Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

bitti bitti cnm dün gece başladık çalışmalara :-) ama ovulasyonda daha çok çok silik çizgi ztn çatlama iğnesi olmadan 3 gece öncesinden birlikte olmıycaz bu ay bakalım böyle deneyelim dedik o zamana kadar kafamıza göre takılıcaz işte :-)
sakın kafana gore takılmak yok. Aynı şwkilde en fazla 3 gun arayla çalışın. Yumoşların işi belli olmaz. Bnde şu yumurtamın çatladığını gorunce bırktım çalşmayı şimdi duşunuyorum belki aksatmasaydım vaşka bi yumurtayı yakalardık. Tabi herşy nasip. Sakın aksatma. Sen

Oyyyyyyyyy oyyyyyyyyy bni sorannn gene yoookkkk.. kasiklarimda ara ara batmalarrr sol gogsum iptallll vuvut delirdiiii adettttt geeeeellll artikkkkk rahatlat bedenimiiiii

sakın kafana gore takılmak yok. Aynı şwkilde en fazla 3 gun arayla çalışın. Yumoşların işi belli olmaz. Bnde şu yumurtamın çatladığını gorunce bırktım çalşmayı şimdi duşunuyorum belki aksatmasaydım vaşka bi yumurtayı yakalardık. Tabi herşy nasip. Sakın aksatma. Sen
tamam canım zaten bizim çatlama iğnesine kadar olan sürede belki her gece bile olabilir o yüzden kafamıza göre takılırız dedim en fazla günaşırı olur sadece çatlatma iğnesi vurulucak ya o zaman 3 gün öncesinden birlikte olmıycaz :-)

bitti bitti cnm dün gece başladık çalışmalara :-) ama ovulasyonda daha çok çok silik çizgi ztn çatlama iğnesi olmadan 3 gece öncesinden birlikte olmıycaz bu ay bakalım böyle deneyelim dedik o zamana kadar kafamıza göre takılıcaz işte :-)
hadi yaa ne cabuk bitti kızzz
hemen başladın ve ovu testi silik çıkıyoo ohh ne güzel

aynen canım senin şimdi stresten adetnde sarkar çok fazla düşünmemeye çalış cnm ve daha snra çok dikkat et..

inşallah sarkmaz canım ya aslında kaçaktan ziyade şu rüyalar daha çok kafamı karıştırdı hayırlsı artık yaa olursa da vardır elbet bir hayır ne yapayım anası belli babası belli de yine de umarım olmaz cumartesi bat günü bakalım

tamam canım zaten bizim çatlama iğnesine kadar olan sürede belki her gece bile olabilir o yüzden kafamıza göre takılırız dedim en fazla günaşırı olur sadece çatlatma iğnesi vurulucak ya o zaman 3 gün öncesinden birlikte olmıycaz :-)
:KK70: hajhaa senin rahat takılacak halin bu mu. Biz şu yum.çatlamanın uzerine rahat takılalım dedik 15 gun tık yoktu ikimizdede :KK70: :KK70: :KK70:

X