hafta varken başlayan aynı adet sancısı gibi sancıydı. Sonra inanılmaz bir halsizlik ve yorgunluk hissettim. tatildeydim ve sabah denize gidip geldikten sonra kolumu bile kaldıracak halim kalmıyordu. Göğüs şişmesi ve ağrısı adet günümde başladı. Adet sancıları bel ağrıları adetime bir hafta kala başladı ve hala devam ediyor. bunun dışında sık idrara cıkma da yaklaşık adet günü zamanım geldiğinde başladı. Mide bulantısı vs hala cok fazla yaşamadım. sadece kokulara biraz hassaslaştım biraz da iştahsızlık var okadar :)

İşte böyle kızlar Allah herkese sağlıklı hamilelikler nasip etsin inşallah.

merhaba kızlar adet günlerimi ve kaç gun surduklerını yazdım buna gore ben bu ay kaç gun sonra adet olucam son ay sapıtttı ıyıce çunku
6 şubat
5 mart 27 gun
1 nisan 27 gun
28 nisan 27 gun
24 mayıs 26 gün
21 hazıran 28 gün
15 temmuz 24 hgun

X