Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Benimde adetim gerceli 3 gun oldu ... Testlerde cikmiyor .. Ne zaman kan testi yaptirmaliyim canim ?
atık yaptırabilirsin cnm...adet öncesi bhcg testlerine şüpheli baktıkları için adet sonrası tekrar yaptırıyorlar....o zaan sıkıntı...ama senin madem 3 gün geçti hemen yaptırabilirsin

Bir zamanlar ilk bebeğimin heyecanıyla buraya yazmıştım belirtiler vs... Rabbim ilk bebeğimi aldı bizden ama şükürler olsun şimdi 4 aylık bir oğlum var... Rabbim hiçbir kadını bu güzel duygudan mahrum bırakmasın... Allah hayırlı zamanda sağlıkla versin her isteyene inşallah....

Kızlar ya
pazartesi günü adet olmam gerekiyordu hala olmadım,
10 aylık evliyim,
adetim bir seferinde 7 gün geç geldi sadece,
şimdide strestenmidir acaba,
test yapmaya korkuyorum :KK43:
sol kasık bel ayak ağrım var kabızlığım var,
ne yapsam acaba karar veremedim :KK43: :KK43:

Kızlar ya
10 aylık evliyim,
,Arkadaşlar nden bu kadar stresle bekliyoruz lütfen miniklerinizin gelmesini geciktiriyorsunuz biraz rahat olun nolur... Stres yapacak bişi yok... Bi test al yap kafandaki sorular da gitsin ama rahat olun.. İnanın çok nadir sıkıntıları olanları ayırıyorum ama onların dışında Rabbim herkese nasip ediyor bi hayırlı zamanı var demekki...

,Arkadaşlar nden bu kadar stresle bekliyoruz lütfen miniklerinizin gelmesini geciktiriyorsunuz biraz rahat olun nolur... Stres yapacak bişi yok... Bi test al yap kafandaki sorular da gitsin ama rahat olun.. İnanın çok nadir sıkıntıları olanları ayırıyorum ama onların dışında Rabbim herkese nasip ediyor bi hayırlı zamanı var demekki...

canm 9 aydır alıyorum hep negatif çıkıyor
o yüzden korkuyorum işte

Öyle diyollllaaaaa :) ayy inşallah :)
kız bak dikkatimi çekti benim geçen ayki adetim çok ilginçti hatta gebe kaldım sandımdı...iki gün yoğun pıhtılı sancılı batmalı geldi birden lekeye dönüştü normalde adetim öyle olmaz ...adette farklılık varsa öbür ay önümüz açık demek ki..

Selam kızlar ben de şimdi muayene oldum...kan verdim...kese için çok erken dedi Dr. Rahim hazır dedi...bakalım kan yüksekse hamilelik şüphesi. ....fekat düşerse de hayırlısı bakalım. ...

canm 9 aydır alıyorum hep negatif çıkıyor
o yüzden korkuyorum işte

Çok haklısın ben de kürtaj olduktan sonra o 2 ay korunma süreci bana geçmek bilmedi denedik dört gözle bekledim adetimi... Ama psikoloji ve stresle çok ilgili bu kadınlık hormonları gebelik hormonları... Bu yüzden diyorum.. Doktora gittin mi neler yaptın bilmiyorum elbet ama biraz olsun rahat olmakta fayda var..

Adetime son 2 gün kaldı bende biç bir belirti yok :KK43: dr bu ay biraz gecikme olabilir demişti şimdilik beklemedeyim :KK43:

Kızlar ya
10 aylık evliyim,

Ayni belirtiler bendede bat ta ayni .. Ama ben yaptim cikmadi .. Canim iyice moralin bozuluyor

kız bak dikkatimi çekti benim geçen ayki adetim çok ilginçti hatta gebe kaldım sandımdı...iki gün yoğun pıhtılı sancılı batmalı geldi birden lekeye dönüştü normalde adetim öyle olmaz ...adette farklılık varsa öbür ay önümüz açık demek ki..
kan testini çok merak ediyorum bence hamilesin içime öle doğuyo..:anneadayı:

X