Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Kizlar bir sey danismak istiyorum yardim ederseniz sevinirim.
Ayin 25inde iliskiye girdik icime bosaldi esim.28inde ertesi gun hapi kullandim 72saat sonra yani.sizce hamile kalir miyim ? Aranizda byle bir durumla karsilasan var mi ?

Kızlar bugün okuduğum bisey ilginçti sizede aktarayim ben erkekten aktarılan Y kromozomunun daha güçlü olduğunu baskın olduğunu bu yüzden erkek cinsiyette etkili olduğunu sanıyordum.meyerse X kromozomu yani dişilik cinsiyeti çok daha güçlü bi kromozommus yani erkekte canlı hareketli güçlü spermlerin çoğu x yani kız bebek sahibi olma kromozomuymus :)

Kızlar bugün okuduğum bisey ilginçti sizede aktarayim ben erkekten aktarılan Y kromozomunun daha güçlü olduğunu baskın olduğunu bu yüzden erkek cinsiyette etkili olduğunu sanıyordum.meyerse X kromozomu yani dişilik cinsiyeti çok daha güçlü bi kromozommus yani erkekte canlı hareketli güçlü spermlerin çoğu x yani kız bebek sahibi olma kromozomuymus :)
bu konuda araştırırsan biçok makale bulursun erkekte X VE Y KROMOZMLARI var kadında sadece X var erkekte aynı ay üretilen sprmler arası bile farklılık gösteriyor direnç sağlıklı yönünden sadece ileri hareket X te daha fazla olabilir tarzlı makalaler var

Arkadaslar selam birsey sormak istiyorum. prolaktin hormonu dusmesi yada yukselmesi hemen mi gerceklesir. Yani Iliski esnasinda göğüslere dokunulmasi prolaktin hormonunun yukselmesine ve hamilelik icin bu cinsel birlikteligin ziyan olmasına sebep olur mu? Bilgisi olan varsa yardimci olursa sevinirim.

Arkadaslar selam birsey sormak istiyorum. prolaktin hormonu dusmesi yada yukselmesi hemen mi gerceklesir. Yani Iliski esnasinda göğüslere dokunulmasi prolaktin hormonunun yukselmesine ve hamilelik icin bu cinsel birlikteligin ziyan olmasına sebep olur mu? Bilgisi olan varsa yardimci olursa sevinirim.
tabiki hayır öyle birşey olmaz çünkü o tarz birşey olsaydı bekar genç kızlarda prolaktin hormonu yüksek çıkıyor uyarılma yokken yani tamamen hormonsal

Benim prolaktin 18.4 cikti. 5 aylik evliyim cok istemem ragmen olmuyor bebek. Test sonuclarimi doktora gösterdim bu testlerde bisey yok pko olabilir seninki dedi ama çok ilgilenmedi doktor. Aklima boyle birsey geldi acaba sebep olabilir mi diye sormak istedim. Tsk ederim

Benim prolaktin 18.4 cikti. 5 aylik evliyim cok istemem ragmen olmuyor bebek. Test sonuclarimi doktora gösterdim bu testlerde bisey yok pko olabilir seninki dedi ama çok ilgilenmedi doktor. Aklima boyle birsey geldi acaba sebep olabilir mi diye sormak istedim. Tsk ederim
testin normal prolaktin ii bencede ama 5 aylık süreç çok değil sonuçta sağlıklı erkek ve kadının düzenli ilişki sonrası bile 1 ayda hamile kalım oranı %25 adetlerin düzenli kilon aşırı değilse çok sorun etme

Yoo Hayır hic denk gelmedim oyle birseyle sut gelme falan olmadi. etrafımdaki herkes ilk aydan hamile kaldi korkmaya basladim bende daha cok.istemeye basladim sanirim stresde oldu etkiliyor

Kısa bi sure olmuş daha. biraz daha kendi haline bırakmaya çalış canım biliyorum isteyince zor ama stres kadar vücudumuzu yoran birşey yok inan

Arkadaslar ıkı gun gecıktım hatta uc gun kasık agrın oluyo arada sıddetlı bı sekılde sındı olcam dkyorum gecıo sonra.sadece mıde bulantısı ve bel agrısı var test yaptım negatıf cıktı anlamadım gıttı ya 13 unde yumurtlama oldu ya da 14 ü

Arkadaslar ıkı gun gecıktım hatta uc gun kasık agrın oluyo arada sıddetlı bı sekılde sındı olcam dkyorum gecıo sonra.sadece mıde bulantısı ve bel agrısı var test yaptım negatıf cıktı anlamadım gıttı ya 13 unde yumurtlama oldu ya da 14 ü
Tamamen ayni durumdayız ben 1 hafta felan önce erken gebelik testi yaptım negatif ilk kez geçiyor adetin döngun kaç gun

X