Erotik iç çamaşırı talep eden erkeğe ne demeliyim?

Daha ilişkinin başında ısmarlama konuşmak çok tuhaf. Bu işler kendiliğinden olur, böyle siparişle değil. Görüştüğünüz erkekten sen al giyerim diye talep etmeniz hoş değil. Sizin kendinize ait bir kaç takım seksi çamaşırınız olsun. Kendi cinsel hayatınıza renk katarsınız. Partneriniz kim olursa size eşlik eder.

Peki başka önereceğin dizi var mı ? En son Klüp izledim. O da çok hoşuma gitmişti. Ben sonu gizemli şeyleri aşırı seviyorum. Hani şaşırtan sonlu şeyleri.

Ya böyle pavyonlu şeyleri seviyorsan, Çıplak dizisi var, bir eskortun hayatını anlatan, ama ikinci sezon fazla tartışmalı. :)
İlk sezon bence tadında akıyor, izlenebilir. Ancak ikinci sezonu izlediğimde "Bir dizinin içine ancak bu kadar sçılabilirdi" dedim ve vaktimi geri istedim. :) İlk sezonu izlenebilir.

Genelde dizi olarak fantastik, bilimkurgu, çizgi roman uyarlama, kara mizah şeylere kayıyor tercihim, sana uyar mı bilmiyorum.
"The Boys" mesela, şahane bir dizi bence.
"Cesur Yeni Dünya" da ısrarla tavsiye edebileceğim bir dizi, zaten Huxley'nin romanından uyarlama.

Ama çerezlik izlemeye, Pavyon'a benzer bir belgeselimsi var; Dijital flörtleşme

Öyle vakit geçirmelik izlenebilir bu da.

Ya böyle pavyonlu şeyleri seviyorsan, Çıplak dizisi var, bir eskortun hayatını anlatan, ama ikinci sezon fazla tartışmalı. :)
İlk sezon bence tadında akıyor, izlenebilir. Ancak ikinci sezonu izlediğimde "Bir dizinin içine ancak bu kadar sçılabilirdi" dedim ve vaktimi geri istedim. :) İlk sezonu izlenebilir.

Genelde dizi olarak fantastik, bilimkurgu, çizgi roman uyarlama, kara mizah şeylere kayıyor tercihim, sana uyar mı bilmiyorum.
"The Boys" mesela, şahane bir dizidir bence.
"Cesur Yeni Dünya" da ısrarla tavsiye edebileceğim bir dizi, zaten Huxley'nin romanından uyarlama.

Ama çerezlik izlemeye, Pavyon'a benzer bir belgeselimsi var; Dijital flörtleşme

Öyle vakit geçirmelik izlenebilir bu da.

Aslında daha çok içimde ki yangın tadında istiyorum. Asırlar geçse de unutamıyorum 😬

Aslında daha çok içimde ki yangın tadında istiyorum. Asırlar geçse de unutamıyorum 😬

Ay yok, konusuna baktım da; asla izleyebileceğim türde bir yapım değil. :)) İçim götürmez öyle şeyleri, o tarzları bilmem.
Hapishaneli işkenceli tecavüzlü bir şey değil mi? (Yanlış okumadımsa)

İşte görmen için özellikle bakıyor olman lazım. Gözardı etmenin olayı zaten özellikle bakmadığın sürece görmemek. Normal mi değil mi bilmem, bakmazsan görmezsin.
kendisine sen söylersin peşimi bıraksın kudracığımm.çünkü öğrendiğime göre arkadaşınmış seni çok severmişşş :KK45:

X