Ersağ tüy azaltıcı losyon kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim

He eğer gelemem dersen kargo da yapabilirim :)

Benım ıcın farketmez siz gelebilirsenız gelin yada kargo da yapabılırsınız benım o tarafa hıc ısım dusmez de o yuzden soyluyorum... hatta sıze havale ıle yollayabılırım ne zaman ıstersenız paranızı

merhaba ben ersağ temsilcisiyim ve ürünü kullananlar tüm vücut kullanıyorlar ve olumlu sonuç alıyorlar eğer cildiniz içindeki bitkilere karşı alerjik değilse hiç bir yan etkisi olmaz umarım sonuç alırsınız ancak bunu düzenli olarak her akşam ersağ duş jeli ile yıkandıktan sonra ve tüyler alındıktan sonra kullanacaksınız ve yaklaşık 8-10 ay arası düzenli kullanmak gerekiyor %70 oranındaki azalmayı ve incelmeyi görmek için
her aksam nasıl kullancaz yanı tuglerı bı alınca hemen cıkmıyo aldıktan sonra her aksam banyo mu yapıcaz anlamadım tam olarak

Selam ben ersağ üyesiyim tüy azaltıcı losyondan kullanmaya başlayacağım. Kullanım sonuç alan kişiler mevcut. Sizlerde istenmeyen tüylerinizden şikayetçi iseniz, kullanmanızı tavsiye ediyorum. Alım işlemleri ile ilgili ya da üye olmak isteyenlere yardımcı olabilirim.

Arkadaşlar bende ersağa yeni üye oldum bugün tüy azaltıcı kremini ilk defa kullandım. Devamını sizinle paylaşıcam inşallah işe yarar çok umutluyum kullanıp memnun kalmayan yok sanırım

Arkadaşlar bende ersağa yeni üye oldum bugün tüy azaltıcı kremini ilk defa kullandım. Devamını sizinle paylaşıcam inşallah işe yarar çok umutluyum kullanıp memnun kalmayan yok sanırım
Ben varım, hiç bir başarı görmedim. Üstelik hem düzenli kullandım hem de öyle aşırı bir kıllı insan değilim. Buna rağmen boşa sokağa atılan para oldu. Ersağ artık eskisi gibi değil benim anladığım, çok bozmuşlar.

Eskiden düzenli müşteriydim, artık bitti.

Bana gönderen abla ilk duş jeliyle yıkayıp sonra kullanmanız gerekiyor dedide o yüzden sordum duş jeli gözenekleri açıyormuş tüy azaltıcıda öyle fayda ediyormuş acaba ikisini beraber kullanmadığınız,içinmi işe yaramadı

Bana gönderen abla ilk duş jeliyle yıkayıp sonra kullanmanız gerekiyor dedide o yüzden sordum duş jeli gözenekleri açıyormuş tüy azaltıcıda öyle fayda ediyormuş acaba ikisini beraber kullanmadığınız,içinmi işe yaramadı
Ürünü epilasyon sonrası her gün kullanmak gerekiyor, e ne yapacaksınız her gün banyo ya da duş mu alacaksınız? Fazladan ürün satmak için olmasın o? :KK66:
İyi akşamlar.

Sanmıyorum hergun duş almanıza gerek yokki duş jeliyle temizlersiniz duş almadığınız günler bilmiyorum ben kuaförümün tavsiyesiyle aldım çok umutluyum bu üründen

bende büyük bir umutla aldım bakalm ne olck :) yaklaşık 8 ay bioder serum kullandm maalsf bi etksini göremedm. ama bunu 3 haftadr hergün kulanıyorum. umarım işe yarar szde snucu paylaşırsanz sevnrmm:)

Bende hergün kullanmaya başladım koltuk altlarıma bakalım merakla bekliyorum diğer ürünleri mükemmel inşallah işe yarar :KK49:

Yaklaşık 6 yıldır bu markanın herseyini kullanıyorum yumuşak doku romatizmam var ve kimyasal ürünler elimi şişiriyor. Tüy azaltıcı losyon da bi akrabam kullanıyor geçen 3 tane siparis verdirdi çok ta memnun

Gerçekten mükemmel bi marka şampuanı mükemmel saç bakım yağı mükemmel. Diş macunu mükemmel aylardır diş eti iltihabım vardı her fırçalamada kanardı bir haftadır ersağ kullanıyorum kanama falan yok ağzım ferah. Sabahları olan ağız kokum kesildi o kadar kimyasal kullanmak yerine böyle doğal ürünler gerçekten mükemmel

Yakın zamanda Ersağ'ın tüy azaltıcı losyonunu kullanıp memnun kalan var mı? Yoksa Bioder alsam daha mı iyi?

Yakın zamanda Ersağ'ın tüy azaltıcı losyonunu kullanıp memnun kalan var mı? Yoksa Bioder alsam daha mı iyi?
Ersağı düzensiz olarak kullandım hala da elimde duruyor. Ben işe yaradığını düşünüyorum. Zaten çok tüylü biri değilim. Ama yine de azalma olmustu. Kaş bıyık için kullanan yakınım vardı onda tamamen bitmiş tüy falan kalmamış. Ağdadan sonra tüylerin çıkana kadar kullanılıyor.

X