Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

az buz da gelmedi ki bildiğin sulu kahve kan gelmişti peçeteye silmiştim aynı adetin ilk saatlerinde gelen gibiydi. vakti de tam yerleşme kanamasının vakti dediğin gibi ah be keşke yazıversek şuraya müjdeyi

Kızlar sabah test yaptım yine negatif. Akşam acilde kan vericem varsa ne ala yoksa küre başlayacaktım o da yalan oldu. Bi var bi yok moralim altüst oldu ben kabullenmiştim olmadığını aslında ya niye pembe kan geldi ki o zaman. Belki de adet oldum boşuna kuruntu yapıyorum off bilmiyorum yine aklım karıştı çok kötüyüm :KK43:

Kızlar sabah test yaptım yine negatif. Akşam acilde kan vericem varsa ne ala yoksa küre başlayacaktım o da yalan oldu. Bi var bi yok moralim altüst oldu ben kabullenmiştim olmadığını aslında ya niye pembe kan geldi ki o zaman. Belki de adet oldum boşuna kuruntu yapıyorum off bilmiyorum yine aklım karıştı çok kötüyüm :KK43:
bence sn direkt doktora git ve durumunu anlat hem kan alır hem ultrasonda bakar tatlım herşey netleşir

Ay yaptimmm testi bn hic tutamm ki idrarimi gunde 20 kere gderm yaptim testi negatif idrarm cok koyiydu ve negatfi grdum yine

bence sn direkt doktora git ve durumunu anlat hem kan alır hem ultrasonda bakar tatlım herşey netleşir

tommbik diyorum ya içimden bir ses en fazla iki ay içinde hamişsin diyor. uygun zamanda kanda baktır olmazsa başlarız yine küre
kızlar çalışıyorum akşam acilde baktırcam nöbetçi kadın doğumcu da var orda.akşamı bekliyorum bakalım. Ultrasonda görülür mü ki adetlerim kısa ya şuan max 3 haftalık bebek

kızlar çalışıyorum akşam acilde baktırcam nöbetçi kadın doğumcu da var orda.akşamı bekliyorum bakalım. Ultrasonda görülür mü ki adetlerim kısa ya şuan max 3 haftalık bebek
sen şuan hamile isen bebek 5 haftalık ve bebek görünmese de kese görünür

tombik adetin kaç gün geçti senin

Son adet tarihimden 3 hafta 4 gün geçmiş canım döngüm çok kısa benim. Buna göre tekrar yorumlar mısın rica etsem. yine bir ay mı sayılacak
daha 26 gün döngü 30 a kadar uzayabilir biliyorsun bence erken hala tombik..birde geç döllenmede olabilir 1 hafta daha sabret.

Benim döngüm 23 gün en fazla bazen 24 olur ortalama 23. Biraz kısa ama hep böyle olduğu için benim normalim bu
benimde 26 idi ama birden 30 a döndü bi ara 29 du değişebilir ...bence bir şey yok diye bekle azıcık ..hava değişimi veyahut stresten gün atmış olabilir..

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım ..ben iki bebeğimi aldırmak zorunda kaldım biri toksaplazma diğeri gelişmediği için oldu..son kürtajımı aralık 8 de oldum.. dr altı ay beklememi istedi fakat ilk hamileliğimden sonra 6 ay bekledim çocuk yerine yumurtalık kisti oluştu:) laproskopik ameliyat oldum.. o nedenle bu sefer beklemek istemedim.. iki kere regl oldum normal periyodum 25 günde birken bu iki adetin arası 28 gün sürdü.. şimdi 25günlük periyoda göre 10. gün 28 günlük periyoduma göre6 gün gecikmeme rağmen test negatif çıktı.. son gebeliğimde de negatif çıkmıştı kanda testle pozitif görünmüştü fakat hgc değerlerim düşüktü yeniden aynı şeyleri yaşarım içimde gelişmez diye çok korkuyorum.. aynı şeyleri yaşayan arkadaşlar paylaşırsanız çok sevinirim.. çok mu endişe ediyorum.. idrarda geç çıkması sorun olurmu ..göğüslerimde hassasiyette yok.. sadece şişlik hissediyorum.

Yapma bosver kacinci negatif gorusum bu benm artik negatif gormekten biktimmmmmmm :KK43:(( tam.hamileyim gbi hissdyrum negatfleri gorunce bitiyo hayalllerr bi tane kaldi tetsim bugun yaptgm.normal testti simdi.erken gebelik testim kaldi yapmaktan bunaldim da ama merakkk
benimde 10 mart benimde iki dene testim var beni gaza getirmeyin bekleyelim yahuuu:KK70:

27,28 şubat ve dün yaptığım testlerde t çizgisinin yeri belli. durdukça çıkmış. böyle iki açık gri çizgi ortası beyaz şekilde. ama pembelik filan yok. bugünkü tamamen negatif zaten

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım ..ben iki bebeğimi aldırmak zorunda kaldım biri toksaplazma diğeri gelişmediği için oldu..son kürtajımı aralık 8 de oldum.. dr altı ay beklememi istedi fakat ilk hamileliğimden sonra 6 ay bekledim çocuk yerine yumurtalık kisti oluştu:) laproskopik ameliyat oldum.. o nedenle bu sefer beklemek istemedim.. iki kere regl oldum normal periyodum 25 günde birken bu iki adetin arası 28 gün sürdü.. şimdi 25günlük periyoda göre 10. gün 28 günlük periyoduma göre6 gün gecikmeme rağmen test negatif çıktı.. son gebeliğimde de negatif çıkmıştı kanda testle pozitif görünmüştü fakat hgc değerlerim düşüktü yeniden aynı şeyleri yaşarım içimde gelişmez diye çok korkuyorum.. aynı şeyleri yaşayan arkadaşlar paylaşırsanız çok sevinirim.. çok mu endişe ediyorum.. idrarda geç çıkması sorun olurmu ..göğüslerimde hassasiyette yok.. sadece şişlik hissediyorum.
kürtajdan sonra benim adetlerimin düzene girmesi 8 ayı buldu..bi an 26 gün birden 28 -30 derken 29-30 a çakıldı yeni..siz biraz acele etmişsiniz gibi..ama geç döllenme varsa baya geç çıkıyor zaten benim ilk gebeliğim geç döllenmeydi baya ilerden takip etti..az bekleyin bence..

günaydın kızlarr....çokkk felaket karnım ağrıyo reeglim kesin gelicek bu durumda. kahvaltıdan sonra belli olur off :KK43:(((

X