Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Benimde yumurtlama 9 u idi :KK45:Bugünkü ovu testim kafamı karıştırdı

Canım merhaba benimde bugun 22.gun testlerim senin ki cikiyo bak bu şekilde . Senin bugun kaçıncı günün bat ne zaman

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    149,7 KB · Görüntüleme: 74
O değilde acayip şekilde belirtiler dün başladı benim gerçekten adet geçilince başlıyormuş Kafamı kaldıramıyorum hep çişim var gibi hatta tutmaya çalıştım dışarda yapamam normalde altıma kaçırdım miğdem Allak bullak :KK1::KK1:

Ne bekliomus doktor emzikli bezli biyikli bi cocukmu degerine gore kese normal 2 aylikti bnm bebek sekli yoktu fasulye gobiydi sekli

Yok tabikide bebeği görmedik görmeyide beklemiyordum ama devlet hastanesi hiç ilgilenmiyor baktı çıkartdı ultrason kağıdını bu kesemi acaba falan diyor yanındakine keseyi ayırt edemiyor daha alttan net göremiyorsa :KK12:ilgilenmiyor kaç haftalok diyorum küçük diyor küçük OLDUĞUNU biliyorum zaten

kızlar bugün test yaptım negatif çıktı demiştimya.az önce lavaboya gittim akıntıyla karışık kahverengimsi bişeyler gelmişti.acaba bu yerleşme kanaması olabilir mi? yani yerleşme yeni oluyorsa testte o yüzden mi çıkmamıştır? lütfen cevap verin canlarım çok heyecan yaptım tam umudumu yitirdiğim an:KK49:

kızlar bugün test yaptım negatif çıktı demiştimya.az önce lavaboya gittim akıntıyla karışık kahverengimsi bişeyler gelmişti.acaba bu yerleşme kanaması olabilir mi? yani yerleşme yeni oluyorsa testte o yüzden mi çıkmamıştır? lütfen cevap verin canlarım çok heyecan yaptım tam umudumu yitirdiğim an:KK49:
VAlla bebegim bn 20 21 mart toplasan 3 kere lekelenme gordum durumumu bilion .. hos herkez ayni degil. Hamilelik yerlesmeside olabilir. Oyleyse tedtte cikmamasi normal. Yerlesmeden sonra once kana yansio sonra idrara..

VAlla bebegim bn 20 21 mart toplasan 3 kere lekelenme gordum durumumu bilion .. hos herkez ayni degil. Hamilelik yerlesmeside olabilir. Oyleyse tedtte cikmamasi normal. Yerlesmeden sonra once kana yansio sonra idrara..
inşallah öyledir yaaa.bak yine umutlandım yaaa ne olacak benim bu halimmmm:KK70:ama daha önce böyle bir şey yaşamadım. beklicem bakalım:KK28:

Canım merhaba benimde bugun 22.gun testlerim senin ki cikiyo bak bu şekilde . Senin bugun kaçıncı günün bat ne zaman
Canım benim 20. Günüm t cizgisi c den koyu cıkıyo ve 5 gün önceydi yumurta catlaması ve bat a 10 gün var .ben testte bi sorun var diye düşündüm bir daha tekrarlıyacagım

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    79,9 KB · Görüntüleme: 68
Benim adetim 14 gun gecikti testler hep negatif. Yarin Doktora gidicegim insallah kist falan cikmaz. Ovulasyon testleri de ise yaramadi. Hayirlisi olsun siskinlik ve su olamamak artik yipratiyor hemen adet olmak istiyorum. Gec dollenmedir diye yine bir umut bekledim AMA yok yarin insallah gidip cozucem bu gecikmeyi

X