Erken Hamilelik Belirtileri

Masustan bu 2.denemem olcak işte ama hamiş kalmadan önce folic asit kullanmak çok önemliymiş ben onun için acele ediom yani en azından kendim alsam içsemmi acaba diom

bende 2. denememden sonra kaldım ve folikasit masit almadım bilseydim belki alırdım
eğer fayda sağlıyorsa dene o zaman... ama danışmadan deneme yinede..

Angel hamiş olabilirsin bence 1 hafta önceki leke yerleşme kanaması olabilir inş hamişsindir 2 3 gün daha bekle test yap bence canım:) haber ver bizede

11 hafta 2 gunluk canim yani nerdeyse 3 ay olcakk..ultrasonda ayin 27sinde gecen ay gormustum.. cok guzeldii ayy yerim ben onu..allah hepinize yasatsin bu duygulari canlarim benim

tubişimmm hoşgeldinnn nerdesin bakiim sennn hamile kaldın bisimle artık muhattab olmuyon dimii:mymeka:

an.gellll yerleşme kanamasıdır inşallah canımmm, ama kızlkar bilirler geçen ay bendede olmuştu ama gebe değilim :KK43:( çok takılma kan testi yaptırmadan inanma bişeye takılma yanii:1hug:

teşekkür ederim ama inşallah hamişimdir hiç böyle bişey yaşamadığım için şimdiye kadar belkide yerleşme kanamasıdır dedim artık bekleyecez başka çare yok

Konuyu karistirmissiniz arkadaslar, bunlar erken hamilelik belirtileri degil, lütfen bu tür yazismalar icin cinsellik bölümünü kullanin. yasakkelime

Temizlik nedeniyle konuyu kilitliyoruz....

Merhaba arkadaşlar;

Başlıktanda anlaşıldığı üzere bölümümüz ''Erken Hamilelik Belirtileri''ni yazabileceğiniz ve sizlerinde deneyimlerinizi paylaşabileceğiniz bir bölümdür.
Aranızdaki samimiyet her ne olursa olsun bu bölüm herkez tarafından görülebilen ve misafir olarak sizlerin bu yapmış olduğunuz sohbetlere ortak olduklarını unutmayalım.Paylaşımlarınızı da bu doğrultuda yaparsanız sevinirim.
Geriye dönük birçok mesajınız yönetim tarafından incelemeye alındığını üzülerek söylemek istiyorum.Her ne koşulda olursa olsun çok fazla müstehcen sözler sarfettiğinizi de yine üzülerek söylüyorum.
Tabiki bir an önce bebek sahibi olmak istiyorsunuz ancak bölümde erken hamilelelik belirtilerinden bahsetmek yerine fazlaca sohbet tarzında mesajlarınızın olduğunu gördüm -ki bundan sonrasında umarım yine bu şekilde devam etmezsiniz.
Bundan sonraki paylaşımlarınızda bulunurken;
1.Misafir üyelerimizin (üye olmayan) bu bölümü görebildiklerini
2.Mesajlarınızın bilgi içerikli ve kalıcı mesajlar (paylaşımlar) olmasına dikkat etmenizi
3.Sohbet (merhabalar,iyi akşamlar,nasılsınız,günaydın gb) tarzındaki msj silineceğini

Hatırlatır,bundan sonraki paylaşımlarınıza dikkat etmenizi önemle rica edeceğim.
Sevgiler,kalıcı,güzel paylaşımlar dilerima.s.

merhaba arkadaşlar. iki haftalık hamileyim 2 aralıkta öğrendim. ilk belirtilerimi ve hamile kalabilmek için yaptığım şeyleri sizlerle paylaşmak istiyorum umarım sizlerede faydası olur. 4 aylık evliyim henüz ama bebeği çok istiyordum guatır olduğu için bende olmama ihtimali yüğsek olduğundan korunmak istemedim bir an önce olmak istedim
kokulu akıntım vardı ekim ayında doktora gittim bana fitil verdi bir hafta kullandım sonra o kokulu akıntı kayboldu. meyan kökü bitkisi var aktarlardan bulabilirisniz onu tarçınla kaynattım hergün günd eüçkere içiyordum eşimede içirdim. sabahları keçiboynuzu yiyordum.24 günd ebir adet oluyordum yumurtlamam 12. günümd ebaşlıyormuş ben 10. günümde denemelere başladım. canımızın istediğind eolduk bebek olması için olmadık zaten meyan kökü cinsel istediğide arttırıyor yummurtalarıd açalıştırıyor. her ilşkiden sonra ellerimle belimden tutup kendimi ykarıkaldırıyordum ayaklarım yukarda tutuyorum 5 dakk akadar öylece kalırdım hemen duşa lmıyordum 1 saat sonra duş alıyordum. genital bölgemi yıkamıyordum kendi suyuyla yıkanıyor pek su dedğdişrmemeye çalıştım.
hamile olduğumu şöyle anladım,
-içime doğdu içim kıpır kıpırdı
-ağzım sürekli kuruyordu çok su içiyrum bu nedenle ama kesmiyordu su beni o nedenlede çok idrarar çıkıyordum
-ağzımın içinde yaralar oluştu
-gece çok üşüyordum
-göğsüm şişti ama adet belirtisindeki gibi şişti
-genital bölgem karardı geçen hafta farketmiştim
-ağzımdan asitsi su geliyordu
-adetim iki gün gecikti
-ikinci günü gecikmesinde ağzımın tadı çok bozuktu
-test aldım ve ikinc çizgi belli belirsiz çıktı
akşamada hemen özel hastaneye gidip kan tahlili yaptırdım. orda iki haftalık olduğu çıktı.
darısı tüm istiyenlerin başına umudunuzukaybetmeyin kızlar

Çok teşekkürLer anLattıkLarın için..Umarım en kısa zamanda bebeğini kucağına alırsın sağlıkla.Anlattıklarını değerLendiricem : ))

Çok fazla mesaj sayısı arttığından ve son zamanlarda sohbet tarzında bir çok mesajla karşı karşıya kaldığımızdan dolayı bu formumuzu Arşivliyoruz.Bundan sonraki paylaşımlarınıza http://www.kadinlarkulubu.com/hamilelik-belirtileri/231501-en-erken-hamilelik-belirtileri.html bu açılan konu üzerinden devam etmenizi saygılarımlar rica ediyorum.
Sonuçta mesaj sayısı bin mesajın üzerinde olduğundan dolayı temizlik yapsak sizlerden tepki alınacağını bildiğimizden dolayı böyle bir uygulamaya gidildi.En azından geçmiş mesajlarınızı ve anılarınızı tazelemek adına geriye dönük mesajlar duracak ve istediğiniz an geçmişe bakabileceksiniz
Sevgilera.s.

Slm herkese uzun zamandr giremiyodum siteye.benim günüm 4 gun gecikti dün test kiti kullandım tek cizgi vardı.cok bel agrm var kasık ağrım var göğüslerim şiş ve damarlar belirgin test yeniden ne zaman yapiyim ve gebelik varmidir sizce

arkadaslar merhaba ben hamıle kalmaya calısıyorum cokta ıstıyorum.bıraz heyecanlı bı ınsanım acaba en erken nasıl ogrenırım hamıle kalıp kalmadıgımı yanı adet donemının gecmesınımı beklemek zorundamıyım test yaptırmak ıcın ?

Merhaba kızlar bende yeniyim sitede yaklaşık iki aydır eşimle çocuk istiyoruz reglime 9 gun var ama bel agrısı ve akıntıdan duramıyorum birazda bulantım var acaba test yapsammı sizce

X