Ertesi gün hapı kullandım

anonimgh

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2024
4
0
20
Ertesi günü hapı kullandım yaklaşık 2 hafta önce regli günüm geldi kanama başladı fakat regli kanaması gibi değil kokusuda değil sorun ertesi günü hapı kullanmam mı hamile kalmış olabilir miyim bu arada regli mi oldum yan etkisi mi anlamadım yardımcı olur musunuz teşekkürler

Ertesi günü hapı kullandım yaklaşık 2 hafta önce regli günüm geldi kanama başladı fakat regli kanaması gibi değil kokusuda değil sorun ertesi günü hapı kullanmam mı hamile kalmış olabilir miyim bu arada regli mi oldum yan etkisi mi anlamadım yardımcı olur musunuz teşekkürler

Test alıp yapabilirsiniz.

Ertesi gün hapları hormon dengesini bozuyor ya etki olarak kanama da yapabilir

Ben 2 hafta kasık ağrısı çektim adetim 1 hafta gecikmişti

Ertesi gün hapı hormonal dengeyi bozduğu için kanamada farklılaşma yapabilir fakat yine de test alıp yapmanız en doğrusu

Ertesi gün hapıyla hamile kalmak imkansız. Yüksek doz hormon aldığınız için adet döngünüz etkilenmiş hepsi bu. Yine de bi doktora görünün

Evet. Doğru ve zamanında kullanıldığı takdirde. İçerdiği hormon miktarıyla hayata tutunabilecek bir embriyo tanımıyorum 😅
Yani prospektüs bile 100 kişiden 2'sinde gebelik oluşur yazıyor, burada bile kaç kişi gördüm kullanıp hamile kalan. Yumurtlamayı günü gününe takip etmek falan gerekir ki o da zaten ella kullanan birinin yapacağı iş değil :)

X