Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Ovulasyon testi lh hormonunu ölçüyor ya hamilelikte de bu hormon yüksek çıkıyor hatta çoğu kişi idrar testinde öğrenmeden bu şekilde öğrenmiş ama ikisinin de koyu olması Lazım yumurtlama günündeki gibi
Bunu ilkkez duydum, bilmiyordum. Benim de ne şiddetli ne hafif ağrım devam ediyor ve beyaz akıntı, yani adet olunca üzüleceğim ama sanki hamilelik yok gibi

Tesekkur ederim arkadaşlar . doktorum gerçekten çok iyiydi. 15.günüm ve degerim 244 hayirlisiyla Rabbim herkese sağlıklı gebelik nasip etsin. İlk catlatma ignssi ve klomen sonucunda oldu.

Kızlar benim pembe akıntı toplam 3 kaşık geldi ve iyice azaldı. Yarın adete mi dönecek bitecek mi bilmiyorum. Sanki hamileymişim gibi geliyor ama emin olamıyorum dün adet oldum diye bal tarçın çörekotu almıştım küre başlayacaktım bugün hamile gibiyim çok dengesiz oldum :KK43:

Tesekkur ederim arkadaşlar . doktorum gerçekten çok iyiydi. 15.günüm ve degerim 244 hayirlisiyla Rabbim herkese sağlıklı gebelik nasip etsin. İlk catlatma ignssi ve klomen sonucunda oldu.
Tebrik ederim canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Yerleşme kanamab oldu mu olduysa nasıl oldu

Smear temiz çıktıysa enfeksiyon olduğunu sanmam ama sonradan olmuş olabilir mi ki ? Haklısın canım doktorlara güven yok 1 sene çocuk olmadan bir şey yaptıkları da yok açıkçası . İlk denemem olmasına rağmen hayal kırıklığına uğradım akıntım vardı v.s. hep hamilelik sandım sana tavsiyem kendini kaptırma adetin gecikmeden hiç bir belirti belirti değilmiş ben kendimi ilk aydan üzdüm bu yüzden . Şimdi adetin bitmesini bekliyorum çarşamba doktora giderim sanırım o zaman sorarım enfeksiyon bebişe engel mi diye ? Allah gönlüne göre versin inşallah ilk denemede gelir bebiş :) şu an akıntın varsa yumurtlamada olabilir sen iyi değerlendir bu günleri :KK66:
inşallah kuzum ya haberdar edelim birbirimiZii :KK68:

Tebrik ederim canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Yerleşme kanamab oldu mu olduysa nasıl oldu
Amin canim. Allah razi olsun.Yok valla canim birşey olmadı beyaz iccamasiri giyiyorum ped koyuyorum.olursa göreyim diye ama şuan bir kanama yada leke olmadı. Sadece aşırı kaşık ağrısı var Ayağım çekiyor. Birde bence en büyük belirti sık idrar ve beyaz akıntı. Surekli ıslak hissediyorum.

Test yok mu evde? Bitane yapsana şimdi

Tommbik ateş takibi ve varsa ovulasyon testi yapsana sen de.
canlarım evimden 5saat uzakta misafirlikteyim şimdi en erken pazartesi sabah test yapabilirim. ovülasyon testi de yaparım madem istiyorsunuz:) ama ateş ölçmeyi yapamayabilirim. bu gerçekten yerleşme olsa idrar testinde hemen çıkar mı ki? bebek yerleştikten sonra beta hcg salgılanmaya başlıyomuş diye okudum

Adet olduğumuz günden yumurtlama anına kadar ateş düşük seyrediyor. Yumurtlamadım ertesi Günü'nden itibaren diğer adet Gününe ya da adetin 2-3 gün öncesine kadar 1 derece civarı daha yüksek seyrediyor. Benim yumurtlama öncesi 35.5 civarı olan ateşim 36.5in altına düşmedi 10 gündür. Hatta bugün bir ara 37 çıktı. Adet Gününe kadar böyle düşmeden devam ederse bu da bir hamilelik belirtisi. Normalde adete 1-2 gün kala düşüyor çünkü

Adet olduğumuz günden yumurtlama anına kadar ateş düşük seyrediyor. Yumurtlamadım ertesi Günü'nden itibaren diğer adet Gününe ya da adetin 2-3 gün öncesine kadar 1 derece civarı daha yüksek seyrediyor. Benim yumurtlama öncesi 35.5 civarı olan ateşim 36.5in altına düşmedi 10 gündür. Hatta bugün bir ara 37 çıktı. Adet Gününe kadar böyle düşmeden devam ederse bu da bir hamilelik belirtisi. Normalde adete 1-2 gün kala düşüyor çünkü
36.1 benim bat 4 Mart sanırım bir ihtimal bile yok ben de:KK43:

canlarım evimden 5saat uzakta misafirlikteyim şimdi en erken pazartesi sabah test yapabilirim. ovülasyon testi de yaparım madem istiyorsunuz:) ama ateş ölçmeyi yapamayabilirim. bu gerçekten yerleşme olsa idrar testinde hemen çıkar mı ki? bebek yerleştikten sonra beta hcg salgılanmaya başlıyomuş diye okudum
beta hcg rahime yerleşme olduğu andan 1-2 gün içinde kana geçer

ateş ölçme yöntemi herkes için ve her ay değişiklik gösteriyor çünkü bende denedim maalesef ateşim yumurtlama zamanında artış göstrdi hatta adet günüme bayağı yaklaşıktıki düştü bende yumurtladım derken çünkü bende yumurtlama olmuyordu neyse yumurtlama oldu dedim ama maalesef tahlilde hiç o ay yumurta olmadığını öğrendim

canmm yumurtlama takibi hakkında bilgin var mı.. 7 mart bat. Adetliyken mi gitmem gerek acaba
yumurta takibi için adetin 12. 13. 14.günleri bakılıyor hatta 15. 16. günde olabiliyor ama başlangıcı 11. 12 gibi olmalı

mrb canmm.. Bnde 7 mart bat.. Aşırı akıntı dışında hiiiçç bi belirti yok bendede. Sence bu tek başına bi belirti midr
Değil malesef benim geçen ay inanılmaz akıntı vardı mesela ve geçen su hep korunduk imkansızdı yani bu ay da akıntım hiç bitmedi beyaz bir akıntı sürekli, şiddetli kasık ağrın varsa olabilir tabi en büyük belirti adet olmamak

Değil malesef benim geçen ay inanılmaz akıntı vardı mesela ve geçen su hep korunduk imkansızdı yani bu ay da akıntım hiç bitmedi beyaz bir akıntı sürekli, şiddetli kasık ağrın varsa olabilir tabi en büyük belirti adet olmamak
ben 2 duşuk yaptım ve en buyuk belirtim aaşşşırııı goğus ağrımdı. Hatta adetim geçmeden anlamıştım hamile old. Şimdi ise sadece kasık ağrısı ve aşırı akıntı var. Afedersin ama az once wc de adet oldum sandım. O derece aşırı

X